18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Original War

Websterthe1 • 2013-11-29, 19:37
Bardzo ciekawe intro do starej gry taktyczno-strategicznej Original War.


Nagar1

2013-11-29, 19:56
Centralnie wyj***na w kosmos gra + fabuła dobra i to intro xD

gajos999

2013-11-29, 20:27
Takie piękne wspomnienia ;)

Websterthe1

2013-11-29, 23:05
I jeszcze filmik otwierający gre oraz intro do kampani ZSRR.


Modrzew88

2013-11-30, 01:48
To jedna z tych gier, których nigdy nie usuwałem z dysku bo regularnie do niej wracałem.

markedone

2013-11-30, 08:32
Gra jest zajebista po prostu : )
Porywa klimatem, fabułą, dialogami :D
w kampanii amerykańskiej da się odczuć "luźny jankeski klimat" dosłownie "bez spiny jakoś damy radę".
Zaś w kampanii ZSRR nie da się nie czuć propagandy np.siły sowiecko-sojuza wyrobiły 150% normy! inny przypadek; ruscy dostają srogi wpierdziel, a na filmowym przerywniku dostajemy informacje, ze jest to taktyczny odwrót w głąb swojego terytorium gdzie walka będzie łatwiejsza :amused:

do gry jest parędziesiąt modów, w tym obecnie jest kończona kampania arabska.

co dla sadoli może być ważne, strzelamy między innymi dla ciapaków(w grze pokazany jest ich religijny fanatyzm)

Antitheus

2013-11-30, 10:54
Oraz zapowiedź nowopowstającej Kampanii Arabskiej (Altar zrezygnował z jej tworzenia i wydał OW z 2 kampaniami - dziś, na bazie zapisków, fani tworzą 3 kampanię od podstaw).

Filmik czysto amatorski, lecz w klimacie najlepszej gry RTS w historii.

Rysiek86

2013-12-01, 14:52
Myślę że około 80% "Pseudo graczy" Mija intro ! i cut scenki.
Potem coś chcą gadać na temat gry !

Szczur22

2013-12-01, 14:59
Na tej grze się wychowałem- skończyłem ją niezliczoną ilosć razy, i za każdym razem odkrywam coś nowego. Gdyby taka gra wyszła dzisiaj, została by pewnikiem okrzyknięta przesadnie skomplikowanym, niegrywalnym crapem... Niestety.

Riffer

2013-12-01, 15:00
Jesli ktos nie gral KONIECZNIE musi zagrac :D ta gra to Miazga.

dontbang

2013-12-01, 15:04
Ostatnio właśnie naszła mnie chętka, ale jeśli korzystacie z Windowsa 7 to zapomnijcie.
Bity nie bity gówno srówno, żeby nie można było w starsze gierki pograć, skandal.

Avalanger

2013-12-01, 15:09
Ej, Ej, Ej, to jest lepsze intro, bo ma muzykę (ktora została usunięta po jakimś patchu)




Miazga to jest, jak wejdziesz na multi (swojego czasu grało się przez Hamachi) i natrafisz na gościa, który w dwie minuty dochodzi do ciężkich dział i po Tobie.

Prawda jest taka, że nie tworzą już takich gier, a wielka szkoda. Był nawet pomysł, by zrzucić się na "dwójkę", jednak.. no właśnie, modderzy dostali błogosławieństwo i średnio to wszystko idzie, choć - co jest niesamowite - nie znam człowieka, który grał w tę grę i przeszedł koło niej obojętnie. na multi ciągle jest ruch, z tego co wiem.

Nie robią już takich spolszczeń - kolejne przykłady to

Baldur's Gate ;
Neverwinter Nights ;
Evil Twin ;

moim zdaniem ciężko, naprawdę ciężko o większe wczucie w klimat gry. Nawet gwara jest odczuwalna, aktorzy podkładający głosy robią WSZYSTKO, by rozpie**olić system, że tak się wyrażę.

Do gry powracam co jakiś czas i choć przeszedłem na dziesiątki sposobów, to ten sentyment jest niesamowity.

Wielkie piwko dla autora tematu, nie wiedziałem nawet, że tylu sadoli bawiło się w OW :)

---------
@dontbang - Co Ty pie**olisz, instalujesz najnowszego patcha (1.10 full czy coś takiego) i jedziesz, ja z 10 razy każdą kampanię na Win7 przechodziłem :)

Strugi

2013-12-01, 15:15
klasyka, już obczajam za nią na torrentach by znów zagrać :D

Kine

2013-12-01, 15:16
To jest ta gra gdzie można było wyszkolić sobie małpę - samobójcę (nie chodzi mi o murzyna)? Oj młóciło się, młóciło...