18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

EpiCMvP

2015-06-05, 01:09
@Sinus

Każdy z nas tutaj biegle włada portugalskim.

Kebes7

2015-06-05, 02:04
Po kolorze skóry, myślałem, że sekcje zwłok przeprowadzają ;D

Lexus23K

2015-06-05, 02:13
Jebnąłbym go w zwój. Ciekawe czy by zafałszował.

equail

2015-06-05, 02:16
Operacja nie tyle czaszki, co mózgu, a konkretniej guza. Jeśli podczas usuwania guza naruszy się okolicę mózgu odpowiedzialną np. za mowę, to od razu da to widoczne (słyszalne) efekty - tutaj akurat gościu śpiewa, choć wystarczyłoby jakby mówił. U nieprzytomnego pacjenta nie ma tego jak sprawdzić.

Dla zainteresowanych: film "English surgeon" i generalnie hasło "awake craniotomy". W Polsce też się to robi.

PS Jeszcze dodam, że problemem generalnie nie jest "przeżycie", jak to ktoś pisał w pierwszym poście, ale to, żeby usunąć całego (albo prawie całego) guza, a pacjenta pozostawić w stanie "niegorszym" niż przy przyjęciu.

PS2 Lexus23K, k***a, zwoje nerwowe są poza ośrodkowym układem nerwowym (czyli powiedzmy "mózgiem"). Natomiast rzeczywiście, stymulacja (elektryczna) kory ruchowej mogłoby spowodować sfałszowanie.

Dziku11

2015-06-05, 04:13
Tak swoją drogą, zajebista praca takiego neurochirurga, nie dość, że sobie w mózgu pogrzebie, to jeszcze przy akompaniamencie i jeszcze do tego mu godzinki lecą. Nic tylko się uczyć.

Moby_Dick

2015-06-05, 08:03
Dostrajają mu fale mózgowe.

DaVIP11

2015-06-05, 11:11
Muzykalny kostek

mi...........80

2015-06-05, 14:20
Tylko w Czechach...

natking

2015-06-05, 14:27
Po operacji przestał fałszować? :D

t00malek4

2015-06-05, 15:22
Co tu się odj***ło?

yogi

2015-06-05, 16:02
equail napisał/a:

Operacja nie tyle czaszki, co mózgu, a konkretniej guza. Jeśli podczas usuwania guza naruszy się okolicę mózgu odpowiedzialną np. za mowę, to od razu da to widoczne (słyszalne) efekty - tutaj akurat gościu śpiewa, choć wystarczyłoby jakby mówił. U nieprzytomnego pacjenta nie ma tego jak sprawdzić.

Dla zainteresowanych: film "English surgeon" i generalnie hasło "awake craniotomy". W Polsce też się to robi.

PS Jeszcze dodam, że problemem generalnie nie jest "przeżycie", jak to ktoś pisał w pierwszym poście, ale to, żeby usunąć całego (albo prawie całego) guza, a pacjenta pozostawić w stanie "niegorszym" niż przy przyjęciu.

PS2 Lexus23K, k***a, zwoje nerwowe są poza ośrodkowym układem nerwowym (czyli powiedzmy "mózgiem"). Natomiast rzeczywiście, stymulacja (elektryczna) kory ruchowej mogłoby spowodować sfałszowanie.



Wiem, że kolega equail rozpisał się dlatego ja będę konkretny:
KRANIOTOMIA - SADISTIC

TakiTamSobieSadol

2015-06-05, 20:40
Cytat:

Operacja nie tyle czaszki, co mózgu, a konkretniej guza. Jeśli podczas usuwania guza naruszy się okolicę mózgu odpowiedzialną np. za mowę, to od razu da to widoczne (słyszalne) efekty - tutaj akurat gościu śpiewa, choć wystarczyłoby jakby mówił. U nieprzytomnego pacjenta nie ma tego jak sprawdzić.

Dla zainteresowanych: film "English surgeon" i generalnie hasło "awake craniotomy". W Polsce też się to robi.

PS Jeszcze dodam, że problemem generalnie nie jest "przeżycie", jak to ktoś pisał w pierwszym poście, ale to, żeby usunąć całego (albo prawie całego) guza, a pacjenta pozostawić w stanie "niegorszym" niż przy przyjęciu.

PS2 Lexus23K, k***a, zwoje nerwowe są poza ośrodkowym układem nerwowym (czyli powiedzmy "mózgiem"). Natomiast rzeczywiście, stymulacja (elektryczna) kory ruchowej mogłoby spowodować sfałszowanie.


To co piszesz to pewnie sama prawda. Więc dla pozoru że coś rozumiem dam Ci piwo :D

burex666

2015-06-06, 11:34
Jakby zaczął grać Feel to od razu wiadomo,że operacja sie nie powiodła