18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olejnik o przestrzeni powietrznej

Brutal90 • 2022-02-27, 19:48
No jak Ukraina mogła na to nie wpaść :lodowka: Brak słów by coś takiego palnąć na wizji :shock:


miksuss

2022-02-28, 14:09
yesan napisał/a:

k***a, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



Tak. Bo jak NATO albo ONZ zamknie przestrzeń powietrzną to Ruscy przestaną tam latać, bo nie wolno. Tak jakby teraz było wolno latać. Żeby to o czym mówisz miało sens trzeba atakować rosyjskie samoloty. Wnioski pewnie potrafisz wyciągnąć.

35i

2022-02-28, 17:16
Myślę,że tu się lepiej sprawdzała i przy tych tematach powinna pozostać.


picolo

2022-02-28, 17:51
yesan napisał/a:

k***a, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



To posłuchaj jej jeszcze raz uważnie bo nadinterpretujesz tekst , którego ona nie powiedziała. Głupie babsko i tyle .

kosmerf

2022-02-28, 18:18
Angel napisał/a:

No i to jest wojenny strateg.
To ja mam lepszy pomysł: niech Ukraina zamknie granice to więcej ruskich nie wjedzie.
Załenski nie musisz mi dziękować za uratowanie Ukrainy.



Putin jej nienawidzi, znalazła jeden prosty trik 8-)

Kaczor68

2022-02-28, 20:34
Nie no k***a. To prawie tak jak ten Czeczen doj***ł z 31 lutego.

Sigonek

2022-02-28, 21:41
Zabawne jak jeszcze niedawno czytałe na sadolu o pieprzonych Ukraińcach, precz z nimi, precz z imigracją zarobkową, UPA, banderowcy, swołocz itd. Teraz nagle wszyscy się przejmują Ukrainą z woli Usraela ? Żałosne

AdamBrown

2022-03-01, 00:42
Bardzo logiczne, bo jak ktoś chce żeby ona nie mówiła, to jej rego zakazuje, i ona wie, że to jest skuteczne.
I rozciąga to na resztę świata.

razak

2022-03-01, 15:33
stokrotka tępa k***a jak zawsze :D

mazga50

2022-03-01, 16:48
yesan napisał/a:

k***a, co za debile, przecież to jasne, że chodzi jej o strefę zakazu lotów (co mogłoby wprowadzić ONZ - TEORETYCZNIE) a nie o zamknięcie przestrzeni powietrznej przez Ukrainę.
Podniecacie się jak pryszczate nastolatki na widok cycka, a nawet nie ogarniacie o co chodzi.



ONZ to wydmuszka. Rosja jako stały członek Rady Bezpieczeństwa zablokuje wszystko co jej nie pasi.
ONZ co najwyżej ubolewa nad wojną.

rara

2022-03-05, 11:06
Przecież były próby zamknięcia przestrzeni ale ruski mi8 rozjebczyli bramę do lasu