18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklep młotkiem

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-18, 22:14
Źródło podaje, że poszło o dragi, czyli ktoś nie dotrzymał umowy biznesowej ...


SpeedyG

2023-03-19, 12:15
Carti napisał/a:

zawsze się małolaty tłukły, teraz po prostu mają czym to nagrywać i udostępniać w sieci
a kretyni myślą że to teraz taki nagły wysyp brutalności wśród młodzieży hahaha
kiedyś to jak kogoś skatowali w szkole to sprawa trafiła na policje, dzieciak out ze szkoły ale nikt nie dzwonił do mediów, sprawę po prostu wyciszono
a teraz k***a trafiło parę nagrań do neta to media to rozsiały i siedzą i pie**olą jakieto zdemoralizowane pokolenie rośnie i że to problem zaczyna być xD
problem był zawsze



Raczej społeczeństwo i młodzież coraz bardziej kretynieje. Zawsze była w szkole przemoc fizyczna i psychiczna, ale dzieciaki nie były tak głupie, żeby na siebie donosić.

dr.lecter

2023-03-19, 21:25
ch*ja mu w dupę. Na kurtkę Nike miał a czym za dragi zapłacić nie miał.
Po wpie**olu wszystkich na wojnę i po problemie.

daniel1040

2023-03-19, 21:31
danielusx25 napisał/a:

ostanio wysyp brutalnych napaści i znęcania się 15 latków to już plaga to jest w kacapowni zapewne to tam policja wątpie że tym się zajmie ale na terenie Polski już by mieli [rzej***ne tym bardziej zę jest moda między spikami że nagrywają swoje poczynania bandyckie sami na siebie donoszą nagrywając dowody zbrodni ale to fajnie bo szybko się namierza takie ameby umysłowe



Jest rozwiązanie problemu - powrót prawdziwego strachu przed więzieniem który skutecznie hamował takich osobników - oczywiście nie mówię tu o dzisiejszej formie więzień aka hotel za kasę podatnika tylko obozach pracy gdzie kto 12h dziennie nie pracuje ten je tylko chleb i wodę i na każdy luksus od łóżka począwszy na prysznicu kończąc musi sobie ciężka praca fizyczna zarobić - wtedy dresy 3 razy by się zastanowiły czy warto.
Dla mnie nie ważne jaki wiek, zbrodnia jak dorosły człowiek to i kara taka sama.

vladok

2023-03-21, 00:17
Kacapskie neurologi badają prawidłowość odruchów łopatkowo-ramiennych u kolegi.