18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojoj...

~Angel • 2019-11-29, 11:56


ale peszek :lol:

Alonso

2019-11-29, 14:00
Laskom z plastikiem w cyckach zanika czucie. Taki cyc to ciało obce.

michalxd51

2019-11-29, 14:22
no tak bo i bez tego sutka malo bylo widac.... o ironia

Sonal

2019-11-29, 14:33
Już tu były kiedyś takie filmiki. Nawet chyba z tą samą. Takie niby "przypadkowe" pokazanie wtedy ktoś nazwał jak się nazywa. Więc nie podniecajcie się, że to było przypadkowo i przypadkowo wylądowało w necie.

Kamil1986DC

2019-11-29, 14:35
zwierzak30 napisał/a:

Ja bym r*chał.



Każdy z tych stulejarzy by ją r*chał,ale oczywiście muszą tu pisać o tynku na twarzy i sztucznych cyckach,bo chcą być fajni a tak naprawdę jeszcze nie widzieli jeszcze p*zdy na oczu poza własnym odbiciem w lustrze oczywiście

;-)

KANIBAL22

2019-11-29, 15:02
o boze jaka jestem glupia

Xidgr00

2019-11-29, 15:05
Ten moment kiedy otwiera buzie i automatycznie wypycha polik językiem. Mózg jest już tak przyzwyczajony, że otwarcie buzi kojarzy tylko z jednym... :roll:

zbynekmaslanka

2019-11-29, 15:19
Ja nie wiem skad sie wzielo, ze jak ktoś jest łądny to od razu jest debilem. Laska jest ładna i dodatkowo wymasterowała sobie urodę zeby mieć łatwiej w życiu. Ma zrobic z siebie brzydala zeby mieć wszędzie pod górkę ?

spoons

2019-11-29, 15:38
zbynekmaslanka napisał/a:

Ja nie wiem skad sie wzielo, ze jak ktoś jest łądny to od razu jest debilem. Laska jest ładna i dodatkowo wymasterowała sobie urodę zeby mieć łatwiej w życiu. Ma zrobic z siebie brzydala zeby mieć wszędzie pod górkę ?



z tą głupotą to trochę fakt. Ładne dziewczyny, jeszcze jako małolatki mają dużo łatwiej, przez co nie muszą się aż tak wysilać intelektualnie żeby coś ugrać. Więc szansa na ładną mądrą dziewczynę jest niewielka, bo świat nigdy tego od nich tak bardzo nie oczekiwał. Co nie znaczy że nie ma ładnych mądrych, ale z reguły są to brzydkie kaczątka, które najpierw musiały stawiać na intelekt, a później podbiły urodę.

Co do typów którzy tak gnoją, to raczej nie zwolennicy reguły którą opisałem, a niedor*chane, zazdrosne, stulejarze bez perspektyw ;)

zbynekmaslanka

2019-11-29, 16:07
spoons napisał/a:

z tą głupotą to trochę fakt. Ładne dziewczyny, jeszcze jako małolatki mają dużo łatwiej, przez co nie muszą się aż tak wysilać intelektualnie żeby coś ugrać. Więc szansa na ładną mądrą dziewczynę jest niewielka, bo świat nigdy tego od nich tak bardzo nie oczekiwał. Co nie znaczy że nie ma ładnych mądrych, ale z reguły są to brzydkie kaczątka, które najpierw musiały stawiać na intelekt, a później podbiły urodę.
Co do typów którzy tak gnoją, to raczej nie zwolennicy reguły którą opisałem, a niedor*chane, zazdrosne, stulejarze bez perspektyw



Gdzies sluchalem na jakims youtubie ze jak ktoś jest ładny to ma łatwo w życiu, przypisuje mu sie wszsytkie zalety ... intelektualne również ... dostają lepsze stopnie są lepiej oceniani przez spoleczeństwo, wogóle, kazdy im pomaga i ułatwia życie. I jako ciekawostka to kobiety podobno oceniają wyglad facetó o wiele ostrzej niz facei kobiety w takim sensie ze dla faceta powiedzmy laska powyżej 5 w skali 1 do 10 to juz moze byc . Dla kobiety "moze być" to facet taki co na skali 1 do 10 ma powiedzmy powyżej 7 ... reszta to brzydale, a jak ktos jest ponizej 5 tki to nawet sa dla niego niemiłe/agresywne.

TomBe

2019-11-29, 17:35
Co to za laska? Ktoś zna? ;)

spoons

2019-11-29, 17:51
zbynekmaslanka napisał/a:

Gdzies sluchalem na jakims youtubie ze jak ktoś jest ładny to ma łatwo w życiu, przypisuje mu sie wszsytkie zalety ... intelektualne również ... dostają lepsze stopnie są lepiej oceniani przez spoleczeństwo, wogóle, kazdy im pomaga i ułatwia życie. I jako ciekawostka to kobiety podobno oceniają wyglad facetó o wiele ostrzej niz facei kobiety w takim sensie ze dla faceta powiedzmy laska powyżej 5 w skali 1 do 10 to juz moze byc . Dla kobiety "moze być" to facet taki co na skali 1 do 10 ma powiedzmy powyżej 7 ... reszta to brzydale, a jak ktos jest ponizej 5 tki to nawet sa dla niego niemiłe/agresywne.



Ale często się też zdarza że kobiety lecą na typów którzy mają "to coś" (charakter, błyskotliwość, pewność siebie, itp) a urodą nie grzeszą. Kobiety często mają chcice na "mózg" kolesia. Inteligentne kobiety nie grzeszące urodą, przez większość facetów będą postrzegane jako koleżanki ;P

Oczywiście stulejarze powiedzą że to "coś" to chajs. Ale co się dziwić po typach bez chajsu, bez urody, i przede wszystkim bez charakteru ;P

MatlusAS

2019-11-29, 18:18
TomBe napisał/a:

Co to za laska? Ktoś zna?



Tak, to Lyna Perez(Lynaritaa)
I oglądając jej foty bez make-up'u ona jest naprawdę ładna (pomijając silikony)Ale jej to akurat pasuje - typ barbie. No i na tym zarabia a dokładniej to na takich prowokacjach i na takich napalonych stulejarzach jak większość z Was która płaci hajs za fotki,filmiki I jakieś premium streamy z tymi laskami z sieci.


TomBe

2019-11-29, 18:28
MatlusAS napisał/a:

Tak, to Lyna Perez(Lynaritaa)
I oglądając jej foty bez make-up'u ona jest naprawdę ładna (pomijając silikony)Ale jej to akurat pasuje - typ barbie. No i na tym zarabia a dokładniej to na takich prowokacjach i na takich napalonych stulejarzach jak większość z Was która płaci hajs za fotki,filmiki I jakieś premium streamy z tymi laskami z sieci.



Chyba jak większość z "NAS" powinieneś napisać jak większość z nas, ponieważ to Ty ją znasz ;)
BTW dzięki!

MatlusAS

2019-11-29, 19:04
TomBe napisał/a:

Chyba jak większość z "NAS" powinieneś napisać jak większość z nas, ponieważ to Ty ją znasz
BTW dzięki!



"Was" chodziło o tych nagrzewajacych się w komentarzach i nie tylko. No w końcu się zgarnęło trochę hajsu za streamy z koleżanką :-D