18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omijajcie Gorzów

czyhanastrychu • 2011-07-10, 12:28
Gorzowianom radzę mieć się na baczności. Wszystkim innym odradzam wizytę w Gorzowie.

BongMan

2011-07-10, 13:11
Zamachowcy, terroryści i tak dalej - liczymy na was!

cherry_1990

2011-07-10, 13:30
Wszyscy wiedzą, że wyjadą dopiero wtedy jak nie będzie już co ukraść czy zjeść, a i wtedy jeszcze będą grabić i gwałcić bogu ducha winnych przejeżdżających przez Gorzów.

mlody113

2011-07-10, 13:34
I cyganie zrobią flashmob pt. Usiądźmy wszyscy razem i wyżebrajmy jakieś grosze ;)
Podczas takiego eventu to chyba na szczudłach będzie trzeba chodzić :D

casimus

2011-07-10, 14:02
Jak już się zjadą to proszę wszystkich murarzy o zjazd do Gorzowa i otoczenie go murem.
Naprawdę proszę.
Gorzowianie!!!
Was również proszę, wiem że to wielkie poświęcenie ale pomyślcie ilu ludzi będzie Wam wdzięcznych.
Jakoś Was pomału potem z tego getta wytachamy.

Mr.Drwalu

2011-07-10, 14:03
Allah Akbar !!! lub Maryjo !!!
Wyj***ć ich w powietrze :ok:

Buubles

2011-07-10, 14:10
Mam nadzieję, że Gorzów będzie dla tych brudasów jak Oświęcim dla żydów :)

Megi

2011-07-10, 14:52
Ja nie wiem zupełnie o co wam chodzi przecież nie każdy cygan jest nierobem mendą i żebrakiem ... ehhh przecież są wśród nich bardziej wyrafinowane osobniki jak np. złodzieje czyli ok 99% populacji :)

Swoją drogą bardzo współczuję gorzowianom gdyż ta plaga osiedli się tam dopóki nie rozkradnie wszystkiego co możliwe, a potem pojadą do Ciechocinka czy k***a Ciechanowa dalej kraść bo to że oni 'zjeżdżają' do Polski to tylko złudne wrażenie najpierw żebrzą i kradną tu a potem się przenoszą i tak w koło Macieju.

Misiek100020

2011-07-10, 15:11
Proponuje wycieczkę do Gorzowa. Ja już się pakuje:

_R...........s_

2011-07-10, 15:19
e tam, te gazety zawsze cygnią.
no co, nic złego się nie stanie. przyjadą cyganie, podpie**olą trochę drobnego towaru ze sklepów, wszystkie mydła i stajtaśmy z publicznych kibli (nie żeby było to im potrzebne, po prostu głupio nie zaj***ć, jak jest tak wystawione).
@Buubles taa, popatrz sobie jak dziś się żydzi rządzą w oświęcimiu, tego nie można, tamtego nie można, o wszystko się burzą, najchętniej zrobili by z oświęcimia jeden wielki skansen pamięci. więc uważaj bo jeszcze wykraczesz.

Wesoły

2011-07-10, 16:45
Mieszkam w GW ale się cieszę, że w chwili obecnej jestem za granicą. :D Nie będę musiał patrzeć na ten burdel... :)

brylant1412

2011-07-10, 17:05
Jak możemy nazwać Cygana bez rąk?
- Godnym zaufania.




Lumpex75

2011-07-10, 17:09
A to k***Y!

aaduch

2011-07-10, 21:00
Zapraszam do siebie, do GW, tych, którzy pomogą plagę tępić mogę nawet przenocować :D

bloodbail

2011-07-11, 07:00
a później dziwota że Gorzów z mapy zniknął... Swego czasu kolega mi opowiedział ciekawą anegdotę na temat cyganów. Mianowicie historia była prawdziwa.
Wpada dwóch cyganów z reklamówkami w obu rękach do sklepu muzycznego... Właściciel sklepu widząc ich bacznie patrzy im na ręce żeby go nie okradli... Podchodzą do stoiska z gitarami, oglądają, testują po chwili odkładają te instrumenty i wychodzą. Właściciel przed zamknięciem sklepu liczy towar po czym okazuje się że zniknęły cztery gitary... Jak to możliwe? Bęben gitary schowali sprytnie do reklamówki, w gryfy w rękawy.. ^^ Dziękuje dobranoc ;p