18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opłaty, podatki i dodatki

~Beny • 2019-12-23, 23:19
A tymczasem w Birmie


racing

2019-12-24, 11:00
korowiow777 napisał/a:

Wszystkim czującym wyższość rasową polecam pojechać do lasów na obrzeżach większych i mniejszych miast. Ilość śmieci, odpadów budowlanych lub choćby butelek po wódce zostawionych przez grzybiarzy zatrważa....


Śmieci w lesie to fakt, tylko chciałbym zapytać co mam zrobić np: ze styropianem skoro pobliski zakład utylizacji go nie przyjmuje? Bez dodatkowej opłaty oczywiście. Płacę k***a podatek śmieciowy to wymagam, żeby odebrali, nawet w jakiejś określonej ilości w skali roku, żeby janusze budownictwa na czarno nie wywalali ton... Firmy budowlane itp oczywiście powinny dodatkowo płacić, ale dlaczego ja wyrzucając worek rocznie? pie**olę zutylizuje w piecu, bo do lasu nieładnie wyrzucać...

HatakeIV

2019-12-24, 11:01
Imersja na tyle duża że mogłem poczuć ich smród przez monitor.

pawel8814

2019-12-24, 11:23
Dawno nie było takiej jakości.

gumismdma

2019-12-24, 11:28
To wszystko przez tą segregację

DoubleBorger

2019-12-24, 11:32
krisman1981 napisał/a:

podobno polska też już tak wygląda kolega podczas ostatniego pobytu w kraju był przerażony



W mikoszewie na plaży pełno śmieci, najlepiej wbić w nocy 1.00 -3.00 wtedy nie ma ludzi a morze dostarcza prezenty. Puszki wypłowiałe, klapki, gąbki do zmywania, otulina/izolacja z kabli, kawałki plastikowe i wiele innych. Nie ma opcji, żebym się moczył w bałtyku. Do tego wszędzie syf, janusze i meduzy w wodzie (groźne nie groźne, jeden ch*j)

Ziomee22

2019-12-24, 11:57
Ci j***ni azjaci to szarańcza wpie**olą wszystko i przyjadą na europę ...

Gamonn1

2019-12-24, 12:20
zaszh napisał/a:

Ciekawe czemu tam Greta nie pojechała? Przecież w tym rejonie wytwarza się blisko połowę syfu i skażenia.



Odpowiedź jest prosta i niektórym znana...

Bo tam nie ma pieniędzy do wydojenia z ludzi.
Za to w Europie jest ich masa.

krisman1981 napisał/a:

podobno polska też już tak wygląda kolega podczas ostatniego pobytu w kraju był przerażony



Jak tak bardzo tobie i twojemu koledze Polska przeszkadza, że wymyślacie takie bzdury.
To na jaki ch*j macie jeszcze polskie obywatelstwo i mówicie po polsku ?
Kolejny j***ny polakożerca co z wiochy zabitej dechami pojechał na zachód obciągać zachodnie ku*asy i jeszcze się z tego cieszy bo w dotychczasowym życiu w dupie był i gówno widział.

zwierzak30

2019-12-24, 12:45
I to ja mam obowiązek segregacji śmieci??

pie**olony recycling.

uFo125

2019-12-24, 13:38
zaszh napisał/a:

Ciekawe czemu tam Greta nie pojechała? Przecież w tym rejonie wytwarza się blisko połowę syfu i skażenia.



po ch*j ma tam jechać w rodzinnym squacie ma to samo

Tr...........ty

2019-12-24, 14:14
krisman1981 napisał/a:

podobno polska też już tak wygląda kolega podczas ostatniego pobytu w kraju był przerażony



Zwożą kontenerami śmieci z całej Europy i albo zakopują w ziemi, albo podpalają składowiska. Ale najważniejsze, że rząd walczy z prawdziwymi problemami, takimi jak: za co jeszcze zabrać prawo jazdy, za co doj***ć kolejny podatek pod jakim pretekstem.

ShizzeR

2019-12-24, 17:45
Co za pie**olnik

amateur124

2019-12-27, 20:35
Napisałbym że ładnie nagrywa, ale po chwili rozbolały mnie oczy.

za...........zh

2019-12-30, 22:31
Gamonn1 napisał/a:

Odpowiedź jest prosta i niektórym znana...
Bo tam nie ma pieniędzy do wydojenia z ludzi.
Za to w Europie jest ich masa.



Dziękuję Ci kapitanie......

:lol: