18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona nie zatańczyła dla mnie...

~DMT • 2018-04-13, 08:37
Klient nasz pan...

Cytat:

A pregnant Pakistani singer was shot dead while performing at a wedding in Southern Pakistan.

Samina Sindhu, a local folk singer was shot dead Tuesday night in a village near Larkana. According to reports, Tariq Jatoi shot Sindhu after she refused to dance during her performance.







Bisu nie będzie :nie_znaju:

Grze

2018-04-13, 21:43
j***ny dzikus

Mors_Nigra

2018-04-13, 21:51
@e4sYy_ to że ciapus akurat tutaj nie ma znaczenia. Koleś zabił ją bo był "fanem" i miał najwyraźniej fiksację na jej punkcie. Ona go olała i coś w nim pękło. Takich świrów mieliśmy i my, morderca Johna Lennona się kłania, albo typ co zabił byłego gitarzystę Panther'y (też zrobił to podczas koncertu i też możesz sobie znaleźć nagranie w necie), bo obwiniał go o rozpad zespołu...

maryjanos

2018-04-13, 22:14
to jest chore.. kto robi wesele we wtorek?

Piotru70

2018-04-13, 22:48
Myślałem że w Niemczech broń jest nielegalna?

oozyxak0o

2018-04-14, 08:55
e4sYy_ napisał/a:

Nazywajcie mnie jak chcecie, no ale k***a jak można odebrać komuś tak łatwo życie, mamy je przecież tylko jedno tak strasznie cenne, wyobraźcie sobie że ktoś tak zabija waszą ukochaną osobę i już nigdy z nią nie porozmawiacie. JApie**olE! śpiewasz na scenie i nagle nie żyjesz bo jakiś j***ny ciapus strzela Ci w klatę bo mu się coś nie podoba, rozumiecie to? przestajesz istnieć a miałeś jeszcze tyle do przeżycia i pokazania, naprawdę k***a szanujmy się.


Chyba portale ci się popie**oliły :idzwch*j:

licho_nie_spi

2018-04-14, 09:30
nie, to ch*j.....innych nie będzie :roll:

qmaverickq

2018-04-16, 04:08
Szczerze, to jak słyszałem jak śpiewa to...