18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okulary świadomości

Nap_Limak • 2011-10-24, 09:20
Prawdziwy obraz tego, co nas otacza.


hipnotyzer

2011-10-25, 13:05
Azzazel napisał/a:

Że niby wy nie lubicie jeść dobrego żarcia, oglądać filmów, słuchać muzyki, ubierać się w dobre ciuchy, że tak wam się konsumpcja nie podoba?



Od około roku nie oglądam telewizji i jestem szczęśliwszy, bo nikt nie bombarduje mnie negatywnymi informacjami. Nie używam pasty z fluorem, który uyżywano w obozach koncentracyjnych do otępiania więżniów. Nie piję napojów light, które powodują raka mózgu. Staram się jeść smacznie i zdrowo. To nie boli, człowiek lepiej się czuje i jest szczęśliwszy.
I tego Wam życzę...

lapps

2011-10-25, 14:13
taa i co ciekawsze takie rakotworcze napoje light, czy gumy do zucia(oba produkty z aspartamem/ acesulfamem k i benzoesanem sodu(na pewnoe w coli light nie wiem czy w gumach tez jest). wszystkie te substancje maja stwierdzone dzialanie rakotworcze) sa normalnie reklamowane w telwizji "zuj po kazdym posilku, bedziesz mial biale zdrowe zeby" ...i raka... ale to ch*j z tym. a juz taka marihuana, ktora nie ma stwierdzonego dzialania rakotworczeg "Palenie marihuany bez dodatku tytoniu nie zwiększa jednak zauważalnie ryzyka powstania nowotworu układu oddechowego[24][25]. Potencjalny niekorzystny wpływ konopi na układ oddechowy ogranicza się do palenia jako sposobu przyjmowania tego środka; wpływ taki jest niemożliwy w przypadku zażywania konopi doustnie. Palenie jest jednak znacznie popularniejsze.", a nawet czytalem badania w ktorych twierdzono, ze marihuana zabija komorki rakowe, ale jej nie mozesz nawet posiadac bo "jest dla ciebie szkodliwa" :szczerbaty: a o alkoholu to juz nie ma co wspominac. jakis czas temu byla nagonka na dopalacze poniewaz "sa to narkotyki, legalnie reklamowane i sprzedawane naszym dzieciom" A ALKOHOL TO k***A CO? nawet bruce willis reklamowal. kazdy lubi bruca i chce byc jak on, wiec kazdy kupi wodke:E tylko, ze dopalaczy zakazali a alkohol dalej zabija wiecej osob miesiecznie, niz dopalacze przez 3 lata dzialalnosci. i najlepsze jest to, ze 3/4 spoleczenstwa nie widzi w tym nic dziwnego. "no co dopalacze i marihuana to narkotyki, wiec nie mozna ich brac bo umrzesz mlodo, a alkohol jest w naszej kulturze od setek lat" szkoda tylko, ze typek co wynalazl, przetestowal na sobie(roznymi dawkami kazda substancje) i opisal ponad 200 psychodelicznych narkotykow (z popularniejszych to na przyklad MDMA zwane extazy) zyje 84 lata i dalej daje wyklady na uczelniach.
hoffman, ktory odkryl i testowal na sobie lsd zyl 102 lata. zule u mnie na osiedlu testuja na sobie alko i zyja 30-40 lat, a ostatnio u ziomka na osiedlu zawijali typa z ulicy co sie zachlal. wiecej niz 40 na bank nie mial.

Majsteriusz

2011-10-25, 14:37
@lapps

Problem w tym mój drogi, że tego taka ciemna masa przed telejebkiem się nie dowie, ty to wiesz, ja to wiem, ale twoja babcia nie. A tych babć jest w Polsce póki co w p*zdu i 3 megatony. Nazwanie marychy narkotykiem jest dla mnie w ogóle przezabawna pomyłką o wcale nie zabawnych efektach. Zapewne w twierdzeniu o szkodliwości narkotyków chodzi o to, że zachowanie jest zaburzone i można iść zatrzymywać pędzące pociągi i to jest straszne bo on wie co robi ale nie wie, że popełnia błąd. A po alkoholu, oj no wpadł pod pociąg, pijany był, nie wiedział co robi, szkoda chłopa ale tak to już jest. k***a, nie wiem skąd u ludzi taka pie**olnięta mentalność... Chędożeni straight edgowcy zasiali propagandę i wydaje wspaniały plon. Parafrazując Titusa z Acid Drinkers: Narkotyki są dla ludzi, a nie dla debili. Jak masz siano we łbie to idź się zastrzel na trzeźwo a nie po blancie. Żeby nie było, nie jestem maniakiem zielska, dragów, rastafarajem czy innym hipisem, ale czasem lubię "polatać". Jestem natomiast zatwardziałym zwolennikiem świadomości, zorientowania w temacie i obiektywizmu. I jak mi ktoś będzie pie**olił banialuki na podstawie ch*j-wie-czego tak pie**olne w stól aż się nożyce w sufit wbiją i powiem "Milcz matole boś gebę jeno do żarcia dostał!". Howgh. k***a. Się zacietrzewiłem.

Phallucifer

2011-10-25, 15:01
kocham takie ideowo emocjonalne filmiki, ktore nie maja ladu skladu sen su i mocowania w rzeczywistosci. i tylko lepper jest true :)

patrycjusz.purol

2011-10-25, 15:11
Ktos wie, jaki to utwor w tle tego filmiku ??

fr...........mm

2011-10-26, 10:56
Utwór w tle : Surface of the Sun - Coordinated Chaos

lapps

2011-10-26, 15:37
Cytat:

Problem w tym mój drogi, że tego taka ciemna masa przed telejebkiem się nie dowie, ty to wiesz, ja to wiem, ale twoja babcia nie. A tych babć jest w Polsce póki co w p*zdu i 3 megatony. Nazwanie marychy narkotykiem jest dla mnie w ogóle przezabawna pomyłką o wcale nie zabawnych efektach.



mnie to boli, ze zdarza mi sie spotkac rowiesnikow(coraz rzadziej cale szczescie:D), ktorzy mysla "marihuana? boze ratuj!!" a sami wode chleja