18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opona dudy

lysout • 2016-03-07, 06:54
Według najnowszych informacji opona w samochodzie Dudy sama pękła.






Ze śmiechu, gdy usłyszała z wnętrza auta słowa „podjąlem decyzję…”

Recydywista

2016-03-07, 11:10
"Jesteście popie**oleni, wszyscy. W każdym normalnym kraju, gdyby taka sytuacja miała miejsce to wszyzscy by się przejeli i zaczął by się publiczny dyskurs nt. bezpieczeństwa prezydenta. W Polsce, połowa kraju ma bekę, a druga boi się odezwać, żeby tylko ich ktoś o paranoje nie oskarżył. pie**olcie się, j***ne ćwierćmózgi i opłacani zdrajcy. "


By Galin




mieszalniapasz

2016-03-07, 11:10
Jakby tak opony pękały ze śmiechu to Bul jeździłby na felgach non stop :amused:
Na PIS nie głosowałem, ale uważam, że Duda godnie reprezentuje nasz kraj.

mi...........80

2016-03-07, 11:16
"ale uważam, że Duda godnie reprezentuje nasz kraj"

@up Pokazał to szczególnie ślizgając się jak błazen na Murze Chińskim.

Również bohatersko rzucając się na opłatek jak Rambo w akcji

MrSpook

2016-03-07, 11:21
Nie głosowałem na PiS, tylko na Kukiz'15, bo wk***iało mnie te same numery, tych samych ludzi od 30 lat, u niego pojawiło się sporo nowych paszczy z różnych środowisk. Ale jeśli nie był to zamach, tylko błąd obsługi samochodu tej klasy, to k***a, jedynie świadczy o tym, że rząd PO, mimo Smoleńska, tak rozj***ł profesjonalizm służb wciskając swoich kumotrów, że są one ch*ja warte, a podatki, które nam na nie z gardła wyciągają idą w p*zdu!

Nie ma bata, by taką oponę w normalnych warunkach, tak rozj***ło, więc albo to niedoszkolony jełop z BORu, który nie sprawdził ciśnienia w oponie, albo ignorował wskazania czujników podczas jazdy, albo przed podróżą nie zrobił oględzin pojazdu na podłożone dodatki, typu mini materiały wybuchowe. Nie ma wyników śledztwa, więc niczego nie można potwierdzić, ani zaprzeczyć. Smoleńsk ich k***a niczego nie nauczył. pie**olić PiS, pie**olić ćwoków z PO, PSL, .Nowoczesnej, i KODu jako przebudzonej młodzieżówki PZPR... partyjnych, lokalnych kombinatorów, którym odcięto korytko, bo zmieniła się lokalne układziki sił, i nie mogą zawyżać, ustawiać przetargów pod swoją lokalną klikę. Zyski z tego procederu czerpali 8 lat, a teraz trudno im się odnaleźć na wolnym rynku.

Mesjaszowaty

2016-03-07, 11:22
@up KnightofDarkness ogarnieci to wiedza,reszta sie sprzecza :D

MarcinWrc

2016-03-07, 11:32
Jaranie się PiSem* to pedalstwo, a polityka i sejm to ciota i ch*j.

*Tu można wstawić nazwę/skrót jakiejkolwiek innej partii. PiS użyty jako przykład.


Ludzie weźcie się ogarnijcie. Śmiejecie się z PiSu jakby PO czy inne Nowoczesne gówna były lepsze. Wszystko to jedno i to samo gówno, tylko w innym opakowaniu.

Hochsztapler

2016-03-07, 11:36
Dowcip ch*jowy, tak samo jak temat wybuchających opon. Najbardziej ch*jowi są jednak ludzie, którzy się takimi głupotami podniecają (nieważne po której stronie fikcyjnego, "politycznego płotu" stoją).

dewoj

2016-03-07, 12:09
kolejny przemysł pogardy

j***ć lewactwo!

PieronJasnySzlag

2016-03-07, 12:32
nowynick napisał/a:



zgadza się... 500+, darmowe leki dla emerytów... takiego socjalu to za socjalizmu nawet nie było... :-P


POprzednia władza dawała większe socjale i przywileje z tą różnicą że nie dla rodzin czy emerytów ale dla prezesów, dyrektorów. Z dwojga złego wole żeby socjal szedł faktycznie w biedote niż w grube świnie przy korycie.

Ace

2016-03-07, 12:34
A ja zaśmiałem, bardzo dobry suchar :-D

KI...........R3

2016-03-07, 13:17
Piszcie te swoje lewackie wypociny. Za pis-em nigdy nie byłem, ale za to popieram ruch narodowy i onr. Jednak pis jest ideologicznie prawicowy i zrozumcie, wy lewackie szumowiny że Polska się budzi, a wasza Polska pro-europejska odchodzi do lamusa.

Czołem Wielkiej Polsce.

mi...........80

2016-03-07, 13:28
KIERR3 napisał/a:

ale za to popieram ruch narodowy i onr. Jednak pis jest ideologicznie prawicowy i zrozumcie, wy lewackie szumowiny że Polska się budzi, a wasza Polska pro-europejska odchodzi do lamusa.

Czołem Wielkiej Polsce.



Zaskoczyłeś mnie, trudno, ale kilka wstawek wojennych i tak miałeś spoko...

no chyba że trolujesz zajebiście, to ci wyszło w takim razie...

DużyKutas

2016-03-07, 14:26
nowynick napisał/a:



zgadza się... 500+, darmowe leki dla emerytów... takiego socjalu to za socjalizmu nawet nie było... :-P



Nie lubię socjalizmu, ale większość chce socjalizmu a mniejszość czyli Wy macie gówno do gadania, w końcu demokracja.

matiget

2016-03-07, 14:34
poprawie powinno byc "podjołem"