18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony szpital

Es...........ne • 2009-05-11, 18:25
Zajebiste miejsce


















blade

2009-05-12, 12:01
Jedziemy tam? :roll:

Scarlet

2009-05-12, 19:38
kooooooooocham takie miejsca. jednym z moich hobby jest explorowanie opuszczonych domów, szkół fabryk etc. najlepszy klimat jest oczywiście w nocy. niestety ciężko o miejsca które nie byłyby jeszcze porozkradane. ten szpital na pewno nie jest w prypeciu -- macie moje słowo na to, interesuję się wszystkimi ghost towns a prypeć jest jednym z najciekawszych na świecie :)

pureatheist

2009-05-12, 19:44
Co do tego szpitala w Oleśnie - kumpel na tyle się nakręcił, że prawdopodobnie wybierzemy się tam w czerwcu :D

Scarlet

2009-05-12, 19:48
pureatheist napisał/a:

Co do tego szpitala w Oleśnie - kumpel na tyle się nakręcił, że prawdopodobnie wybierzemy się tam w czerwcu :D



cholera, ja mam do olesna w zasadzie 45 km.. grzechem byłoby nie wpaść.. :idea:

pureatheist

2009-05-12, 19:53
Scarlet napisał/a:



cholera, ja mam do olesna w zasadzie 45 km.. grzechem byłoby nie wpaść.. :idea:



No ja trochę dalej, z północnej części kujawsko-pomorskiego.

Scarlet

2009-05-12, 21:54
pureatheist napisał/a:



No ja trochę dalej, z północnej części kujawsko-pomorskiego.



wszystko cacy, tylko trzeba by wyhaczyć konkretny adres tego szpitala. ja już się właściwie zdecydowałam na wyjazd w pierwszym wolnym terminie :mrgreen:

Demoness

2009-05-13, 10:50
zanim się wybierzecie do oleśna, zorientujcie się najpierw jak ma się tam aktualnie sytuacja, bo jak pisałam, możliwe ze szpital jest już remontowany na coś innego:/

Scarlet napisał/a:

kooooooooocham takie miejsca. jednym z moich hobby jest explorowanie opuszczonych domów, szkół fabryk etc.


dokładnie, też uwielbiam takie klimaty

Ja mieszkam w okolicach Piły, mamy tu m.in starą kotłownie, do niedawna stał tartak opuszczony (dopóki nie wybudowali tam ch*je tesco:/), na lotnisku też jest parę takich obiektów, spalony dom przy szkole policji i kilka zabudowań wzdłuż torów kolejowych... z tym, że ostatnio ch*jnia z gnojnią, zaczynają wszystko ogradzać, niszczyć...

Scarlet

2009-05-13, 15:28
Demoness napisał/a:

zanim się wybierzecie do oleśna, zorientujcie się najpierw jak ma się tam aktualnie sytuacja, bo jak pisałam, możliwe ze szpital jest już remontowany na coś innego:/



właśnie też brałam tą opcję pod uwagę..nie chciałabym się rozczarować na miejscu :/

Demoness napisał/a:


dokładnie, też uwielbiam takie klimaty



ja niedawno wyhaczyłam opuszczony dom, z pozoru jak wiele innych. poszliśmy tam ze znajomymi w środku nocy, po paru głębszych. okazało się że oprócz 2 nadpalonych pomieszczeń, reszta domu jest w stanie nietkniętym. naczynia, rzeczy w szafkach, 30-letnie kompoty ze śliwek.. a w opuszczonej stodole drewniane narzędzia rolnicze, jeszcze poniemieckie. naprawdę jest jeszcze w ch*j nieodkrytych miejsc, można się pocieszyć :-D

D3...........3R

2009-06-13, 16:04
Trochę stary temat, ale idę coraz głębiej w sadistica ^^
Szpital w Oleśnie nie jest remontowany, a barykadowany od zewnątrz z tego co widziałem jadąc co dzień obok niego. ;P