18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony dworek w Wielkopolsce "Golden Gates"

addic7ed • 2013-11-11, 14:51
Kolejny opuszczony dworek do kolekcji, tym razem byłe województwo kaliskie. Dworek doprowadzony do kompletnej ruiny. Niegdyś odbywały się tu liczne bankiety i wystawne przyjęcia.
Należy podziękować w dużej mierze okolicznym włodarzom, którzy dopuścili do jego obecnego stanu..
Niezależnie od tego warto odwiedzić to miejsce i poczuć dawny klimat.

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl










Kamil616

2013-11-12, 11:18
Szkoda ze kurde nie ma kasy na renowację, robociznę bym dał od siebie- pracuję u konserwatorki zabytków.

addic7ed

2013-11-12, 11:37
Kamil616 napisał/a:

Szkoda ze kurde nie ma kasy na renowację, robociznę bym dał od siebie- pracuję u konserwatorki zabytków.



Powiem Ci, że na chwile obecną to nawet nie wiem do kogo ten obiekt należy ponieważ nikt się nim nie interesuje. Obawiam się, że raczej nie doczekam chwili kiedy ktoś się tym zajmie..

infernoing

2013-11-12, 17:20
z czystej ciekawości - spotykasz często w tych opuszczonych budynkach imprezy z udziałem meneli albo jakichś punków?

flimston

2013-11-12, 17:45
Poweidz mi proszę na jakim sprzęcie pracujesz.

addic7ed

2013-11-12, 21:09
infernoing napisał/a:

z czystej ciekawości - spotykasz często w tych opuszczonych budynkach imprezy z udziałem meneli albo jakichś punków?



Zasadniczo najgorsze są dresy ale to zwykle w większych miastach.
Czasem trafi się jakiś bezdomny czy coś ale raczej nie stwarzają problemów. Raczej mam to szczęście, że eksploracje odbywają się bez większych problemów :) .

flimston napisał/a:

Poweidz mi proszę na jakim sprzęcie pracujesz.



Puszka canon + samyang 8mm (fish eye) + tamron 17-50 + canon 70-300mm. Na takim sprzęcie bazuję aczkolwiek najczęściej używam tych 2 pierwszych no i statyw to wręcz konieczność najlepiej jak jest możliwość to jakiś porządny za 500 zł ale zaczynałem od takiego za 7 dyszek :)

Dla mnie rozwiązanie jest proste jeśli nie podobają ci się zdjęcia robione fish'em to nie komentuj bo marnujesz czas mój i swój.
"k***owanie" nic tu nie zmieni a jeśli chcesz oglądać poprawne zdjęcia architektury bez krzty artyzmu, które w każdym albumie są identyczne to sobie go kup na allegro i wszyscy będą happy. Nie jestem jedynym, który robi zdjęcia fish'em i zmartwię was ponieważ będzie ich coraz więcej z każdym miesiącem i nie chodzi tu wyłącznie o moje prace. Pozdro dla hejterów :D

Wrzucam dalej :)













ri...........la

2013-11-12, 22:57
Już wiem na co przeznaczyłbym wygraną w lotto :D

addic7ed

2013-11-12, 23:18
rizla napisał/a:

Już wiem na co przeznaczyłbym wygraną w lotto :D



Chcesz mi zasponsorować ten dworek ? :D

flimston

2013-11-13, 17:00
Super :) Bardzo podobają mi się twoje fotki tak trzymać! btw hejt wyłania się z tego że ludziom zazdrość dupę ściska

Statyw zdecydowanie potrzebny, szczególnie przy bracketingu jak widać.

jaki canonik ? :P

addic7ed

2013-11-13, 17:45
flimston napisał/a:

Super :) Bardzo podobają mi się twoje fotki tak trzymać! btw hejt wyłania się z tego że ludziom zazdrość dupę ściska

Statyw zdecydowanie potrzebny, szczególnie przy bracketingu jak widać.

jaki canonik ? :P



AMEN!

Puszka wysłużona i przeszła sporo - 450D.
Szkła - 8mka od samyanga, 17-50 tamrona, 70-300 canona i portretówka też canona.

A statyw to w gruncie rzeczy mega istotna rzecz -
FotoPro MGA-584 z głowicą kulową FPH-52Q

Widzę, że znasz się na rzeczy :) Fuck haters ;)

Asdasiq

2013-11-19, 08:43
Już miałem pisać, że za brak fish eye schłodzone piwko, ale przewinąłem trochę dalej i jednak ch*j Ci w dupę.

addic7ed

2013-11-19, 08:55
Asdasiq napisał/a:

Już miałem pisać, że za brak fish eye schłodzone piwko, ale przewinąłem trochę dalej i jednak ch*j Ci w dupę.



A jednak kultury Cię nie nauczono no trudno :)