18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ooooo pisiont groszy

SzpadelOneOne • 2016-04-26, 00:41

jak dla mnie wyszło całkiem nieźle ;-)

Szywski_Snb

2016-04-26, 01:17
k***a, czego ona się spodziewała, że jej się drzwi otworzą jak autobus już jedzie ?

BucketMan

2016-04-26, 01:25
Dobry materiał, ale popracuj nad tytułami bo jebie gimbusem.

ROBC1O

2016-04-26, 01:48
Ludzie są poj***ni, biegną za tymi autobusami i tramwajami. Nie raz widziałem jak ktoś przebiega przez 3-pasmową drogę na czerwonym świetle żeby zdążyć na zj***ny tramwaj, nie ogląda się w lewo czy w prawo, tylko zapie**ala. I to nic, że za 10 minut przyjedzie kolejny, jadący identyczną trasą. Tak samo w godzinach szczytu, poj***ni się wpychają do tej puszki, wypchanej po same brzegi, ale on się jeszcze wciśnie, no k***a. Jedyna sytuacja, w której potrafię zrozumieć to zapie**alanie to, gdy jest wieczór czy noc albo jakieś zadupie i te autobusy jeżdżą co godzinę, to rzeczywiście warto podbiec i spróbować, no ale k***a, litości. Nie wpychajcie się jak bydło do tych tramwajów, bo za pare minut będzie kolejny.
No i od razu mi lepiej, bo się wk***iłem :kloc:

SzpadelOneOne

2016-04-26, 02:07
BucketMan napisał/a:

Dobry materiał, ale popracuj nad tytułami bo jebie gimbusem.



faktycznie, wysrałem się na tytuł. i ch*j z tym

kaiel

2016-04-26, 03:59
najnowszy trend, bieżnik continental'a odciśnięty na dupie

stalowalowa

2016-04-26, 06:12
Jakby to był 5-letni chińczyk, to jeszcze by wstał i dogonił autobus. Chociaż nie widziałem tu jeszcze filmiku, żeby małe żółtko przeżyło przejechanie przez autobus, ale przez SUV-a tak.

normale

2016-04-26, 07:21
Założę się, że to była jedna z tych bab co jak stoją na przejściu dla pieszych na czerwonym to tak że stopami ledwo dotyka już chodnika i się k***a nachyla na tą j***ną drogę, żeby być 0,33 sekundy szybciej po drugiej stronie. ch*j jej w krzyż

bloodwar

2016-04-26, 07:47
ROBC1O napisał/a:

Ludzie są poj***ni, biegną za tymi autobusami i tramwajami. Nie raz widziałem jak ktoś przebiega przez 3-pasmową drogę na czerwonym świetle żeby zdążyć na zj***ny tramwaj, nie ogląda się w lewo czy w prawo, tylko zapie**ala. I to nic, że za 10 minut przyjedzie kolejny, jadący identyczną trasą. Tak samo w godzinach szczytu, poj***ni się wpychają do tej puszki, wypchanej po same brzegi, ale on się jeszcze wciśnie, no k***a. Jedyna sytuacja, w której potrafię zrozumieć to zapie**alanie to, gdy jest wieczór czy noc albo jakieś zadupie i te autobusy jeżdżą co godzinę, to rzeczywiście warto podbiec i spróbować, no ale k***a, litości. Nie wpychajcie się jak bydło do tych tramwajów, bo za pare minut będzie kolejny.
No i od razu mi lepiej, bo się wk***iłem :kloc:



"Panie, to był najważniejszy autobus mojego ŻYCIA! Dałabym się ZABIĆ żeby do niego wsiąść!"

donkapusta

2016-04-26, 07:55
Mam nadzieję, że kierowca jej nie zauważył i pojechał dalej. Baba mogła popsuć podróż punktualnym pasażerom.

De...........³w

2016-04-26, 08:39
ja pie**olę :homer: żenada...

maciuch2

2016-04-26, 09:45
te baby to jednak głupie są

Voit

2016-04-26, 11:01
Dzięki sadolowi wiem, że nie warto spieszyć się na autobus. A najlepiej w ogóle nim nie jeździć.

kokos_123

2016-04-26, 14:45
Sam biegałem do tramwaju za młodego ( prawdopodobnie podłapałem patrząc na innych ludzi, że się biega ), raz nawet wbiegłem na ulice z za samochodu ( był korek w jedną stronę ) i prawie wpadłem pod malucha ( na szczęście jechał jakieś 20 km/h więc przebiegłem przed nim ).

Ogólnie skończyłem z bieganiem za czymkolwiek w liceum, jak biegnąc do tramwaju nastąpiłem na ostro zakończony kamień i skręciłem norę ( wygięła się o 120° ), po tym jakoś nie miałem ochoty powtarzać tego błędy i zacząłem mieć wyj***ne ( tramwaj mógł być na przystanku, a ja nawet 30 metrów nie podbiegnę, tylko patrzę jak odjeżdża idąc spokojnie ).

Ps. Jak na razie potraciłem tylko jednego dzieciaka jeżdżąc po mieście ( biegł z kolegami na tramwaj na czerwonym, wbiegli mi pod koła ), niestety nie miałem wtedy kamerki, a go ładnie odrzuciło na 2 metry, po czym sp***olił. Obecnie jeżdżę z kamerką więc jak coś, to będziecie mieć filmik w FullHd 60 kl/s :D

elfis

2016-04-26, 19:07
kokos_123 napisał/a:

Sam biegałem do tramwaju za młodego ( prawdopodobnie podłapałem patrząc na innych ludzi, że się biega ), raz nawet wbiegłem na ulice z za samochodu ( był korek w jedną stronę ) i prawie wpadłem pod malucha ( na szczęście jechał jakieś 20 km/h więc przebiegłem przed nim ).

Ogólnie skończyłem z bieganiem za czymkolwiek w liceum, jak biegnąc do tramwaju nastąpiłem na ostro zakończony kamień i skręciłem norę ( wygięła się o 120° ), po tym jakoś nie miałem ochoty powtarzać tego błędy i zacząłem mieć wyj***ne ( tramwaj mógł być na przystanku, a ja nawet 30 metrów nie podbiegnę, tylko patrzę jak odjeżdża idąc spokojnie ).

Ps. Jak na razie potraciłem tylko jednego dzieciaka jeżdżąc po mieście ( biegł z kolegami na tramwaj na czerwonym, wbiegli mi pod koła ), niestety nie miałem wtedy kamerki, a go ładnie odrzuciło na 2 metry, po czym sp***olił. Obecnie jeżdżę z kamerką więc jak coś, to będziecie mieć filmik w FullHd 60 kl/s :D



tak życzę , aby twoja kamerka się zj***ła wcześniej niż masz coś nagrać
a wzruszeń pewnie nie chcesz powtórzyć
choć............