18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ONZ ocenia skutki suszy w Kenii, fot. Barry Malone

Siwy5 • 2013-02-26, 22:13
Myślę że warto tutaj to wrzucić :hitler:


"Mało brakowało, a w ogóle nie zrobiłbym tego zdjęcia. W pewnej wiosce w Kenii, przy granicy z Somalią, fotografowałem wyprawę przedstawicieli ONZ, którzy mieli ocenić wpływ ostatniej suszy i głodu, który zapanował w całym kraju. I kiedy zobaczyłem tego pacjenta, jak kuca ubrany w elegancki garnitur i iPadem filmuje martwą krowę, po prostu stanąłem jak wryty i gapiłem się z głupią miną. Nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej widziałem coś równie niedorzecznego. Zrobiłem zdjęcie na moment przed tym, kiedy mężczyzna odwrócił się, dostrzegając moją obecność", opowiadał Barry Malone.

Źródło JoeMonster.org

Brona_Talerzowa

2013-02-26, 22:24
No i co w tym dziwnego? Był sobie koleś w garniturze i z ipadem i zrobił zdjęcie wysuszonej krowy. Też mi niedorzeczność.

ti...........ax

2013-02-26, 22:50
Brona_Talerzowa napisał/a:

No i co w tym dziwnego?


No susza dookoła a czarny zamiast wode to zaj***ł komuś ipada i garniaka

Macary

2013-02-26, 22:54
Brona_Talerzowa napisał/a:

No i co w tym dziwnego? Był sobie koleś w garniturze i z ipadem i zrobił zdjęcie wysuszonej krowy. Też mi niedorzeczność.



Chodzi o manipulację. Tutaj masz przykład


zyzyryxy

2013-02-27, 09:59
a co miał mieć Zenita czy jakiś inny zabytek techniki i być ubrany w klapki z opon samochodowych to by już super było... koleś pracuje w ONZ i wykonuje swoją pracę, a że polega ona na dokumentowaniu skutków suszy i ma do tego narzędzie w postaci ipada to nic dziwnego...

sz...........r9

2013-02-27, 18:33
Szkoda krowy. Powinien tam leżeć ten murzyn

Pa...........ek

2013-02-27, 18:40
Słyszałem od Maxa K, że w Kenii urodził się Obama:)Mógłby wysłać tam jakiegoś gościa by napoił rodaków

Patrys167

2013-02-27, 18:43
Niiieeeee to jest szaman na wysokim lewelu nie macie najnowszego ishita to nie wiecie ze w sklepie OS można pobrać apke to wskrzeszania bydła!!! ehhh amatorzy!.

A tak serio to sk***ysyństwo jednak zamiast wysyłać im wodę i jedzenie i leki to inwestuja w ishity każdy wie , że lepsze są Samsungi :D

Lorak2

2013-02-27, 18:57
Niby z jakiej racji chcesz im pomagać ? Jakoś przez 1,5 tysiąca lat żyli bez problemowo aż tu nagle gdy przyszła cywilizacja to im się robić nie chce bo kto by robił jak wszystko dostaniesz od "białego" za darmo.

Ileev

2013-02-27, 19:04
zamiast dać jej wody to fotki robi :( niegrzeczny murzynek.


Templariusz Mariusz

2013-02-27, 19:31
Sprzedaj Ipada - wykop za to 20 studni - klęska suszy zażegnana.

pi...........ka

2013-02-27, 19:38
przyglądałem sie jak robi zdjecie pożyczonym służbowym Ipadem i postanowiłem zrobić fotke zajebista lustrzanka za 5koła która wyjąłem z pokrowca wartego 900zł w oddali zostawiając helikopter który miał mnie zabrać z tej ....wycieczki do mojej chaty z basenem i tatą któremu wsyzstko opowiem zeby wiedzial ze synek idzie w dobrym kierunku a nie narkotyzuje sie kokaina ze swoimi bogatymi kolegami