18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mo...........et

2014-01-31, 12:41
Nawet zabawna satyra na temat ciągle poważnych, bezwzględnych panów z onr. Lepsze coś takiego niż ciągłe wyzwiska, burdy na manifestacjach itd. Obie strony konfliktu siebie warte, więc jak już muszą ze sobą walczyć to niech już to będzie walka w internecie, na obrazkach, nie na ulicach.

pakitoo

2014-01-31, 13:32
Zagłosuję na nich aż. Jak mam paść ciągle starych pasożytów, to może lepiej żeby było tam trochę tych którzy nie będą włazić w d*** niemcom. Czas żeby w końcu Polacy reprezentowali Polskę, a nie pedałów i transwestytów.

karinawaw

2014-01-31, 13:35
Śliwki ulęgałki?

Zarammoth

2014-01-31, 14:01
@TempT:
Zajebista fryzura tego gościa. Pewnie na co dzień leją ludzi o "nietypowym" wyglądzie, ale zaczes a'la fuhrer pasuje :)

vassili

2014-01-31, 15:51
@Zarammoth Wszędzie Hitlera widzisz. W swojej dupie szukałeś?

Nie ma to jak mówić o jakimś środowisku w ogóle go nie znając. Chodzi zarówno o jedną stronę jak i drugą, z tym wyjątkiem, że ta na lewo od dziesiątek lat jest medialna, a druga ciągle ukazywana jako ta "zła".

RomanS

2014-01-31, 20:19
Fak, jeżeli ten koleżka to największa armata intelektualna "obrońców rasy" to chyba z moją rasą coś nie jest halo.

XtravaganZa

2014-01-31, 21:10
Prawicowce gadają, że są przeciwko homoseksualizmowi, bo to choroba i nie powinni się z tym afiszować publicznie, blebleble.
To teraz mam pytanie. Wedle ich rozumowaniu, czy te wszystkie niedojeby, które są lansowane przez tvn nie jesteś sam, przez fundację polsat dzieciom, WOŚP też są do likwidacji? Wszak zdrowi nie są i żyją wbrew naturze (tam słabe, niedoj***ne czy niesamodzielne osobniki giną albo są eliminowane przez silniejszych).
Ale zaraz będzie, że człowiek jest na tyle rozwinięty, żeby im pomóc żyć. To po co dać żyć takiemu ulungowi, który jest pasożytem, a nie normalnym produktywnym obywatelom, którzy przy okazji PRYWATNIE lubią się stykać pisiorami? To, że sąsiadowi smakują krewetki przejdzie, ale że lubi mężczyzn już nie? To jest każdego indywidualna sprawa. Nikt przecież nie zamierza zmusić ludzi heteroseksualnych do porzucenia ich sposobu życia. Oni nam nie każą się chować po kątach, kiedy idziemy na spacer z kobietą, nie?

Chcecie, to jedźcie po mnie, że jestem zdrajcą narodu i parchem, ale jak muslimów przeważnie nie znoszę i chciałbym ich wyj***ć w kosmos czy do łagrów, to do gejów nic nie mam, bo mi nie przeszkadzają. Na Zachodzie, arabusy się dopiero afiszują i panoszą, a geje specjalnych rewolucji nie planują. Kwestie ślubów czy adopcji - ślub cywilny niech sobie mają, wszak chodzi tu tylko o formalności dotyczące spadków, prawa własności, płacenia podatków, partnerstwa itp. Z adopcją, to k***a przesada, ale na pewno dobrze zaopiekowaliby się dzieckiem, przecież instynkt ojca się ma. Najwyżej niech spłodzą jakieś dziecko z lesbijką, żeby miało matkę dla równowagi.

Ach, co za świat, ręce opadają. Są przecież ważniejsze sprawy...

Dupa_Zza_Krzaka

2014-01-31, 22:57
XtravaganZa,
Ludzie chorzy najczęściej nie mają wpływu na to jacy się urodzili, jednak chcą się leczyć. Z homoseksualistami jest wprost przeciwnie. Ich choroba jest propagowana! Coś jak grycanki, które cieszyły się ze swojej otyłości.
Dlatego jestem niechętny afiszowania się tą chorobą/zboczeniem.
Co do ślubów - nie, ponieważ ślub to również przywilej (choćby podatkowy) w zamian za podtrzymanie państwa (możliwe rodzenie dzieci).
Co do adopcji - 40% pedofilów to geje.
Dlatego jestem na nie.

XtravaganZa

2014-01-31, 23:44
Cytat:

nie mają wpływu na to jacy się urodzili


Bo geje może mają wpływ?
Cytat:

Ich choroba jest propagowana!


Hmm, jakoś w tv, kiedy występuje przygłup albo kaleka, to w większości przypadków dadzą mu wygrać/ żebrzą o kasę/ chcą wzbudzać litość.
Cytat:

chorobą/zboczeniem


Hmm, zboczenie jeszcze może przejść, ale że to choroba?
Cytat:

grycanki, które cieszyły się ze swojej otyłości


A miały się k***a zabić, bo miały fałdy po kolana? Są jakie są i ch*j innym do tego. Ty za to nie jesteś i niech Ci się dobrze z tym żyje - innym życia to nie zmieni.
Cytat:

przywilej (choćby podatkowy) w zamian za podtrzymanie państwa (możliwe rodzenie dzieci)


No ale płaciliby takie same podatki jak inni, choć nie korzystaliby z ulg przyznawanych dla dzieciatych. Z dziećmi, to ch*j, a nie argument, bo ileż to karierowiczów nie robi dzieci, kiedy patologia (studnia bez dna) się mnoży na potęgę? Albo sterylne ludziska - też "choroba", też "jałowi", ale podatkowe przywileje są.
Cytat:

40% pedofilów to geje


No! To jest tak, że 60 % pedofilów, to ludziska pokroju polak-katolik! I kto prędzej przebije dziewczynkę na wylot? E? :amused:


Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-01, 00:10
XtravaganZa,
Homoseksualizm był kiedyś na liście chorób psychicznych, z tego co wiem został z niej wykreślony pod naciskiem homo. Do dziś są doktorzy, którzy prowadzą badania. Doktor Paul Cameron uważa, że homoseksualizm można leczyć. Przygłupy i kalecy są pokazywani w tv, owszem, ale nie mówimy o nich jak o ludziach normalnych. Mówimy prawdę, są przygłupami lub kalekami i tyle, natomiast z homo próbujemy na siłę robić zwykłego, normalnego człowieka. Grycanki mogą choćby mniej jeść lub uprawiać sport, ale wystarczyłoby nie afiszowanie się otyłością, czyli CHOROBĄ!
Co do dzieci, one potem przez 45 lat płaca podatki, ba! podatki płacą do śmierci (vat, akcyza). Myślę, że podczas życia człowiek zostawi Polsce spokojnie 1mln złotych, zobacz jakie to marnowanie wśród gejów i lesbijek. Wśród małżeństw hetero zdarzają się jałowce, ale to pojedyncze przypadki, a homo z założenia nie mogą mieć dzieci.
W Polsce jest może 0.5% gejów, co daje 190000 osobników. Z pośród nich 40% jest pedofilami!
A 60% z polaków-katolików (jak pięknie to nazwałeś) czyli z reszty - 37mln! Widzisz teraz różnicę? Mimo iż homo to tak mała grupa, to aż 40% z nich!
To tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać.

XtravaganZa

2014-02-01, 00:57
TempT napisał/a:

40% pedofilów to geje

a chwilę później:
TempT napisał/a:

W Polsce jest może 0.5% gejów, co daje 190000 osobników. Z pośród nich 40% jest pedofilami! A 60% z polaków-katolików (jak pięknie to nazwałeś) czyli z reszty - 37mln! Widzisz teraz różnicę? Mimo iż homo to tak mała grupa, to aż 40% z nich!


Teraz, to kombinujesz jak koń pod górę. Pominę fakt, że gejów w Polsce jest więcej niż 0,5%, ale to że raz piszesz o 40% pedofilów (spośród 100% pedofilów), to geje - potem o 40% spośród "0,5%" społeczeństwa, jest śmieszne. Jak byś nie policzył, zawsze będzie więcej pedofilów "zdrowych", a nie homo. Miej swoje zdanie, ja pozostanę przy swoim - dasz radę spokojnie zasnąć, prawda? ;-)

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-01, 14:41
XtravaganZa,
Homoseksualistów w państwach EU jest od 0.5% do 1.5% więc uznałem wartość średnią 1%. Z czego połowa to geje, a połowa lesbijki.
Pokażę Ci to tak:
mamy w Polsce 100 pedofilów. 60 z nich jest hetero, 40 z nich to geje.
60 osób spośród grupy 37mln to ~0.00000162%
natomiast 40 z grupy 190000 to ~0.00210%
Czyli różnica prawie 1300x !!!!!
Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś :)

Black-Sheep

2014-02-10, 17:31


Nowe oblicze polskiego nacjonalizmu. :amused:

alveanerleo2

2014-02-10, 17:36
Wole być nacjonalistą niż lewaczkowatym pedałem bez perspektyw na przyszłość/