18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni się nigdy nie nauczą...

~DMT • 2017-11-30, 08:38
Schronisko w Bronxie.


Lobo24

2017-11-30, 09:13
Cwaniak nawet czerwoną kurtkę założył.

Intrygująca jest korelacja między intensyfikacją ołowiu w organizmie i wzrostem IQ.
Dostał parę kulek i od razu rzucił ten nóż.

Halman

2017-11-30, 09:15
policyjne kamery u funkcjonariuszy rejestrujące przebieg zdarzeń zostaną zlikwidowane jak narzędzie szerzenia rasizmu.. no bo jak to? na 99% nagrań widać wciąż tylko czarnych?

kr...........81

2017-11-30, 09:15
prawidłowa reakcja policjanta na murzyna z nożem uzbrojony czy nie strzelać do tych małp żeby się nie rozmnażały

sirapacz

2017-11-30, 09:26
OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.

Halman

2017-11-30, 09:47
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.



zadajesz sobie pytanie i sam na nie prawidłowo odpowiadasz.. to się ceni kiedy oszczędzasz innym klawiatury...

overgod

2017-11-30, 10:00
Cytat:

Oni się nigdy nie nauczą...



To chyba dobrze?

kap0

2017-11-30, 10:11
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.




http://abc7ny.com/dad-of-man-killed-in-bronx-police-shooting-he-was-murdered/2387451/

wiec za plecami trzymal druga reke a w niej zabawkowy pistolet ktory nastepnie skierowal w strone policjantow dlatego go odstrzelili.

Krak

2017-11-30, 11:06
sirapacz napisał/a:

ale czy to nie przesada zaciukać go na amen?


To było wielowymiarowe działanie prewencyjne.

Ma...........gw

2017-11-30, 13:14
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro.


Praca policjanta w USA musi być niezwykle stresująca. Masz do czynienia z mordercami, wariatami, ćpunami czy z bambusami, codziennie. Każdy wyjazd na patrol może być twoim ostatnim, finałem każdej interwencji może być twoja śmierć lub okaleczenie. Ci ludzie to chodzące kłębki nerwów, do tego przeszkoleni w taki sposób, aby strzelać żeby zabić w obronie własnej. Prosta matematyka, albo ty albo oni, a każdy chce żyć.
To nie Polska, gdzie czasami kibol zbierze pałę na pysk czy gumową kulkę, tam jest dżungla k***a.

eruaknem

2017-11-30, 14:20
Dla nieznających hamburgerykańskiego:

- RZUĆ NÓŻ!
- Ale ja robię kanapkę
- RZUĆ NÓŻ!
- Jeszcze szynka nie pokrojona...
- RZUĆ NÓŻ!
- ... i cheddar też nie
- RZUĆ NÓŻ!
- Pomidora jeszcze nie obrałem, skórka szkodzi mi na żołądek
- RZUĆ NÓŻ!
- Mogę chociaż zamienić nóż na ten do smarowania? Nie lubię suchego chleba.
*BANG! *BANG! *BANG!

socjalmmv

2017-11-30, 14:36
Podziwiam za cierpliwość, ile razy trzeba powtarzać...

d1abol

2017-11-30, 14:47
k***a, 2 komendy, "rzuć nóż" i "odsuń się", wykrzyczane dziesiątki razy przez policjanta a ten murzyn dalej nie rozumiał... i oni pieprzą o rasizmie i równouprawnieniu. Psa szybciej nauczysz poleceń niż murzyna.

EdmundKemper

2017-11-30, 14:52
sirapacz napisał/a:

OK. Rozumiem stres, rozumiem uzbrojonego w nóż(!) napastnika. Rozumiem też nieufność w trafienie z takiej odległości - ale czy to nie przesada zaciukać go na amen? Kroku w strone policjantów nie zrobił, nie próbował rzucić w nich. Trochę nie kumam czemu aż tak ostro. Generalnie nie żałuję każdego, kto nie podporządkowuje się poleceniom policji - to czysta głupota.



Koledzy wyżej Ci już wyjaśnili. Dodaj do tego jeszcze fakt, że tak stojąc z wyciągniętą bronią i cały czas powtarzając jedno i to samo polecenie, ile możesz wytrzymać? Poza tym osoba, wobec której funkcjonariusz wydaje polecenia musi się do nich stosować. Ile razy ma powtarzać?

Nejm

2017-11-30, 15:07
eruaknem napisał/a:

Dla nieznających hamburgerykańskiego:

- RZUĆ NÓŻ!
- Ale ja robię kanapkę
- RZUĆ NÓŻ!
- Jeszcze szynka nie pokrojona...
- RZUĆ NÓŻ!
- ... i cheddar też nie
- RZUĆ NÓŻ!
- Pomidora jeszcze nie obrałem, skórka szkodzi mi na żołądek
- RZUĆ NÓŻ!
- Mogę chociaż zamienić nóż na ten do smarowania? Nie lubię suchego chleba.
*BANG! *BANG! *BANG!



Gdyby komentarze mogły lądować w sucharach, twój by się tam znalazł na samym szczycie :idzwch*j: