18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

One trigger jeden nigger

~_Yarko_ • 2020-09-04, 11:40
Pościg i postrzelenie członka lokalnego gangu.


Film skrócony do samej akcji (w którym później nic się nie dzieje).

spoiler

PhantomMask

2020-09-04, 12:09
It's ok pull the trigger, when you aim on the nigger :niggasmile:

joeblacktwo

2020-09-04, 12:19
Ło matko be ele my pół miasta rozk***ią znowu

Eknen

2020-09-04, 12:43
joeblacktwo napisał/a:

Ło matko be ele my pół miasta rozk***ią znowu



ee nie , oni bronią tylko tych co zeszli podczas odpie**alania cyrków po zażyciu substancji odurzających, albo jak nazywają to czarni podczas epizodu załamania nerwowego

Ce...........00

2020-09-04, 12:49
PhantomMask napisał/a:

It's ok pull the trigger, when you aim on the nigger



k***a skad znasz motto amerykańskiej policji ? właśnie miałem to napisać :D

keisats

2020-09-04, 15:07
ale długie łapy

Budrys2000

2020-09-04, 15:12
Kolejna niepotrzebna, bezsensowna śmierć niewinnego człowieka...

;-)

Tryper

2020-09-04, 16:43
k***a ch*jowy materiał.

Takafura

2020-09-04, 17:55
Jeden strzał ? Policjanci w USA naprawdę złagodnieli...

KebabRemover

2020-09-04, 20:40
ale widać czegoś się nauczyli po floydzie, oddał jeden strzał i nygus upadł i już więcej nie strzelał, może przypadek czyli policjant inteligentny i opanowany o stalowych nerwach, a może już boją się walić do nygusów, nie wiem. jedno jest pewne gościa pewnie za trawkę ścigali i nie zaj***li człowieka, czarnego czy białego ale jednak człowieka, za handel j***ną trwką. jak to się często dzieje w usa gość se diluje nieszkodliwie a go zajebią za to na miejscu

RoBoTRoN

2020-09-04, 20:45
KebabRemover napisał/a:

ale widać czegoś się nauczyli po floydzie, oddał jeden strzał i nygus upadł i już więcej nie strzelał, może przypadek czyli policjant inteligentny i opanowany o stalowych nerwach, a może już boją się walić do nygusów, nie wiem. jedno jest pewne gościa pewnie za trawkę ścigali i nie zaj***li człowieka, czarnego czy białego ale jednak człowieka, za handel j***ną trwką. jak to się często dzieje w usa gość se diluje nieszkodliwie a go zajebią za to na miejscu



Taaa, a nygus miał w ręku pewnie pistolet na wodę... Sam jesteś za trawkę...

Usztafik

2020-09-05, 09:48
KebabRemover napisał/a:

ale widać czegoś się nauczyli po floydzie, oddał jeden strzał i nygus upadł i już więcej nie strzelał, może przypadek czyli policjant inteligentny i opanowany o stalowych nerwach, a może już boją się walić do nygusów, nie wiem. jedno jest pewne gościa pewnie za trawkę ścigali i nie zaj***li człowieka, czarnego czy białego ale jednak człowieka, za handel j***ną trwką. jak to się często dzieje w usa gość se diluje nieszkodliwie a go zajebią za to na miejscu



No k***a jasnowidz się znalazł, a klamkę to nosił na niesfornych klientów co nie płacili za trawkę? No k***a debil.

beednarr

2020-09-05, 13:21
Kolor skóry całkowicie przypadkowy :kawa: