18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklep za dług.

T3RMINATOR • 2020-01-30, 18:00
Była słodka zanim się uzależniła i wstąpiła do gangu narkotykowego.

Trochę bezzębny a ale i tak bym przeorał.

garota

2020-01-30, 21:56
T3RMINATOR napisał/a:

Polecam iść do okulisty i do laryngologa. A Głodnemu to zawsze chleb na myśli pedale.



Co ty bredzisz deklu. Sam przeczytaj jak opisujesz swoje wstawki. Głodnemu chleb na myśli. Pisze dekiel który przer*chał by jakąś brudną narkomankę z faweli. Tobie to k***a czerstwy chleb na myśli i do tego piszesz jak popie**olony. Jebnij się w czoło.

sard

2020-01-30, 23:01
Łobuz kocha bardziej :)

Twójbug

2020-01-31, 05:57
silwerbalk napisał/a:

Bo długi się k***a spłaca..... sam znam typa takiego jak mu nie przypie**olisz to nie odda bo albo zapomniał albo no wiesz krucho u mnie z kasą itp itd pie**olenie... Dopiero oklep pod domem mu przypomniał o 500 zł długu u mnie



I co pobiłeś dzieciaka. No zajebiście pseudo kozaku. Ciebie to nawet mafia się cyka. Dobre bajki masz

klos79

2020-01-31, 12:13
Po uzębieniu widać, że już nie raz była dłużna....

silwerbalk

2020-01-31, 14:14
Twójbug napisał/a:

I co pobiłeś dzieciaka. No zajebiście pseudo kozaku. Ciebie to nawet mafia się cyka. Dobre bajki masz



Nie dzieciaka tylko ponad 20 letniego typa..... I nie tylko mi wisiał kase i jakie k***a pobicie byłeś tam i widziałeś? .... Widać że od ciebie można pożyczyć tak z 2k i nawet nie pierdniesz baaa ty k***a odpuścisz i jeszcze się uśmiechniesz na koniec jak każe ci sp***alać i że hajsu nie nie dostaniesz bo nie

:roll:

Gamonn1

2020-01-31, 16:37
Kłamstwo.

Cejrowski nigdy takiej Ameryki Południowej nie pokazywał wiec jest to kłamstwo, jakieś CGI albo inne szatany.