18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On the edge

pawcio91 • 2016-04-28, 19:57
Kolejny filmik na wysokościach w wykonaniu wschodnich sąsiadów, tym razem Dubai


janlew

2016-04-29, 11:01
Albo ma raka w mózgu, albo rak ów ...umarł z głodu.

Tomi8D

2016-04-29, 12:40
Pravicow, podejrzewam że zarabiasz więcej niż oni, bo oni w ogóle nie zarabiają tylko dostają hajs od starych. Być może nie wiedzą co to praca. Bananowcy i tyle.
Dupa dobra.

radek225

2016-04-29, 13:18
Do zobaczenia na hardzie :) . Prędzej czy później któryś z tych debili tam zawita :) . Mam tylko nadzieję, że GoPro na głowie przetrwa.

DużyKutas

2016-04-29, 14:06
Widać na co ta laska poleciała. Na pewno nie an Ferrari.

damianpl

2016-04-29, 14:40
Laska to szmata ma to wypisane na twarzy z daleka od takiej dolarówy

SynysterSaeith

2016-04-29, 14:49
mi też by się nudziło życie gdyby tatuś potentat naftowy kupował mi wszystko co mi się w ch*ju wyobrazi. widocznie chcą skończyć swój marny i nudny żywot w widowiskowy sposób :)

Krak

2016-04-29, 15:01
Co za okolica, luksusy kozojebców, które im biały człowiek funduje, bo w ziemi trafili petrodolary.

castagir

2016-04-29, 15:03
Piękne montaże. Na prawdę uwierzyliście w to, że te rurkowce i ta dziweczka tak hasają po takich wieżowcach? Prędzej by ich odstrzelili zanim by doszli do klatki schodowej prowadzącej na dach.
W te filmiki gdzie kolesie rzucają z milionów kilometrów do koszy różnymi rzeczami też wierzycie?

Ja tylko ufam tym filmikom temu duetowi ukraińsko-rosyjskiemu, bo wyglądają najrzetelniej i znając ich mentalność to są gotowi do takich rzeczy.

pedoen

2016-04-29, 16:48
zajebiste , jebac was biedaki :D

nekromata

2016-04-29, 16:59
Boże, cebule to aż wam z dupy lecą. Ten pisze, że laska to szmata, ten pisze, że nie pracują, ten znowu, że fotomontaż, a tak naprawdę ch*ja znacie i widzieliście. Stworzenie takiego filmu zajęłoby grubo ponad pół roku, a na pewno pie**oliliby się z tym dla kilku subów na yt. Kupcie sobie cebulową maść na ból dupy, bo widze, że z zazdrością sobie nie radzicie. Dziękuję, do widzenia.

damianpl

2016-04-29, 17:59
nekromata napisał/a:

Boże, cebule to aż wam z dupy lecą. Ten pisze, że laska to szmata, ten pisze, że nie pracują, ten znowu, że fotomontaż, a tak naprawdę ch*ja znacie i widzieliście. Stworzenie takiego filmu zajęłoby grubo ponad pół roku, a na pewno pie**oliliby się z tym dla kilku subów na yt. Kupcie sobie cebulową maść na ból dupy, bo widze, że z zazdrością sobie nie radzicie. Dziękuję, do widzenia.



zamknij pysk p*zdo , to Ty masz problem widać. Obyś umarło gówno jedne

qwerq221

2016-04-29, 20:12
Zabawne jak ludzie się spinają o byle co. Przecież gdyby nie montaż i filtry to te ujęcia wyglądałyby jak gówno. Kogo to obchodzi, że jakieś 2 ruski sobie skaczą po dachach? Skoro nie szanują swojego życia to niech skaczą. Mi to nie robi żadnej różnicy czy się zabiją czy nie, na mnie to nie robi wrażenia ponieważ takie filmy jebią komercją, bo po co do filmu o skakaniu po dachach wpie**alać pare ujęć samochodów i jakiejś opłaconej ździry? Po to aby głupie masy chciały tego samego a to jest żałosne jeśli ktoś ci pokazuje czego chcesz. Ty sam masz wiedzieć i decydować co będziesz robił dokąd zmierzał i co kupował. Naprawdę żyjemy w tragicznych czasach nawet w okresie zimnych wojen ludzkość była bardziej normalna niż teraz.