18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oramy asfalt

Anatorn1993 • 2013-09-18, 16:07
Siedzę sobie w robocie i słyszę hałas, który narasta od 5 min, podchodzę do okna i oto co widzę :mrgreen:



Haters gonna hate

soko89

2013-09-19, 12:09
madziula_z_sosnowca napisał/a:

moje zdanie takie do autora, gościu weź zrób fajny materiał o Twojej pracy + opis przejeżdzających składów kolejowych i będziesz na głownej z 1000 piwami, ode mnie masz juz jedno i od kolegow pewnie też uzbierasz :D pozdro



Pomimo, że jestem ze Śląska, to mam duży sentyment do linii kolejowej Krzyż - Piła ;)
Nie ma na tej trasie zbyt dużej różnorodności składów. Wykonywane są połączenia regionalne na trasie Krzyż - Piła Główna, Krzyż - Chojnice obsługiwane przez szynobusy SA132 lub składy wagonowe z wysłużonymi już lokomotywami SP32, SU42, SU45.
Możliwe że zmieni się coś na tej trasie, gdy Intercity zmieni politykę przewozową ;)

PoMaluchu

2013-09-19, 12:15
trzeba było mu szlabana zamknąć :)

twojamloda

2013-09-19, 12:46
-czy nie przeszkadza panu mieszkanie obok drogi krajowej?
-nieeeeeeeeeee........!

albo

-czy nie przeszkadza panu mieszkanie obok torów kolejowych?
-nienie, nienie, nienie, nienie...

:D

-czy nie przeszkadza panu praca w nastawni kolejowej?
-nienie nieeeeeee..., nienie nieeeeee..., nienie nieeeee... :D :D :D

(wiem suche jak wyschnięty zmywak, ale ja mam radochę)

qwachu

2013-09-19, 12:46
Szczam_na_koło napisał/a:

Tutaj coś dla zainteresowanych co się robi w takiej budce:



Więcej nie znalazłem w czelusciach YT :(

Jak ja uwielbiam takie wycieczki. Kiedyś byłem w Hucie Aluminium Konin. Walcownia wymiata :D
Z kolei w mechanicznej oczyszczalni ścieków może nie było za pachnąco, ale za to ciekawiej niż w biologicznej :)

Szkoda, że już nie organizuje się takich wycieczek (kiedyś w szkole były w planach jeszcze odwiedzenie Elektrowni w Pątnowie, ale się rozmyło :( ), znacznie to ciekawsze niż wyjścia do kina, czy teatru na sponsorowane propagandowe filmy...

@Szczam, masz piwko ode mnie za ten film.

madziula_z_sosnowca

2013-09-19, 13:09
jeszcze jest: czy nie przeszkadza Pani, ze mieszka Pani kolo filharmonii? Nie nie nie nieeeeee.... nie nie nie nieeee :D

Anatorn1993

2013-09-19, 13:18
Szybko miejsce znaleźliście :D Tak, to jest Wieleń. Odkąd zacząłem pracę, podziwiam te genialne urządzenia, poprostu mistrzostwo. Jako że jestem na urlopie postaram się zorganizować jakiś artykuł o tej robocie.

@jfe, chorągiewka potwierdza obecność przy punkcie obserwacji i wrazie w służy do podania odpowiedniego sygnału. A siedzimy w oknie, ponieważ musimy obserwować przejeżdżający pociąg i stwierdzić jego wjazd z końcówkami

Rubaszny

2013-09-19, 14:07
Szulcu napisał/a:

Od orania jest pług, baba i choMOnto, a to są talerze do spulchniania gleby. wakacje na wsi o/



Pisze się chomĄto

suchyps

2013-09-19, 15:29
Jeśli już panowie i panie to nie jest to jakieś cudo do orania spulchniania tylko jest to po prostu
Brona Talerzowa.

ar...........94

2013-09-19, 16:57
Jestem ekspertem. To są brony talerzowe.

mnemon81

2013-09-19, 20:27
Pracujesz w Palmiarni?

flyz1

2013-09-20, 02:26
Ode mnie też zimny browarek za film - i ten z Wielenia i ten z Gdańska.

Akurat udało mi się posiedzieć na kilku nastawniach; Stare Bojanowo, Gniezno, Bydgoszcz Główna, Włocławek, Aleksandrów Kujawski, Leszno, Krzyż Wielkopolski, Września. Jeśli ktoś chce się "pobawić w nastawnię", niech wygoogla programik "Kolejarz". Jak będzie zainteresowanie, podrzucę kilka zdjęć.

@qwachu - o ile się orientuję, można zrobić wycieczkę do Elektrowni Konin, ale to raczej dla grup zorganizowanych.

lucasso15

2013-09-21, 01:35
Cytat:

Nie aluminum tylko amelinium. tego nie pomalujesz...