18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opozycyjny autobus

Anal_Intruder_69 • 2020-09-18, 15:31


Ukryta wiadomość od kierowcy autobusu :-D

vect0

2020-09-18, 21:25
Warystor napisał/a:

A ile VAT-u przebimbał jego idol?



oho widze mamy bezrobotnego na zasiłkach :D

ellsworth

2020-09-18, 21:36
Warystor napisał/a:

A ile VAT-u przebimbał jego idol?



Szur, dur, a u was biją murzynów! Już bardziej idiotycznej odpowiedzi wymyślić nie mogłeś.

A co do VATu i tych "słynnych" przekrętów "ośmiu ostatnich lat", to przypominam że PIS zaczął pierwszą kadencję od szerokiego audytu poprzedników. Przypominam, jak choćby Adamczyk rozwijał z mównicy sejmowej niekończącą się listę rzekomych przekrętów. I co? Pisiory od lat mają pełnie władzy, trzymaja za mordę policję, prokuraturę i powiedz mi ilu osobom postawili zarzuty? No ilu? Gdzie te wszystkie przekręty tak rozpowiadane na lewo i prawo? Gdzie ci wszyscy ukarani? No gdzie?

Tr...........ty

2020-09-18, 22:15
support3 napisał/a:

Kiedyś na sadolu jeździło się po całym tym j***nym bagnie zwanym polityką, dziś patrząc na komentarze dochodzę do wniosku , że to portal sympatyków i wyznawców jedynej słusznej partii .



No z wielkiej kasy na propagandę można kupić sobie Pydę.pl i kilku troli (włącznie z niektórymi administratorami) na takich portalach jak Sadistic. I propaganda idealnie wchodzi do łbów młodych.

Attero132

2020-09-18, 22:47
TranzystorWyklęty napisał/a:

No z wielkiej kasy na propagandę można kupić sobie Pydę.pl i kilku troli (włącznie z niektórymi administratorami) na takich portalach jak Sadistic. I propaganda idealnie wchodzi do łbów młodych.



Debile ch*j mnie obchodzi z jakiej on jest partii mnie obchodzi że wyrzucają w błoto moje i wasze pieniądze...no chyba że nie pracujecie to ch*j wam w dupy.

Ja...........wa

2020-09-18, 22:48
Że to akurat materiał TVN i autobus stoi idealnie w kadrze kamery to na 100% zbieg okoliczności... i nieprawdą jest, że dach przeciekał zwłaszcza, że prawie nie padało.

Janko

2020-09-18, 23:02
Niedługo zaczną dupy kołkiem zatykać bo im będą gazy przeszkadzać

Tetrix

2020-09-18, 23:30
No jak sie dobrze przyjrzeć...

McQurwa

2020-09-18, 23:38
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ukryta wiadomość od kierowcy autobusu



Chyba k***a na odwrót, ukryty kierowca autobusu serwuje oczywistą wiadomość :roll:

cesarz1982

2020-09-19, 00:34
support3 napisał/a:

Kiedyś na sadolu jeździło się po całym tym j***nym bagnie zwanym polityką, dziś patrząc na komentarze dochodzę do wniosku , że to portal sympatyków i wyznawców jedynej słusznej partii .



Ciekawe co by zrobiła opozycja gdyby rządzili?
Razem z TV TfałszN by ci kazali siedzieć w domu cały rok i wpiedalac makaron bo pandemia itp

Attero132 napisał/a:

Debile ch*j mnie obchodzi z jakiej on jest partii mnie obchodzi że wyrzucają w błoto moje i wasze pieniądze...no chyba że nie pracujecie to ch*j wam w dupy.



Moje i wasze pieniądze

:lol:


Przecież Donald jak zaiwanił 150mld zł to powiedział ,że pieniądze w OFE nie są pieniędzmi Polaków

:-/

luja27

2020-09-19, 04:13
johnnyy napisał/a:

Wiecie co mnie wk***ia? To, że wszyscy o tym wiedzą co odj***ł Sasin, Szumowski itd i jedyne co robimy to "ciśniemy beke" w postaci memów i innego gówna zamiast zrobić z tą hołotą porządek...



Popieram w 100% trzeba wyjść na ulicę i to gówna pis przegonić

:!:

dagonxdagon

2020-09-19, 09:58
0_rafiks_0 napisał/a:

I po co to wrzucasz?
Zajmij sie moze tym co lubisz i twoi analni koledzy.



Ale to Tobie dupa pękła.

Ni...........ny

2020-09-19, 10:25
cesarz1982 napisał/a:

Ciekawe co by zrobiła opozycja gdyby rządzili?
Razem z TV TfałszN by ci kazali siedzieć w domu cały rok i wpiedalac makaron bo pandemia itp



Pewnie lepiej by se poradzili niż te matoły, jak była pompowana świńska grypa to jako jedyni w UE mieli jaja powiedzieć że nie kupią ch*jowych szczepionek. I mieli racje. A ci się miotają, raz mówią żeby nie wychodzić a maski nic nie dają za chwilę wychodzić ale maski nosić. Zero k***a jakiegoś przemyślanego planu. j***na prowizorka.


cesarz1982 napisał/a:

Przecież Donald jak zaiwanił 150mld zł to powiedział ,że pieniądze w OFE nie są pieniędzmi Polaków



150mld zł w obligacjach skarbu państwa, to był dług państwa wobec OFE który Tusk przerzucił na ZUS żeby nie przekroczyć konstytucyjnych progów zadłużenia.

Attero132

2020-09-19, 11:26
luja27 napisał/a:

Popieram w 100% trzeba wyjść na ulicę i to gówna pis przegonić



Nie można po prostu wyjść na ulice i rozpie**alać sklepy. Po pierwsze musisz mieć kim zastąpić tych złodziei.

luja27

2020-09-19, 13:17
Attero132 napisał/a:

Nie można po prostu wyjść na ulice i rozpie**alać sklepy. Po pierwsze musisz mieć kim zastąpić tych złodziei.



My zwykli ludzie nie możemy zastąpić tego gówna?

EdmundKemper

2020-09-19, 15:37
Warystor napisał/a:

A ile VAT-u przebimbał jego idol?



No ta, skoro jedni tak robili to drudzy też mogą? j***ne imbecylne myślenie byle odwrócić uwagę od błędów PiS-u.