18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opalony Jean Pierre pożycza telefon

khaman • 2024-04-11, 20:59
..od kolegi z zespołem Downa. Miejsce akcji Kalifat Francuski.




Jak było to do pieca

donkapusta

2024-04-11, 21:17
Patrząc na całe zdarzenie można dojść do wniosku, że jednak bycie Downem jest znacząco schorzeniem o niższym ubytku intelektualnym niż bycie czarnym. Oczywiście czarnym charakterem.

psotny_fiutek

2024-04-11, 21:32
Smutek, reszta ludzi udaje że nie widzi.

Ha tfu na nich!

A murzynowi połamać ręce i nogi !

Zresztą to i tak szlachetnie bo Europa, u siebie w Somalii czy innym gównostanie afrykańskim, dostał by deskowania/kamieniowanie a później ognisko z opon.

garota

2024-04-11, 21:41
Wiem że wszyscy z sadistica by go ogarnęli, poskładali i zakopali i z downem później stworzyli prawdziwy zespół, ale pamiętajcie że te j***ne murzyny wszyscy mają noże. I jak zaczynasz pomagać to sam możesz stracić wszystko. Jak byłem małolatem to też tak pie**oliłem ale teraz jak mam dzieciaki i doświadczenie życiowe niestety wiem że trzeba co najwięcej dzwonić po psy jak się nie ma samemu zdolności do walki albo jakiejś broni. Jakiemuś naćpanemu czarnuszkowi z afryki to nie jest wcale tak łatwo wpie**olić co widać wielokrotnie na filmach. A wyobraźcie sobie że jeszcze jesteście francuzami....przej***ne po całości. Przecież to p*zdeczki są w 99%.

HermanVonSztolc

2024-04-11, 21:48
Straszniejsze od tego ze czarny okrada bialego, jest to ze nikt nie reaguje. Ja rozumiem obawy przed jakims nożem czy cuś. Ale tutaj widac ewidentny braj jakiej kolwiek broni. Przeciez czarny z bronią nawet by nie pytal o telefon, tylko ściągał go z trupa, a nie szamotał sie jak ryba w przeremblu. Wiec myślę ze jeden wjazd z buta jakiegos white knighta załatwił by sprawe.

Janko

2024-04-11, 21:53
Ja pie**olę j***ny orangutan zaatakował człowieka

donkapusta

2024-04-11, 22:00
garota napisał/a:

Wiem że wszyscy z sadistica by go ogarnęli, poskładali i zakopali i z downem później stworzyli prawdziwy zespół, ale pamiętajcie że te j***ne murzyny wszyscy mają noże. I jak zaczynasz pomagać to sam możesz stracić wszystko. Jak byłem małolatem to też tak pie**oliłem ale teraz jak mam dzieciaki i doświadczenie życiowe niestety wiem że trzeba co najwięcej dzwonić po psy jak się nie ma samemu zdolności do walki albo jakiejś broni. Jakiemuś naćpanemu czarnuszkowi z afryki to nie jest wcale tak łatwo wpie**olić co widać wielokrotnie na filmach. A wyobraźcie sobie że jeszcze jesteście francuzami....przej***ne po całości. Przecież to p*zdeczki są w 99%.



dlatego na takie spotkania trzeba być przygotowanym:



smc

2024-04-11, 22:40
W USiA wiedzą co robić. Tam tępią robactwo od 200 lat...

JanzDukli

2024-04-11, 23:27
smc napisał/a:

W USiA wiedzą co robić. Tam tępią robactwo od 200 lat...



USiA to to robactwo wysyła do nas w celu zniszczenia Białej Europy.

Higvam

2024-04-11, 23:48
JanzDukli napisał/a:

USiA to to robactwo wysyła do nas w celu zniszczenia Białej Europy.



Samo ucieka jak dochodzi do nich że to nie oni odpowiadają za rozwój gospodarczy

SkoPio1

2024-04-12, 00:11
„Miejsce akcji Kalifat Francuskił

Miejscem akcji był kalifat francuski.
;>

donkapusta napisał/a:

k bycie Downem jest



Bycie downem.
I jak widać, jest rozpowszechnione.
;>

Siriuz

2024-04-12, 00:24

A nie... już to usunęli przed głosowaniem w UE paktu migracyjnego

AdamBrown

2024-04-12, 04:14
HermanVonSztolc napisał/a:

Straszniejsze od tego ze czarny okrada bialego, jest to ze nikt nie reaguje. Ja rozumiem obawy przed jakims nożem czy cuś. Ale tutaj widac ewidentny braj jakiej kolwiek broni. Przeciez czarny z bronią nawet by nie pytal o telefon, tylko ściągał go z trupa, a nie szamotał sie jak ryba w przeremblu. Wiec myślę ze jeden wjazd z buta jakiegos white knighta załatwił by sprawe.


W tle widziałem z dwie kobiety, również z telefonami, pewnie nie chciały ryzykować ich utraty, gwałtu, a potem procesu o rasizm, i brak tolerancji....

Bul_od_bytu

2024-04-12, 05:21
Niby był z zespołem, a nie dali rady jednemu orangutanowi

Yolanda

2024-04-12, 05:47
AdamBrown napisał/a:

W tle widziałem z dwie kobiety, również z telefonami, pewnie nie chciały ryzykować ich utraty, gwałtu, a potem procesu o rasizm, i brak tolerancji....



Może poprostu utraciły gwałt?