18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

emes125

2022-03-18, 23:05
Zapłaci zapłaci. Matka nie może się zrzec alimentów, bo te są na dziecko.

xXx5226

2022-03-18, 23:16
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Tymczasem na olxie. Typowy januszek



Ty już tutaj nie udawaj. Choćbyś nie wiadomo jaką historyjkę opowiedział o tym jak wpadłeś na to ogłoszenie to i tak nikt jej nie kupi. Wszyscy wiedzą że to Twoje ogłoszenie.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-18, 23:33

xXx5226 napisał/a:

Ty już tutaj nie udawaj. Choćbyś nie wiadomo jaką historyjkę opowiedział o tym jak wpadłeś na to ogłoszenie to i tak nikt jej nie kupi. Wszyscy wiedzą że to Twoje ogłoszenie.



Nie posiadam Olx'a...

razak

2022-03-19, 00:56
Godzina utworzenia ogłosznia na OLX 22:38
Godzina utworzenia posta na sadolu 22:54

Chciałeś być zabawny i pewnie w swojej pustej główce myślałeś, że jesteś. Paradoksalnie nawet nic nie masz na swoją obronę bo nie przyznając sie do utworzenia tego żenującego postu jako ch*jowa reklama. Sprzedałeś się, że na OLX szukasz ch*ja który spuści ci sie do dupy (no bo jak inaczej znaleźć taki post) Nawet mi cie k***a nie żal :kawa:

w woj podlaskim mają teraz ferie czy o co chodzi ?

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-19, 01:00
razak napisał/a:

Godzina utworzenia ogłosznia na OLX 22:38
Godzina utworzenia posta na sadolu 22:54
Chciałeś być zabawny i pewnie w swojej pustej główce myślałeś, że jesteś. Paradoksalnie nawet nic nie masz na swoją obronę bo nie przyznając sie do utworzenia tego żenującego postu jako ch*jowa reklama. Sprzedałeś się, że na OLX szukasz ch*ja który spuści ci sie do dupy (no bo jak inaczej znaleźć taki post) Nawet mi cie k***a nie żal
w woj podlaskim mają teraz ferie czy o co chodzi ?



k***a po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free i k***a trafiłem na takie coś lol :D PS Stul ryj, bo ci przypie**olę klawiaturą bezprzewodową naura.

xv89

2022-03-19, 01:31
PanBukTwój napisał/a:

Żałosny amator.



Jak postąpiłby profesjonalista zatem?

contracts

2022-03-19, 05:40
3Palce_w_Natalce napisał/a:

k***a po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free i k***a trafiłem na takie coś lol PS Stul ryj, bo ci przypie**olę klawiaturą bezprzewodową naura.



Za darmo to nawet nie chce mi się Ci do ryja nasrać

gunnar666

2022-03-19, 07:16
Dzień dobry... tak jestem zainteresowana zajściem w ciążę.... mhm,tak...... tak, będziemy próbować do skutku.
Zapraszam


htp

2022-03-19, 09:10
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Nie posiadam Olx'a...



Top ogólnie wiadomo. OLX należy do południowoafrykańskiej grupy medialno-technologicznej Naspers.,

kapelan_szturmowy

2022-03-19, 09:56
3Palce_w_Natalce napisał/a:

k***a po prostu chciałem zobaczyć co ludzie dają za free


Tak, tylko zobaczyć? Kłamiesz! Biznes sobie z tego uczyniłeś! pie**olony Janusz wyłudzacz. Tylko dej! dej! Za darmo! Jeszcze Ci przywieź, bo biedny jesteś, i masz chorą córkę, a Ty za chwilę to wystawiasz na sprzedaż... Wstydź się Marcinku... biznesmenie od siedmiu boleści...

trytodie

2022-03-19, 11:17
Jaki trzeba mieć odrealniony światopogląd myśląc że jakakolwiek kobieta chciałaby samotnie wychowywać dziecko. I nie mówię tu o wyborze między patologicznym ojcem a samotnością. Tylko o świadomej decyzji - chce aby moje dziecko nie miało ojca, chce sama zmieniać zasrane pieluchy i nie mieć oparcia na męskim ramieniu. Myśli że zar*cha i kobieta będzie w niebo wzięta z gówniakiem na głowie.

BellaGrubaDupa

2022-03-19, 13:30
Kiedyś na olx w takiej sprawie ogłaszał się paszkwil z ryja ciekawe czy to ten sam