18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada w Londynie - Powitanie Niemców

Zdemoralizowany • 2012-07-28, 01:28
Tradycyjne przywitanie reprezentacji Niemiec w Londynie
:emo:


zonk

2012-07-28, 14:37
@up, jakbyś polaczku był prawdziwym polakiem to byś wiedział że oni walczyli z nazistami i hitlerem a nie z dzisiejszymi niemcami. Polaczki robaczki k***a mać.

petru23

2012-07-28, 14:41
jakbyście wszyscy byli prawdziwymi polakami to byście nie wypisywali takich głupot :amused:

chyba nie muszę cytować "modlitwy polaka"?

juki

2012-07-28, 14:50
SQT napisał/a:

@up, jakbyś polaczku był prawdziwym polakiem to byś wiedział że oni walczyli z nazistami i hitlerem a nie z dzisiejszymi niemcami. Polaczki robaczki k***a mać.




Ta, strasznie walczyli - wysylajac wnuczkow/synow/siostrzencow do hitlerjugend, szwabie.

jackalski

2012-07-28, 15:53
Bosz... jak ja widzę nacjonalistyczne, ksenofobiczne teksty ze strony 19-20paro latków, to tylko żal mi się robi.

Gówno wiedzą o świecie bo nic nie przeżyli, a jeśli gdzieś wyjeżdżali to do wsi Pipidówka do babci Heni z rodzicami, albo pod namiot, a plują się na innych.
Ruszcie dupę i poznajcie świat. Bo inaczej skończycie jak wasi mentorzy - ludzi w wieku średnim, lub starczym, którzy nie osiągnąwszy nic w życiu, obwiniając o to 'onych'. Niemców, żydów, ruskich, whatever. Czy nie zauważacie, że poziom ksenofobii jest odwrotnie proporcjonalny do tego co danej osobie udało się w życiu osiągnąć? Pozwólcie sobie nic nie osiągnąć zanim dojdziecie do takiego poziomu frustracji :)

Pozwolę sobie zacytować Piłsudskiego: "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem." -- bo od tego jest młodość. By mieć ideały. By dążyć do lepszego świata. To dzięki młodym idealistom mamy rozwój jako cywilizacja. Dzięki ludziom, którzy mają odwagę i ideały. A nie dzięki frustratom, którzy najchętniej odcięliby się od świata murem, uzbroili po zęby i walczyli o utrzymanie status quo. Na to jeszcze będzie mnóstwo czasu.

Po kilku nieudanych związkach będziecie mogli mówić, że kobieta powinna być uległa. Do tego czasu, cieszcie się jeśli macie niezależne, myślące kobiety. Trochę ambicji - kiedyś było prościej, bo kobieta była uprzedmiotowiona i nie miała własnego zdania. Chcecie tego? Ja nie. Kocham inteligentne, niezależne kobiety. Jeśli wiąże się, to z kobietą, która jest ze mną bo musi, tylko dlatego, że chce :)

Boicie się 'obcych' - żydów, ruskich, Niemców. Ilu ich znacie? Ile razy byliście zagranicą. Ile czasu za granicą mieszkaliście by perorować na ich temat? Też byłem wychowywany (w dobrej wierze :P ) w niechęci do innych nacji. Ale potrafię sam myśleć i wyjść poza ograniczenia ludzi, których na zawsze skaziła wojna. Jak to powiedział Ghandi: '[Zasada] oko za oko uczyni cały świat ślepcami'. Nie będę stosował się do starotestamentowych nakazów, by za grzechy ojców cierpieli ich synowie do trzeciego pokolenia. Mój kompas moralny jest lepiej ustawiony, niż aby oceniać ludzi po zachowaniach innych.

Boicie się gejów/lesbijek - mówienie, że zgodnie z badaniami reakcje homofobiczne występują u osób, które mają wątpliwości co do swojej własnej seksualności, byłoby poniżej pasa. Po prostu. Żyj i pozwól żyć innym. Co mnie obchodzi kto z kim się bzyka? Jestem jeszcze młody, więc nie muszę być sfrustrowany tym, że ktoś ma ciekawsze życie płciowe niż ja. Lub, że w ogóle je ma - rozbrajają mnie homofobiczne stare baby, które ostatni raz uprawiały seks w okolicach lat 60, i które najzwyczajniej w świecie nie mogą przeboleć, że przecież kiedyś były 'takie piękne, szczupłe i młode...' Tak długo jak nie krzywdzisz dzieci lub zwierząt, to jak dla mnie możesz bzykać się do góry nogami, zwisając ze żyrandola i śpiewając Macarenę.

I przede wszystkim. Nie bójcie się myśleć. Bo inaczej politycy nas całkowicie wydoją. Nie ma znaczenia czy z prawej czy z lewej strony. Czy są w sejmie, czy poza nim. To jest banda zgorzkniałych, cynicznych ludzi, którzy chcą swoje interesy załatwiać rękami młodych ludzi. I ostatni cytat: "Nie wierzcie nikomu po trzydziestce" :)

I tyle. Hejtujcie do znudzenia :)

orzechccc

2012-07-28, 15:54
"@up, jakbyś polaczku był prawdziwym polakiem to byś wiedział że oni walczyli z nazistami i hitlerem a nie z dzisiejszymi niemcami. Polaczki robaczki k***a mać. "

k***a powinien sadistic po IP wylapywac deutschalndch*jii i od razu banowac.....

zonk

2012-07-28, 16:12
orzechccc napisał/a:

"@up, jakbyś polaczku był prawdziwym polakiem to byś wiedział że oni walczyli z nazistami i hitlerem a nie z dzisiejszymi niemcami. Polaczki robaczki k***a mać. "

k***a powinien sadistic po IP wylapywac deutschalndch*jii i od razu banowac.....


Skoro nie łamie to regulaminu to możesz mi skoczyć

juki

2012-07-28, 16:34
jackalski

szwab zawsze bedzie szwabem. Nienawidze tego kraju i mam do tego osobiste powody, ktorych i tak nie zrozumiesz, bo pewnie dziadka w SS miales. Wedlug Ciebie mam im wybaczyc mord moich przodkow?

Wyjdz.

czerwo64

2012-07-28, 16:51
jackalski, nie pie**ol, ja tu siedze 2 lata i te scierwa caly czas probuja nas ponizac, zreszta innych obcokrajowcow(orpocz turasow bo ich juz tu wiecej niz niemcow jest) tez, maja ekstremalne samouwilbienie i zerowy brak szacunku dla innych. zalatwcie mi nietykalnosc, k***a kamizelke, czolg, w ch*j broni, i zrobie z nimi tu porzadek

zonk

2012-07-28, 17:00
juki napisał/a:

jackalski

szwab zawsze bedzie szwabem. Nienawidze tego kraju i mam do tego osobiste powody, ktorych i tak nie zrozumiesz, bo pewnie dziadka w SS miales. Wedlug Ciebie mam im wybaczyc mord moich przodkow?

Wyjdz.


Polaczkowe tłumaczenie: "Mam powody których nie zrozumiesz" To może trepie napisz jakie to są powody bo wychodzisz na głąba, który sobie ubzdurał nienawiść do niemców.

A co do czerwo64: Jakbym był niemcem i by mi ktoś strugał cwaniaka w moim kraju to też bym go dopie**alał.

czerwo64

2012-07-28, 17:11
@SQT ja nie strugam cwaniaka, nie jezdze naj***ny, nie chodze na dyskoteki i sie z nikim nie napie**alam, spokojnie sobie tutaj siedze, ale jakbys widzial sytuacje gdy np niemka Twojej dziewczynie za wykonana prace daje dodatkowo perfum i pokazuje jak sie go uzywa bo u nas czegos takiego nie ma, opowiada historie ze polsce do dzis kanalizacji nie mamy, ze jezyk polski nie zalicza sie do jezykow, ze polska nie powinna istniec bo jest bezuzyteczna, wyjedz za granice, posiedz tu dluzej, wypij z nimi kilka piw, posluchaj co maja do powiedzenia gdy nie wiedza ze w ich gronie jest polak- bo takie sytuacje mi sie przytrafialy, bo na pierwszy rzut oka to narod bardzo mily i kulturalny, ale tak naprawde od krzyzakow, bycie niemcem to nie to co bycie dla nas polakiem , dla nich to jedyna logiczna mozliwosc bycia na swiecie, inne teorie i kultury sa bezsensowne i bezuzyteczne, maja ogromnie stara kulture, doswiadzczenie i jeden z najlepiej zorganizowanych krajow, ale nie szanuja innych i nie akceptuja innego niz ich swiatopogladu, i to nie tyczy sie ttylko polakow cczy rumonow, usa-glupie, anglia-falszywa, francja-smieszna i bez charakteru, troche godzin spedzilem z niemcami rozmawiajac na ciezkie tematy, i tez nie lubie gdy polaczek z zasady krytykuje niemca nie znajac argumentow, ale ja krytykuje bo argumenty mam i Ci je przedstawilem

juki

2012-07-28, 17:24
SQT napisał/a:


Polaczkowe tłumaczenie: "Mam powody których nie zrozumiesz" To może trepie napisz jakie to są powody bo wychodzisz na głąba, który sobie ubzdurał nienawiść do niemców.

A co do czerwo64: Jakbym był niemcem i by mi ktoś strugał cwaniaka w moim kraju to też bym go dopie**alał.




Przeczytaj moj post i dopiero sie wypowiadaj.

zonk

2012-07-28, 19:12
czerwo64 napisał/a:

@SQT ja nie strugam cwaniaka, nie jezdze naj***ny, nie chodze na dyskoteki i sie z nikim nie napie**alam, spokojnie sobie tutaj siedze, ale jakbys widzial sytuacje gdy np niemka Twojej dziewczynie za wykonana prace daje dodatkowo perfum i pokazuje jak sie go uzywa bo u nas czegos takiego nie ma, opowiada historie ze polsce do dzis kanalizacji nie mamy, ze jezyk polski nie zalicza sie do jezykow, ze polska nie powinna istniec bo jest bezuzyteczna, wyjedz za granice, posiedz tu dluzej, wypij z nimi kilka piw, posluchaj co maja do powiedzenia gdy nie wiedza ze w ich gronie jest polak- bo takie sytuacje mi sie przytrafialy, bo na pierwszy rzut oka to narod bardzo mily i kulturalny, ale tak naprawde od krzyzakow, bycie niemcem to nie to co bycie dla nas polakiem , dla nich to jedyna logiczna mozliwosc bycia na swiecie, inne teorie i kultury sa bezsensowne i bezuzyteczne, maja ogromnie stara kulture, doswiadzczenie i jeden z najlepiej zorganizowanych krajow, ale nie szanuja innych i nie akceptuja innego niz ich swiatopogladu, i to nie tyczy sie ttylko polakow cczy rumonow, usa-glupie, anglia-falszywa, francja-smieszna i bez charakteru, troche godzin spedzilem z niemcami rozmawiajac na ciezkie tematy, i tez nie lubie gdy polaczek z zasady krytykuje niemca nie znajac argumentow, ale ja krytykuje bo argumenty mam i Ci je przedstawilem


Za darmo napewno Ci nie jadą, ja nie mam żadnego argumentu tylko taki że znam Niemców i jakoś żaden mi nie jechał. Poza tym jak Niemcy są tacy źli, niedobrzy to po ch*j tam siedzisz. Może w Anglii albo Irlandii cię zaakceptują.

@up, no i nadal nie napisałeś jaki to masz wielki powód osobisty żeby nienawidzić niemców. Tak jak myślałem, nie lubisz ich bo jesteś malutkim polaczkiem. Jeśli natomiast masz na myśli mord twoich przodków to się użalaj do tych wszystkich nazioli albo jeszce lepiej do samego Adolfa Hitlera którego to teraz gówno obchodzi co se o nim myślisz. Dlatego też daruj se obrażanie Niemców dzisiejszych. Zresztą po co ja to gadam. Niemcy i tak mają w dupie twoje żale.

orzechccc

2012-07-28, 19:32
nie no czytam to i nie wierze k***A. Stworzcie partie k***a wielbicieli niemiec to beddzie wiadomo gdzie bobme podlozyc. Sory za te wszystkie k***y zazwyczaj tak nie pisze ale w tym temacie to juz mnie rozj***li do cna niektorzy.....

francuz3537

2012-07-28, 21:05
SQT co do niemców to nie chce mi sie wypowiadac bo podzielam zdanie wielu tutaj piszacych. Ale jak widze słowo polaczek, którego uzywasz w kazdym poscie to wiem jedno, ze uzywaja tego slowa ludzie, ktorzy uwazaja sie za lepszych od swoich pracujac na zmywaku zagranica, co pewnie robisz tam w niemczech i obys nie pracowal tam jako (swinka) o ile wiesz o co mi chodzi

czerwo64

2012-07-28, 21:09
SQT nie bede Cie juz nadal przekonywal, a siedze tu bo mam 7h do domu autostradami, i tutaj po studiach znalazlem zaczepke od mojej laski rodzice... wydaje mi sie ze za malo poznales niemcow... oni sa oblednie falszywi

aha i oni nie jada mi tylko nam, polakom i tu sie potwierdza teoria francuza3537 zwiazana ze slowem "polaczki"