18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ork odwiedza grób Stepana Bandery

Cryo • 2023-11-24, 19:56
Kiedy przyciśnie, a w okolicy nie ma kibla, ale przypominasz sobie, że obok jest król widlarzy

darek1234

2023-11-25, 01:50
sberek38 napisał/a:

ty, tęczowy hołownia, co ci nie pasuje w tym tekście? Oświecisz mnie jakąś korektą tego tekstu, bo pisałem z pamięci? Coś się nie zgadza?
Czy tylko szczekasz jak ania grodzka z kagańcem na ryju?



Z pamięci to możesz sobie pisać, ale fakty historyczne lepiej przytaczać. O to tylko chodzi. Upadlińcy atakowali w tym wypadku nie tylko cywilów, ale przede wszystkim oddziały uzbrojone, i to całkiem dobrze, bo liczy się efekt działań, gdyż wszystkie szturmy odparto. Nie było 6 tysięcy upowców tylko znacznie więcej. A tęczowego hołownię możesz sobie na ku*asa nadziać, jak ci pasuje. ;)

motylekwbrzuchu napisał/a:

Zostaw go, on jest z zaporoża.



Tak, tak, kacapku z Jedwabnego, gdzie psy srają do gara na rosół

kris1978 napisał/a:

Może przestań pie**olić o jego wiedzy o historii. Prawda jest taka że banderowcy palili nocami całe wioski, razem z dorosłymi i dziećmi. Poczytaj sobie w książce "Bieszczady w ogniu". Banderowcy to cwe*e, którzy mścili się na cywilach i nie zasługują na więcej niż kop na ryja. Zresztą tak samo jak ta onuca, co sra na grób gościa, który był taki sam jak on.



A co ma pienik do wiatraka? Napisałem gdzieś, że banderowcy nie palili wiosek?

pyotreck napisał/a:

Ocho znalazł się obrońca "braci" widlaków. Ukraina to wróg.



Przeczytaj jakąś książkę dla dzieci, bo prostego zdania nie rozumiesz

Quba23 napisał/a:

Wikipedii... haha ameby są wśród nas.



Mapisałem "Doczytaj, choćby na Wikipedii". Już wiesz kto jest amebą i dlaczego ty?

Buddaa09

2023-11-25, 02:18
darek1234 może ty już lepiej wracaj do siebie na wschód, każdy ma ciebie dość na tym portalu. Idz na jakiś ukrainski telegram albo coś, dobrze sie tam wpasujesz.

ra0mir

2023-11-25, 07:21
Kaczynskih*jek napisał/a:

Czolem Wielkiej Rosji



Już bez przesady kacapy sa tacy sami jak banderowcy. Tylko lepiej historie fałszowali.

pyotreck

2023-11-25, 08:12
Rak.Odbytu napisał/a:

No, bohater, że ja pie**olę. Bandera na pewno bardzo się przejął.
A teraz niech łapie za kałacha i wykaże się na froncie.



No akurat ostatnio kacapy się bardziej wykazują niż banderowcy. Banderowcy to by woleli żeby po drugiej stronie były dzieci i kobiety wtedy by się na pewno wykazali

mauser

2023-11-25, 09:36
taki niegroźny , oswojony ork prawie nasz :mrgreen:

pAwko7

2023-11-25, 10:00
psotna_c*pka napisał/a:

W sumie niegłupi pomysł. Na grobach takich zasłużonych dla ludzkości powinni latryny budować. Myślę, że Stalin, Lenin, Hitler, Bandera i wielu innych wodzów nie miało by nic przeciwko.



Nie ma czegoś takiego jak grób Hitlera

Rak.Odbytu

2023-11-25, 10:52
darek1234 napisał/a:

Z pamięci to możesz sobie pisać, ale fakty historyczne lepiej przytaczać. O to tylko chodzi. Upadlińcy atakowali w tym wypadku nie tylko cywilów, ale przede wszystkim oddziały uzbrojone, i to całkiem dobrze, bo liczy się efekt działań, gdyż wszystkie szturmy odparto. Nie było 6 tysięcy upowców tylko znacznie więcej. A tęczowego hołownię możesz sobie na ku*asa nadziać, jak ci pasuje.
Tak, tak, kacapku z Jedwabnego, gdzie psy srają do gara na rosół
A co ma pienik do wiatraka? Napisałem gdzieś, że banderowcy nie palili wiosek?
Przeczytaj jakąś książkę dla dzieci, bo prostego zdania nie rozumiesz
Mapisałem "Doczytaj, choćby na Wikipedii". Już wiesz kto jest amebą i dlaczego ty?


Dzieci z podstawówki nie przekonasz, bo jeszcze nie pojmują, jak bardzo skomplikowany jest świat. Rzeczywistość jest dla nich zero-jedynkowa. Coś musi być dobre, albo złe. Czarne, albo białe. A tu siedzą głównie dzieci i ograniczeni umysłowo dorośli, którzy mentalnie pozostali dziećmi.

DużyKutas

2023-11-25, 11:10
sberek38 napisał/a:

Obrona Przebraża 1943 r. polscy cywile schronili się w wiosce przed banderowcami. 6 tysięcy upowców szturmuje wioskę, połowa uzbrojona w karabiny, połowa w siekiery. Polaków ok . 1300 jako tako uzbrojonych., reszta to dzieci kobiety, starcy.
Po trzecim szturmie Polacy przechodzą do kontrataku, a od tyłu banderowców atakuje 200 ruskiej konnicy.
Banderowcy uciekają w panice i doznają pogromu.
Tacy to byli z nich "wojownicy", gdy nie mieli przed soba wyłacznie cywili...



Trzeba też pamiętać kto silnie finansował i budował banderyzm na ziemiach Ukraińskich, bo wtedy Ukraina nie istniała, była pod okupacją Niemiecko/sowiecką. Jeszcze przed wojną niemcy miałay plan poróżnienia Polaków i Ukraińców, wszystko jest zawarte w General Plan Ost.

Rak.Odbytu

2023-11-25, 12:51
pAwko7 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak grób Hitlera


To w sumie ciekawe, że Hitler jest jednym z niewielu, którzy grobu swojego nie mają. Bo nawet jego ofiary mają. Co prawda, zbiorowe, ale jednak. Ostała się tylko czaszka Wodza, podobno w jakiejś skrzyni na Łubiance. Ale może to legenda, nie wiem.

aaaaaaaaaaaaaa

2023-11-25, 14:39
Nie lubię rusków, ale popieram ten gest...

iNga

2023-11-25, 15:34
W sumie czemu nie też bym tak zrobił :)

majeńka

2023-11-25, 23:26
Maniecky napisał/a:

Rusek odpie**ala cos z kamera w telefonie bez sensu

Czy ktoś mógłby przetłumaczyć co on pie**olił? Jako patriotka nie uważałam w podstawówce na lekcjach kacapskiego.

kris1978 napisał/a:

Może przestań pie**olić o jego wiedzy o historii. Prawda jest taka że banderowcy palili nocami całe wioski, razem z dorosłymi i dziećmi. Poczytaj sobie w książce "Bieszczady w ogniu". Banderowcy to cwe*e, którzy mścili się na cywilach i nie zasługują na więcej niż kop na ryja. Zresztą tak samo jak ta onuca, co sra na grób gościa, który był taki sam jak on.

Tak zwana "rzeż wołyńska" to wymysł narodowych socjalistów wujka Maciorewicza i przedtem nie-narodowych z czasów okupacji kacapskiej. Strategią Związku Zdradzieckiego było wzajemne skłócanie podbitych krajów aby powstania można było stłumić jedno po drugim.

Znajomi rodziny są z tamtych terenów: prawda była taka że chodziły bandy i paliły rabowały gwałciły co się da, bez patrzenia kto "polak" a kto "ukrainiec" (jedyną różnicą było czy ktoś chodził do koscioła albo cerkwi), nawet dialekt był jeden i ten sam. Te bandy to był mały (ale paskudny) margines, i normalni ludzie obydwu wyznań mieli o nich jednakie mniemanie. Niektóre z band głosiły hasła takie lub owakie (nie "narodowe" bo to była od wieku wieków Polska, niedawno uwolniona z ponad stulecia Kacapstańskiej niewoli).

Ale modyfikacje historii to jedna z głównych strategii ukochanego Kraju Rad, i dzisiejsze ścierwa odzieczyły tą strategię i głoszone hasła, czasem tylko zamieniając "partia" na "naród".