18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czesiek181

2012-07-22, 23:58
Fazer6 napisał/a:

idz lepiej w h*j...

Juz idę

du...........dr

2012-07-23, 02:53
pójdę boso...

Zl...........ny

2012-07-23, 03:45
Byłem kiedyś raz na pielgrzymce, tyle że rowerowej. Bardzo fajny klimat, sporo młodzieży było, piwko, pogaduchy, ksiądz nie gwałcił. Polecam

3m

2012-07-23, 06:21
Kompromis dwóch opcji:
Idźmy na pielgrzymkę na Woodstock!

Breakcore

2012-07-23, 07:23
Dlaczego zawsze jak pada hasło "woodstock" to jakiś jeden debil z drugim muszą napisać hasło "brudas"? Nudne to już jest...

coolfon

2012-07-23, 08:11
ide na piechote na woodstock, bede pił piwo i pieprzył się w namiocie. prawie to samo

Tander

2012-07-23, 08:23
coolfon napisał/a:


ide na piechote na woodstock, bede pił piwo i pieprzył się w namiocie. prawie to samo



Piwo i condomy mu !

Zly_wrecz_okropny napisał/a:


Byłem kiedyś raz na pielgrzymce, tyle że rowerowej. Bardzo fajny klimat, sporo młodzieży było, piwko, pogaduchy, ksiądz nie gwałcił. Polecam



nie mówię nie :D byłem na pierwszej pielgrzymce papci Benedykta w Polsce i nie było jakoś mega źle chociaż z toitojów j***ło nie gorzej niż na woodstocku xD

gi...........on

2012-07-23, 09:00
Co to? Kącik katechetyczny sobie zrobiliście?

sauerps

2012-07-23, 09:34
Józef Piłsudski napisał/a:




mądry wybór, podobno na pielgrzymkach tak nie jebie jak u brudasów

i to mówi gość który zapewne nigdy nie był ani tu ani tu i najwięcej ma do powiedzenia...

aleksander6

2012-07-23, 11:02
k***a, wybór tragiczny jak w Antygonie. Z jednej strony brudasy, z drugiej nawiedzeni katole. Idę na wódke.

Bembols

2012-07-23, 11:02
ch*j w dupe '' czystym'' kretynom na dyskotekach! Wlosy na wode z cukrem pudrem, laski ubrane jak dz**ki. Woodstock to prostota, piękno i chillout. A na dyskotekach tylko sie po mordach klepia - nic ciekawego.
:idzwch*j:

Sl...........nx

2012-07-23, 11:10
@saupers - To ja ci powiem, że byłem w życiu i na Woodstocku i na pielgrzymce. Nie wybieram się ani na jedno, ani na drugie, ale jeśli miałbym wybierać, wybrałbym pielgrzymkę.

pa...........66

2012-07-23, 11:15
pielgrzymka coz jebnal bym od klimatu naiwnej milosci infantylnych ludzi i samego celu

fhMichaelo

2012-07-23, 11:24
Wolę iść na pielgrzymkę, niżeli wąchać smród brudasów na woodstocku i oglądać baby z ku*asami...

chmurek22

2012-07-23, 13:00
@baal2000
Napisałeś to bo chciałeś mieć więcej piw?? Czy po co bo nie rozumiem... słucham Damiana Marleya i zapewne ty jeśli (zgaduje) słuchasz Hip-Hopu to spodobałaby ci sie jego twórczość. Ale ch*j.... najlepiej powiedzieć że jest brudasem nie wiedząc nic o kulturze jaką on reprezentuje sobą i swoja twórczością.. On i jego poglądy mają więcej wspólnego z Fridomem i z ziołkiem i ze wszystkimi sprawami które cie pewnie jarają , niż twój poj***ny mały mózg. Skoro dla ciebie wykonawcy (specjalnie wykonawcy a nie artyści) Metalu czy Rocka itd itd itd... to brudasy tak samo jak ich słuchacze, w takim razie Damian Marley ( brudas) sprawił że i ja brudasem jestem... a skoro ja jestem brudasem to ty jesteś też brudasem bo ja tak k***a mówie ty popie**olony ignorancie z ilorazem inteligencji żula wpie**alającego żaby i zapijającego piwem. Jeśli to co napisałeś jest zwykłym napisanym dla jaj komentarzem to wiedz że wk***iłeś mnie popie**olcu nieźle a na dodatek świadczy o tym że ch*j z ciebie jest i tyle. Założe się że pod żartami BongMana wpisujesz jak większość gimbazy chcącej być fajnymi ziomalami "OO Bongman dziś w formie" tylko po to żeby pochwalić sie piwkami bo przecież w realu gimbaza pić nie może. Żenuła.