18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

olek

loveandpeace • 2017-03-09, 21:44
Nazwij się portalem z kurewsko hardkorowym contentem.
Banuj za cenzopapy...


xiro

2017-03-10, 08:39
ja tez, ja tez


Kickbokser

2017-03-10, 10:21
Ale w czym problem ludzie? Po pierwsze niech ludzie, jeśli nie robią tego za moją kasę, to mogą sobie jeść gówno. Z doświadczenia wiem, że życie samo takich ludzi weryfikuje. No np. ta czarna owca - gość twierdzi że ma 23 lata i jedną z jego głównych przyjemności to "szkalowanie papieża polaka" na forum internetowym, no k***a :D czy tu trzeba coś dodawać?

TB303

2017-03-10, 10:32
Niezły ból dupy się wyrobił... a to dopiero poczekalnia :krejzi:

Sam zaś obrazek ch*jowy, mimo, że lubię żarty o JPII.

Kickbokser

2017-03-10, 10:41
@up Jeśli chodzi o mnie to obrazek jak obrazek, nic obraźliwego w tym nie widzę, tak jak mówię niech sobie każdy robi to co chce. Jestem tylko trochę zmieszany faktem jak bardzo dorosły facet może być dziecinny, nie ma co się spinać no, ale są pewne granice :roll:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-03-10, 10:56
robson54321, niektórych cieszy prosty humor. Znam ludzi którzy potrafią się śmiać z tłumaczonych w google translatorze angielskich żartach, czy też amerykański z "naaah". Są też tacy którzy myślą, że sami są zabawni, ale na to nic nie poradzisz.

Kickbokser

2017-03-10, 11:07
@czesiek99 ale mnie też śmieszą takie rzeczy, że często "normalni" ludzie patrzą się na mnie i moich najlepszych kumpli jak na idiotów jak nas posłuchają. Chodzi mi o post owcy, która na siłę próbuje prowokować i być fajnym nie dlatego, że taki obrazek go śmieszy tylko po to, by komuś zrobić na złość.. jak takie 5-letnie dziecko.

Noside

2017-03-10, 14:43
Nu. Niestety, to nic hardkorowego. Ot, zwykły gimbohumor. No to teraz będzie gównoburza "jestem leprzy bo mnie śmieszo obrazki z papieszem, nie macie chumoru katozjeby". Dawajcie :beka:

manson__

2017-03-10, 14:55
loveandpeace napisał/a:

to jeszcze powiedz, że ten obrazek jest zidiociały. Zwykły śmieszny mem, minimalnie czarny humor, ale przecież taki katol jak ty od razu dostaje bólu dupska bo ktoś użył papieża do mema. ehh jak cię bulwersują nawet takie proste memy to wypad na fronde, a nie na sadolu siedzisz.


Obrazek nie ale twój opis, kretynie, tak.

wieprzowina

2017-03-10, 17:28
Od Papy naszego to się odpie**olcie co ?

Black-Sheep

2017-03-10, 17:50
Zdecydowane nie dla cenzury! Prawicowa poprawność polityczna usiłuje zatkać nam usta, ale szkalowanie Wojtyły to dziś obowiązek obywatelski.
Cenzopapizm to reakcja na kult jednostki. Tak długo jak prawactwo będzie wciskać reszcie społeczeństwa swoje biedaautorytety tak długo JP2GMD. Niech trwa inba


manson__

2017-03-10, 18:19
Black-Sheep napisał/a:

Zdecydowane nie dla cenzury! Prawicowa poprawność polityczna usiłuje zatkać nam usta, ale szkalowanie Wojtyły to dziś obowiązek obywatelski.
Cenzopapizm to reakcja na kult jednostki. Tak długo jak prawactwo będzie wciskać reszcie społeczeństwa swoje biedaautorytety tak długo JP2GMD. Niech trwa inba

Obrazek


Fotomontaż. Laska jest zdecydowanie za stara.

zielak300

2017-03-10, 18:50
Mnie to nie dziwi. Duża większość użytkowników sadistica to odpadki które już dawno siedzą w UK i zabrudzają im ulice.

Swoją drogą, czasami jak widzę czy posłucham gadki jakiś roboli to dociera do mnie, jak ważna jest edukacja - i jak kształtuje człowieka.

Obserwowanie tych osobników w realu czy tutaj na sadisticu jest dla mnie czymś rodzaju zoo z egzotycznymi zwierzętami. Coś abstrakcyjnego, nieznanego, a zarazem interesującego.

tl...........01

2017-03-10, 18:54
xiro napisał/a:

ja tez, ja tez


ja też!


Swoją drogą - wyjaśni ktoś, skąd się wzięło to śmieszkowanie z papieża i dlaczego akurat z JP2?
Zaznaczę, że nie chodzi mi o wypowiedź kretyna, który napisze, że "gimbaza, szakalują, żałosne, chcą być śmieszni". Interesuje mnie kto zaczął, z jakiego powodu, dlaczego tylu ludzi to powiela? Tyle pytań, czekam na odpowiedzi.