18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olivier de Sagazan

Bi...........az • 2009-12-16, 02:06
Juz byl na Sadisticu watek o malarstwie i rzezbie tego artysty. Byc moze zaciekawi Was takze jego performance. Kiedys na jakiejs stronie widzialem duzo lepsza, 9-minutowa wersje gdzie widac bylo jego cala postac, dynamicznie zmienialo sie oswietlenie, a klimatu dodawal wspolnik, wydajacy z siebie 'creepy' dzwieki do mikrofonu - niestety nie znalazlem jej (jakby ktos przypadkiem znalazll, niech zamiesci w tym watku)


szysza

2009-12-16, 02:29
Jeśli to jest sztuka, to ja chyba naprawdę za tępy do tego jestem. Zostanę przy żartach o penisie i pierdzeniu...

extrime

2010-01-29, 13:34
Cóż za piękny krajobraz przedstawił nam artysta, czy wy naprawdę nie widzicie tych dwojga kochających się ludzi w tle???
i tego ojca z pasem w ręku , krzyczącego SYNEK!!! :) :) :)

zylkens

2010-01-31, 07:50
Jeśli to ma być sztuka a gośc na zalaczonym filmiku jest cenionym artysta to slusznie uwazalem od dluzszego czasu ze wszyscy "artysci" i "ludzie kultury" to gromada poj***ncow wzajemnej adoracji utwierdzajacych sie w przekonaniu jacy to nie sa zajebisci bedac po prostu zgromadzeniem klaunów żyjacych w innym swiecie...
Tak jak szysza preferuje zarty o kutachach i pierdzeniu...one przynajmniej trzymaja sie rzeczywistości

Wilczex

2010-01-31, 11:01
A jak dla mnie - super hiper! Ale ja zawsze byłam dziwnie wrażliwa na sztukę, także prosze o wybaczenie :) Jeśli by tylko zawitał do Polski... Poszłabym z miłą chęcią, nawet bym pojechała na drugi konieć kraju naszego wielkiego :)

Whiltierna

2012-10-19, 12:50