18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opalanko

~Angel • 2021-07-29, 21:03
Jak relaks to relaks


Montechris

2021-07-30, 09:33
skończyłem razem z nią :)

MisiaXD

2021-07-30, 10:16
Jak by to był chłop to bu doj***ł mu klapkami :shock: :mrgreen:

sjp

2021-07-30, 22:10
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zaj***ć w p*zdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.


Albo przynajmniej zaproponować dobre dymanko...

marcino_zly

2021-07-30, 23:32
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zaj***ć w p*zdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.



I Ty znawca cipek jesteś?
Ty powinieneś jej wylizać!

StaryJakCieRobił

2021-07-31, 01:52
ruddie napisał/a:

Normalna kobieta, nie żadna stukilowa o niebieskich włosach feministka, się masturbuje - komu to, do k***y, przeszkadza?




To że to k***a miejsce publiczne. I człowiek tym się różnic od zwierząt że powinien panować nad bodźcami bo tego wymaga kultura. A nie k***a jak krowa zesrać się tam gdzie stoi.

razak

2021-07-31, 02:25
Znawca_Cipek napisał/a:

Nikomu,ale jak ja bym tak zrobił na plaży przez kąpielówki, to już by było że zbok,molestowanie i obraza majestatu. Dlatego ktoś powinien podejść i jej kopa zaj***ć w p*zdę, albo.przynajmniej z laćka, jak tego kolesia u nas nad morzem.



przestań pie**olić bzdury :D to tak jak my drapiemy sie po jajach. Ona po prostu drapała sie dłużej :D Może jakieś opławy czy kiła. Gdybym był singlem to bym podszedł i zapytał czy pójdzie ze mną do apteki bo ewidentnie ją k***a swędziało ;)

INKAZAISEQ1

2021-07-31, 11:16
ojjj... swędzi, swędzi, dobrze to rozumiem.

Morgotheron

2021-08-01, 12:44
Może ją tam bąk ukąsił i się drapała.