18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olkusz asfaltem płynie

Najkus • 2013-06-21, 10:06
klejo sie opony jak trza :-D

zakonnicaa

2013-06-21, 13:30
Mój Olkusz <3 szkoda tylko, że nie ma tu się czym chwalić...

du...........ll

2013-06-21, 13:39
droga porządna jak i ten cały zaj***ny olkuski rynek

m2ti

2013-06-21, 13:48
nóż się w kieszeni mi otwiera jak to widzę,nie daleko mnie jest też jedna podobna droga która idzie w stronę jankowickiej kopalni,tam jest dziur jak na szwajcarskim serze i niektóre są polepione,smoły dość sporo zużyte i też się to całe topi co prowadzi do utworzenia się masy czarnych kropek na karoserii samochodu w okolicach progów których jest się ciężko potem pozbyć.

Jozekban

2013-06-21, 13:58
Może trzeba rozstrzeliwać ludzi odpowiedzialnych za to ?
Lub wygnać z kraju ? Bo przecież jemu szkodzą...

TheSentinel

2013-06-21, 14:57
Oj, do Zawiercia ich trzeba zawieść chyba ;-) Tam to dopiero są paranoje ;-D

Abgda

2013-06-21, 14:57
zakonnicaa napisał/a:

Mój Olkusz <3 szkoda tylko, że nie ma tu się czym chwalić...



Jak to nie?

Jest Pan Zenek kierujący ruchem na szpitalnej, Pan Pieronek codziennie gnający ze złomem i siekierkami, sklep "u pedała", Olkuskie górki i "klab dwajścia jeden, codziennie na innych ulicach spoceni drogowcy (opcja dla kobiet), pół rynku nawet mamy.

Ale jest się gdzie napić w plenerze :wodka:

MISIEQM1

2013-06-21, 16:15
Abgda, gdzie jest sklep "u pedała"? Przyznam koleżko, że teraz trochę mnie przeraziłeś tą informacją.

Bullitt520

2013-06-21, 16:16
zakonnicaa, miło że jest jakaś dziewczyna z naszego miasta na Sadolu, jednak zastanów się dobrze czy naprawdę jest powód tak na nie narzekać ;) Cisza i spokój są znacznie lepsze od krakowskiego mrowiska.

zakonnicaa

2013-06-21, 16:23
Abgda "Klub 21" gdyby nie wpuszczał gimnazjalistów byłby ok ;) o właśnie, też mnie ciekawi ten sklep "u pedała"

Bullitt520 Co prawda, to prawda, ale znacznie milej byłoby usłyszeć, choćby w telewizji "Olkusz - miasto z pięknym rynkiem, zadbanymi ulicami i z wieloma miejscami rozrywki" niż " Olkusz - płynący asfalt i afery w szpitalu"

La...........vo

2013-06-21, 17:11
Jak w tej mieszance asfaltowej nie widać żadnego kruszywa (czy tam gruzy czy innego ch*ja), tylko jest czysta czarna maź, to tak jest -.-

Najgorsze jest to, że w takich wypadkach wykonawca praktycznie nie ponosi odpowiedzialności. Połatają trochę i tyle. Ulica będzie równie ch*jowa co przed remontem.

Tak to jest, jak się wybiera najtańszych wykonawców, nie patrząc na ich profesjonalizm czy fachowość.

I tak, proszę państwa, nasze pieniądze są roztrwaniane na ch*ja warte remonty.

:idzwch*j:

f1skala

2013-06-21, 17:12
@MISIEQM1
@zakonnicaa

sklep u pedała jest na rogu szpitalnej i żuradzkiej

Co do drogi to takie są olkuskie realia, to samo będzie z obwodnicą ;)

wojtek9313

2013-06-21, 23:25
f1skala, Południowa obwodnica coraz lepiej się ma, poza tym droge na Wolbrom zaczęli robić. Między Olkuszem a Wolbromiem 3 pary światel na drodze są :D
Abgda, Oj tak, jest się gdzie napić. I z kim :P

kacek_

2013-06-22, 01:44
już wiem dlaczego kierowcy na KOL wjeżdżając do normalnego miasta zachowują się jak dzikusy, spada przyczepność w calibrach bo asfalt się nie klei :D

Rydholt

2013-06-22, 16:41
Najlepsze jest to że wszyscy czepiają się robotników a nie ludzi którzy stoją nad nimi oraz ludzi którzy robią przetargi. Tak to jest jak wybiera się firmę która podaje najniższą cenę.
A teraz wszyscy razem podziękujmy temu panu:

wojtek9313

2013-06-24, 16:31
kacek_ napisał/a:

już wiem dlaczego kierowcy na KOL wjeżdżając do normalnego miasta zachowują się jak dzikusy, spada przyczepność w calibrach bo asfalt się nie klei :D


Gdzie masz to normalne miasto :-P