18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On detektywem nie będzie

TrolaTrola • 2023-03-15, 19:45
Poziom inteligencji i wiedzy u polskiej młodzieży.






Zapytacie kto to
spoiler

jkllll485

2023-03-16, 04:55
Piwko za promowanie swojego sp***olenia intelektualnego;)

BambiPMT

2023-03-16, 06:34
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Tu niby matoł, śmieszny, wykpijmy go, wypromujmy jego głupotę, a potem 70 % użytkowników tego portalu zapłaci za oglądanie jak leje sie po mordzie z innym imbecylem, za co dostanie roczną pensję 50% użytkowników tego portalu. Czy dożyjemy czasów, kiedy głupota znudzi się społeczeństwu? (nie)



Chyba twoja stara pedale. Jak trzepiess gruchę oglądając fame MMA to twoja sprawa. Ale innych nie posądzaj.

okotdi

2023-03-16, 06:39
Tak debilnej wypowiedzi nigdy w zyciu nie slyszalem.
A juz tym bardziej od osoby "medialnej"

Po kobiecie spodziewalbym sie takiej glupoty ale ten ch*jwiektos jest nawet glupszy od pustej napompowanej lalki slawnej tym ze sie umalowala.

Chociaz po ntym obejzeniu tego nagrania stwierdzam, ze pustaki maja wieksza orientacje w swiecie showbiz lub jakimkolwiek swiecie niz ten napompowany tempak.

j***ny debil lol lol lol

Pentoser

2023-03-16, 07:18
Dobra praca jakiejs agencji. Ale kto to? Nie wiem! Znajdzmy! Ale debil! A ona jaka gupia! Ojej! Sie k***a nie smiejcie bo jak sie Holownia znudzi to kto wie czy ten chkopak nie zostanie waszym nastepnym Jezusem.

7wporzondku

2023-03-16, 08:46
Dijem wie co to a matrymonialne już nie. Ot cała filozofia, dla każdego coś dobrego :roll:

SirMajkel

2023-03-16, 08:55
i to są właśnie współcześni celebryci, tłumoki kompletne, bez IQ, bez wykształcenia. Dramat.

Chojnie_Obdarzony

2023-03-16, 10:45
Jprdle, przecież ten materiał jest zwyczajnie posklejany tak by wyglądał, że typ jest bardziej głupi niż głupszy. Do pieca z tym

mlodyzyd

2023-03-16, 11:49
Spoiler śmieszniejszy niż sam filmik :D

razak

2023-03-16, 12:55
Juzef_Rzelazin napisał/a:

Tu niby matoł, śmieszny, wykpijmy go, wypromujmy jego głupotę, a potem 70 % użytkowników tego portalu zapłaci za oglądanie jak leje sie po mordzie z innym imbecylem, za co dostanie roczną pensję 50% użytkowników tego portalu. Czy dożyjemy czasów, kiedy głupota znudzi się społeczeństwu? (nie)



Nie bądź hipokrytą kolego. 3/4 filmików na sadolu to jakieś śmieszne i zj***ne filmiki. Wchodzisz tu by się pośmiać. Inni ludzie płacą ppv by również się pośmiać. Wchodzę tutaj i również marnuje swój czas od ponad dekady dla chwili rozrywki. Niech każdy robi sobie to na co ma ochotę. Czy boli mnie to, że On dostaje za walki fajne pieniądze ? Kompletnie nie. Ja dostaje zajebiste za swoją prace i nie mam na co narzekać, nawet jak paliwo i żywność pójdzie o 100 % do góry. Z ta różnicą, że jak ja coś odjebie to ze mnie się będzie śmiało parę osób. Z "infulecerów" cała polska. Takie płakanie i zaglądanie komuś do portfela tylko świadczy o twoim bólu dupy, że inny ma za bycie kretynem, a ja nie mam. Brzmi to troche jak lament dziecka. Masz na siebie sposób to go realizuj. pie**ol resztę :)

aaa dajcie linka do tego filmiku na którym ta pani bije tą młodą :D

brilcu

2023-03-17, 00:32
Czy to jest k***a Sadistic?

krasnal_hałabała

2023-03-17, 01:25
brilcu napisał/a:

Czy to jest k***a Sadistic?



Nie, to już Kwejk, teraz przyjdzie do Ciebie Loaloa i wyr*cha Cię w dupę, ponieważ wszyscy na Kwejku jesteśmy pedałami a Sadistic już nie ma, podszywamy się pod Sadistica, żeby łapać samotnych mężczyzn dla Loaloi.

Fl...........na

2023-03-17, 01:26
Imię i Nazwisko tej dziewczyny

Mirek19850509

2023-03-17, 02:23
Denis labryga,zasłynol w walkach na gole pieści teraz frek fighter, I jak widać teraz zasłynie z tego ,że jego mozg jest na poziomie Ameby;)

baskecik

2023-03-17, 09:16
daniel9119 napisał/a:

Pożyczone od użytkownika T3RMINATOR


O k***a leze i leje

PartizantPń

2023-03-18, 14:56
Co jak co, ale filmik mocno pocięty i zmanipulowany. Jet owszem masa debili z której młodzież bierze przykład, ale jeśli chodzi o Denisa Labryge, to myślę, że to spoko gość na poziomie, które całkiem przyzwoicie i kulturalnie się wypowiada i zachowuje. Przynajmniej patrząc przez pryzmat gal freakowych czy wszechobecnej patologii w popkulturze.