18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone więzienie - "Śladami skazańców"

addic7ed • 2013-10-14, 21:15
Bardzo klimatyczne miejsce, idealne by w kilku procentach poczuć klimat losu skazańca.
Budynek powstał w XIII wieku. Zbudowany przez zakon Dominikanów. W 1799 r. budynek przejęli Prusacy i przerobili go na więzienie, które w tym kształcie istniało przez ponad 200 lat.

Więcej zdjęć z miejsc opuszczonych znajdziecie na mojej stronie:
https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl

Zdjęcia robione obiektywem typu fish-eye. Czemu? Bo lubię proste. Na początek mały przedsmak, może się spodoba.








yogi

2013-10-15, 18:35
Cytat:

Cytat:

Kaskaderdx10 napisał/a:
k***a znowu ten j***ny efekt rybiego oka czy odbytu czy jak to sie nazywa. mama ci kupiła tylko jeden obiektyw czy co?




Jak wbijasz na obiekt a obiektyw kosztuje sporo kasy to nie będziesz żonglował nimi nawet jeśli mam ich kilka (a mam). Obecnie bawię się tym proste. Pył, kurz, brud mają zgubny wpływ na optykę poza tym nie chcę oddawać co rusz do czyszczenia. Wjazd na takie obiekty jest też ograniczony czasowo z różnych powodów niestety. Peace



addicted, zdjęcia spoko, temat ciekawy, ale to nie jest k***a chatroom!

Wrzucasz temat i poddajesz się krytyce (+ lub -) ewentualnie na prośbę dorzucasz
materiału. Napisałeś 82 posty to wiesz przecież, że na sadolu jest czarne albo białe,
nie uznajemy półśrodków - a pytanie kolegi Kaskaderdx10 było retoryczne.

kotek1987

2013-10-15, 19:03
Łęczyca, więzienie nie tyle opuszczony co zamknięte i nawet na sprzedaż :)

AngryCow

2013-10-15, 19:17
Również swego czasu byłem w tym więzieniu na wycieczce z klasą, zrobiłem kilka zdjęć, ale gdzieś przepadły.
Tutaj ściana w jednej z celi, która przykuwa szczególną uwagę ;-)


So...........lu

2013-10-15, 19:46
@ AngryCow z klasą? Panie Admin proszę o ograniczk wiekowy... to Sadistic a nie gimbistic

Filo301

2013-10-15, 22:16
SonGokuSlu w 3/4 liceum/technikum masz ponad 18 lat geniuszu....

Ktops

2013-10-15, 22:38
Myślałem, że to screenshoty z nowego Stalkera, Całkiem ładne fotki, niestety nigdy jeszcze nie miałem okazji chodzić po takich obiektach. Na szczęście za rok jadę do Czarnobyla :D

addic7ed

2013-10-15, 22:59
Ktops napisał/a:

Myślałem, że to screenshoty z nowego Stalkera, Całkiem ładne fotki, niestety nigdy jeszcze nie miałem okazji chodzić po takich obiektach. Na szczęście za rok jadę do Czarnobyla :D



Czarnobyl mogę polecić wiadomo :) )

SzaraWydra

2013-10-16, 00:57
Wybaczcie za ból dupy ale do jasnej k***y... Ten temat trafił na główną, a mój z młynem w Zgierzu przepadł w zbiorczym (z tego co mi kumpel z relacjonował). No rzesz k***icy można dostać -,-
Żeby nie było, że same hejty. Piwo wystawione i brawo za zacne zdjęcia.

addic7ed

2013-10-16, 15:07
SzaraWydra napisał/a:

Wybaczcie za ból dupy ale do jasnej k***y... Ten temat trafił na główną, a mój z młynem w Zgierzu przepadł w zbiorczym (z tego co mi kumpel z relacjonował). No rzesz k***icy można dostać -,-
Żeby nie było, że same hejty. Piwo wystawione i brawo za zacne zdjęcia.



Dzięki za opinię. Co do Zgierza i młyna to ode mnie piwko by poleciało bo akurat w ten weekend robiłem Łódź i okolice :)

Ok, dorzucam kolejne foty z tego miejsca:




















Asdasiq

2013-10-18, 16:24
Te wasze pedalskie k***a fisz aje.

addic7ed

2013-10-18, 16:25
Asdasiq napisał/a:

Te wasze pedalskie k***a fisz aje.



Zero kultury. Twoje wypowiedzi pokazują jakim dnem jesteś i tyle.

Asdasiq

2013-10-27, 02:37
addic7ed napisał/a:



Zero kultury. Twoje wypowiedzi pokazują jakim dnem jesteś i tyle.



Nikomu nie sprawia przyjemności oglądanie powyginanych zdjęć, a Ty nie stajesz się zaj***nym artystą używając takiego gówna przy zdjęciach, które zwyczajnie ten efekt pie**oli.
:idzwch*j:
Hipster k***a.