18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oni chcą już na wakacje

~Sunday • 2022-06-28, 08:45

Kocham moją kobietę, ale chęć uderzenia tamtego faceta była wtedy ważniejsza 8-)

Strikeer

2022-06-28, 18:44
Kobieta skarb - pie**olnął nią o ścianę i jak już się pozbierała to dalej go broni xD hehe hmm a kolor włosów to przypadkowy rzecz jasna.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-06-28, 20:53
pytolsky napisał/a:

toć ten sebix by cie zmiótł z planszy trzema ciosami, wycofał się pewnie dlatego, że dotarło do tego pustego łba że wakacje to on spędzi za kratami, a nie dlatego, że niby laska którą sam jedną ręką podnosi miała stanowić jakąś przeszkodę przed tamtym suchoklatesem


To na ch*j się chowa skoro mógł pozamiatać i sobie pójść dalej z tą szurą?

B3b3ch

2022-06-28, 21:22
Sk***iel na wakacje poleci do więzienia.

PiecNaSzynach

2022-06-28, 23:05
SirMajkel napisał/a:

lol taka akcję na lotnisku odstawić, pewnie dostanie ban na tym lotnisku i będzie latał sobie z innego miasta.



Oby gorzej

Kamiknf

2022-06-30, 22:54
pytolsky napisał/a:

toć ten sebix by cie zmiótł z planszy trzema ciosami, wycofał się pewnie dlatego, że dotarło do tego pustego łba że wakacje to on spędzi za kratami, a nie dlatego, że niby laska którą sam jedną ręką podnosi miała stanowić jakąś przeszkodę przed tamtym suchoklatesem



Dokładnie, założę się że taka p*zda jak ty nie obroni swojej kobiety nawet przed suchoklatesem. Lepiej przyjąć pocisk na siebie i jechać na wakacje nie? Może zostań pedałem żeby cię k***a chłopak obronił

:lol:

pytolsky

2022-07-12, 08:33
Kamiknf napisał/a:

Dokładnie, założę się że taka p*zda jak ty nie obroni swojej kobiety nawet przed suchoklatesem. Lepiej przyjąć pocisk na siebie i jechać na wakacje nie? Może zostań pedałem żeby cię k***a chłopak obronił



A teraz ochłoń, poczekaj aż obydwie komórki mózgowe się ze sobą złączą i przemyśl jeszcze raz sens mojej i swojej wypowiedzi, a następnie porównaj je z treścią filmu, który komentujesz

Dochodzę do wniosku po lekturze waszych komentarzy że doo założenia konta na sadolu powinni robić jakieś wstępne testy IQ...