18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2021-01-18, 12:43
debilne zabawki dla debili...

swampman

2021-01-18, 13:29
Halman napisał/a:

debilne zabawki dla debili...



to kup sobie. lepiej zebys sie bawil w vr niz siedzial 20h dziennie na sadisticu

Halman

2021-01-18, 13:57
swampman napisał/a:

to kup sobie. lepiej zebys sie bawil w vr niz siedzial 20h dziennie na sadisticu


dziękuję za zainteresowanie ale moze zajmij się swoim czasem?

mesjans

2021-01-18, 17:55
Halman napisał/a:

debilne zabawki dla debili...



To zależy do czego używasz, jak do debilnych gier to tak. Są tacy co używają tego sprzętu do simracingu by tanio szkolić się na torach by później wsiąść do prawdziwego auta i ścigać się na prawdziwym torze. Dzięki temu znasz tor jak własną kieszeń nie wydając mnóstwa kasy.

Rebeliant

2021-01-18, 19:07
mesjans napisał/a:

To zależy do czego używasz, jak do debilnych gier to tak. Są tacy co używają tego sprzętu do simracingu by tanio szkolić się na torach by później wsiąść do prawdziwego auta i ścigać się na prawdziwym torze. Dzięki temu znasz tor jak własną kieszeń nie wydając mnóstwa kasy.



Można też grać w najlepszą z możliwych gier na PC na Oculusa, czyli Warthunder jako pilot. Gra stworzona do tego, a jest to symulator, a nie jakaś popierdółka co dzieci przechodzą srając w pieluchy jeszcze. Gdybym miał większą zajawkę, to już dawno bym to kupił, ale niestety nie grywam w WT, a jeśli już, to czołgami.

PękniętySłoik

2021-01-18, 19:17
Rebeliant napisał/a:

Można też grać w najlepszą z możliwych gier na PC na Oculusa, czyli Warthunder jako pilot. Gra stworzona do tego, a jest to symulator, a nie jakaś popierdółka co dzieci przechodzą srając w pieluchy jeszcze. Gdybym miał większą zajawkę, to już dawno bym to kupił, ale niestety nie grywam w WT, a jeśli już, to czołgami.



Warthunder przestał być w jakimkolwiek stopniu symulacją ok 2015 roku. Teraz to maszynka do zarabiania pieniędzy na debilach, którzy muszą kupić każdy nowy czołg czy samolot premium bo przez miesiąc będzie w ch*j op zanim go znerfią.

Snajkers

2021-01-18, 20:37
Rebeliant napisał/a:

Można też grać w najlepszą z możliwych gier na PC na Oculusa, czyli Warthunder jako pilot. Gra stworzona do tego, a jest to symulator, a nie jakaś popierdółka co dzieci przechodzą srając w pieluchy jeszcze. Gdybym miał większą zajawkę, to już dawno bym to kupił, ale niestety nie grywam w WT, a jeśli już, to czołgami.



Ta, warthunder to nawet nie leżał koło symulatora.
Jak już to tylko DCS z lolotów w VR.

Rebeliant

2021-01-18, 21:31
Tryb realistyczny to stricte symulator jeśli chodzi o samoloty, w szczególności modele obrażeń jak i modele lotu. Arkadowymi trybami każdy rozsądny gracz gardzi.

mesjans

2021-01-19, 18:00
Rebeliant napisał/a:

Można też grać w najlepszą z możliwych gier na PC na Oculusa, czyli Warthunder jako pilot. Gra stworzona do tego, a jest to symulator, a nie jakaś popierdółka co dzieci przechodzą srając w pieluchy jeszcze. Gdybym miał większą zajawkę, to już dawno bym to kupił, ale niestety nie grywam w WT, a jeśli już, to czołgami.



Grałem kiedyś w Warthundera jako pilot ale nie miałem jeszcze wtedy Oculusa. Dobry pomysł, możliwość swobodnego rozglądania się w kabinie umożliwia łatwiejsze wykrycie wroga. Na ekranie często bywało że ktoś w ciebie strzela i musisz rozkminiać skąd.

Rebeliant

2021-01-19, 19:57
mesjans napisał/a:

Grałem kiedyś w Warthundera jako pilot ale nie miałem jeszcze wtedy Oculusa. Dobry pomysł, możliwość swobodnego rozglądania się w kabinie umożliwia łatwiejsze wykrycie wroga. Na ekranie często bywało że ktoś w ciebie strzela i musisz rozkminiać skąd.



Tak samo szukasz bandytów jak grasz bez Oculusa, ale z kabiny, jedynej opcji dla pro gamerów w tę grę. Reszta jest dla lamusów niepotrafiących grać ;)