18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Breakdrowser

2012-11-24, 11:38
Jeszcze jedno piwo i zacznie się piękna jatka na głównej :D

tds1974

2012-11-24, 12:25
Dudeczek napisał/a:

@Szeryfian

Tyle, że lewaczkom odpowiada ten rząd :}, chociaż pewnie by chcieli, żeby palikot był premierem :]



Nie. Wolelibyśmy jakiegoś hitlerowca :)

xqvz

2012-11-24, 12:25
Co tu hejtować, lewica sama się hejtuje. Pokazują, że oprócz robienia prześmiewczych obrazków, naciągania faktów, pomówień itd nie mają żadnych argumentów. :P

Gszysztow

2012-11-24, 12:25
Kapustę na bigos zalać wodą, dodać ziele angielskie, liście laurowe. Mięso podsmażyć na tłuszczu, pokroić w kostkę, dodać do kapusty. Kiełbasę pokroić w kostkę podsmażyć razem z cebulką na tłuszczu, dodać do kapusty. Dodać pieczarki pokrojone lub grzybki suszone wcześniej namoczone i obgotowane w wodzie, w której się moczyły, oraz śliwki. Gotować bigos na wolnym ogniu, pod koniec gotowania dodać koncentrat pomidorowy, dobrze wymieszać, doprawić do smaku solą i pieprzem.

W temacie czy nie bardzo?

Melooksg

2012-11-24, 12:28
good night left side

Svenlee

2012-11-24, 12:33
@Archeolog
Nie podoba Ci się logo? A wazelinę już kupiłeś?

Lotharius

2012-11-24, 12:34
Pewnie chłopak dostał w jape za bycie pedałem, to musi odreagować zakładają głupi temat ;)

Archeolog

2012-11-24, 12:35
Lotharius napisał/a:

Pewnie chłopak dostał w jape za bycie pedałem, to musi odreagować zakładają głupi temat ;)



Ty mój mały psychologu.

Lotharius

2012-11-24, 12:37
Nie odzywaj się do mnie kolorowy pederasto.

Mourning Birth

2012-11-24, 13:00
Głupie to, ale piwo leci bo nie lubię prawicowego ścierwa.

lordkowal

2012-11-24, 13:02

ide jeszcze po chipsy...

militarny

2012-11-24, 13:31
wnioskując po niku powinieneś wiedzieć kto to był Dmowski a to czy jego przekonania komuś odpowiadają to już osobista sprawa każdego człowieka tak czy inaczej ten człowiek zasługuje na szacunek wszystkich którzy mówią po polsku chociaż by za to ze dzięki niemu miedzy innymi mają taką możliwość .archeolog to ktoś kto powinien takie rzeczy szanować chyba ze ten nik to takie luźne skojarzenie bo np., lubisz grzebać w cudzym odbycie albo jakiś kiszko jebca na miejsce mózgu wstrzelił ci gówno .SZKODA TYLKO ZE BRAK CI ODWAGI ŻEBY SIE PRZEDSTAWIC WTEDY KARZDY NORMALNY MOGŁBY CI SOCZYSCIE NAPLUC W MORDE ALE SWINIA TAKA JAK TY PEWNIE POWIEDZIALA BY ŻE DESZCZ PADA .ZOSTAJE TYLKO NADZIEJA ŻE ZDECHNIESZ W SAMOTNOŚCI NIE PRZEKAZUJAC TEJ CHOROBY DALEJ !!! pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności

Archeolog

2012-11-24, 13:40
militarny napisał/a:

wnioskując po niku powinieneś wiedzieć kto to był Dmowski a to czy jego przekonania komuś odpowiadają to już osobista sprawa każdego człowieka tak czy inaczej ten człowiek zasługuje na szacunek wszystkich którzy mówią po polsku chociaż by za to ze dzięki niemu miedzy innymi mają taką możliwość .archeolog to ktoś kto powinien takie rzeczy szanować chyba ze ten nik to takie luźne skojarzenie bo np., lubisz grzebać w cudzym odbycie albo jakiś kiszko jebca na miejsce mózgu wstrzelił ci gówno .SZKODA TYLKO ZE BRAK CI ODWAGI ŻEBY SIE PRZEDSTAWIC WTEDY KARZDY NORMALNY MOGŁBY CI SOCZYSCIE NAPLUC W MORDE ALE SWINIA TAKA JAK TY PEWNIE POWIEDZIALA BY ŻE DESZCZ PADA .ZOSTAJE TYLKO NADZIEJA ŻE ZDECHNIESZ W SAMOTNOŚCI NIE PRZEKAZUJAC TEJ CHOROBY DALEJ !!! pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności



W końcu pierwszy, w miarę soczysty komentarz Najprawdziwszego Polaka i do tego dyslektyka, więc liczy się podwójnie. :ok: Jednak niestety muszę przyznać, że dostaje znacznie lepsze na PW. Również pozdrawiam!

pjm77

2012-11-24, 13:41
Dmowski - Dmowskim, łysi - łysymi, ale poczucie humoru to masz stary do wymiany.

di...........os

2012-11-24, 14:06
Dmowski był znanym filantropem: już w dwudziestoleciu stworzył organizacje wspierającą biedne dzieci po chemii.



Był szkodnikiem.