18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opóźniony zapłon

~REsadER • 2023-01-18, 09:01
Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają



pacjent podobno się wykrwawił

zwierzak30

2023-01-18, 09:35
A wiecie że cios nożem wcale nie boli inaczej,jak zwykłe uderzenie?
Wiem,bo ze względu na wykonywane przeze mnie kiedyś,niewdzięczne zadanie "ochraniacza".Skutkowało właśnie kosą w plecach.Zorientowałem się że jest coś nie tak,jak zrobiło mi się ciepło w pośladek i udo. :) Chirurg powiedział że jeszcze z centymetr i miałbym otwór spustowy w nerce. A uratowała mnie lekka kamizelka z kevlaru. :) Tak tylko mi się przypomniało. :)

encoder178

2023-01-18, 10:01
zwierzak30 napisał/a:

A wiecie że cios nożem wcale nie boli inaczej,jak zwykłe uderzenie?
Wiem,bo ze względu na wykonywane przeze mnie kiedyś,niewdzięczne zadanie "ochraniacza".Skutkowało właśnie kosą w plecach.Zorientowałem się że jest coś nie tak,jak zrobiło mi się ciepło w pośladek i udo. Chirurg powiedział że jeszcze z centymetr i miałbym otwór spustowy w nerce. A uratowała mnie lekka kamizelka z kevlaru. Tak tylko mi się przypomniało.



Gówno prawda. Dostałem kiedyś kosą w obojczyk i nak***iało mocno. Bazujac na twojej logice to wbicie igły od strzykawki musi smyrać :)

SkoPio1

2023-01-18, 10:12
Pięęękne. Tak ślicznie widać tę rozpaczliwą próbę drgania tego sznurka trzymającego uszy ofiary.
(drganie tego sznurka to odpowiednik myślenia u ludzi)

Było pchnięcie, był nóż, cieknie czerwone...

...no co to może być?!

edek_kotek

2023-01-18, 10:33
A ja głupia czekałam do końca na traktor zagłady ;-)

p47

2023-01-18, 11:46
Podobno stoi tak do dziś.

zwierzak30

2023-01-18, 15:22
encoder178 napisał/a:

Gówno prawda. Dostałem kiedyś kosą w obojczyk i nak***iało mocno. Bazujac na twojej logice to wbicie igły od strzykawki musi smyrać



Wszystko zależy od progu bólu.
Naprawdę Wbicie igły cię boli? Ach te Pokolenie Y. :mrgreen:

encoder178

2023-01-18, 16:19
zwierzak30 napisał/a:

Wszystko zależy od progu bólu.
Naprawdę Wbicie igły cię boli? Ach te Pokolenie Y.



no boli, boli. Nie wiem czym jest to pokolenie Y Z ch*j, jestem z czasów jak w Polsce normą było nak***ianie kablem od żelazka, jeżeli gówniak zrobił coś bardzo złego.

takisobie2

2023-01-18, 18:02
encoder178 napisał/a:

no boli, boli. Nie wiem czym jest to pokolenie Y Z ch*j, jestem z czasów jak w Polsce normą było nak***ianie kablem od żelazka, jeżeli gówniak zrobił coś bardzo złego.



Hmm. Też najmłodszy już nie jestem, ale u dentysty najprzyjemniejszą częścią zabiegu zawsze jest zastrzyk. Nawet powieka mi nie drgnie jak dziubią mnie igłą. Kiedyś podczas operacji ręki mieli mnie znieczulać zastrzykiem . Nie wiem jakim więc bzdur nie napiszę. Lekarz się w końcu poddał i zapuścili mi kropelki śpiocha. Obudziłem się 4h później już na sali zastanawiając si,e kiego wuja napie**ala mnie cała szyja. Pokapowałem się przed lusterkiem jak zobaczyłem stado dziur w okolicach szyi . Powodem były albo zbyt krótkie igły, które nie sięgały nerwu albo lekarz próbował weń trafić niczym szóstkę w lotto. Bólu ni odczuwałem, ale irytację już tak gdy po dziesiąty m lub późniejszym razie lekarz dopytywał się czy mogą już rękę zacząć pruć. Jak ktoś napisał wyżej. Jeśli twój próg bólowy jest do dupy to będziesz odczuwać ból zanim cię on spotka. Znam ludzi, którzy nie reagują zbytnio gdy sobie coś utną. Widziałem typa, który obgryzał paznokieć z palca po przyj***niu sobie w niego siekierą i duuużo innych przypadków więc ukłucie igłą raczej na pewno ich nie boli. Mnie zresztą też nie.

Bul_od_bytu

2023-01-18, 18:23
Impuls nerwowy wciąż szuka mózgu :D Typ naj***ny tudzież naćpany albo od adrenaliny nie poczuł tego użądlenia

zwierzak30

2023-01-18, 20:27
encoder178 napisał/a:

... Bazujac na twojej logice to wbicie igły od strzykawki musi smyrać



Zwracam honor. Fotka z dziś.
Ręka żony,niespełna dobę po pobraniu krwi.


marcino_zly

2023-01-18, 20:30
Pięknie ożenił mu kosę.
Cudownie:]

miedzion

2023-01-18, 21:46
encoder178 napisał/a:

Gówno prawda. Dostałem kiedyś kosą w obojczyk i nak***iało mocno. Bazujac na twojej logice to wbicie igły od strzykawki musi smyrać



Zależy od emocji. Adrenalina czyni cuda.

AlbertoNihilo

2024-01-01, 04:51
miedzion napisał/a:

Zależy od emocji. Adrenalina czyni cuda.



Adrenalina nie ma z tym wiele wspólnego. To zależy od tego gdzie się dostanie. Różne miejsca na ciele mają różne unerwienie.