18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojcu szkody narobiła

~Sunday • 2020-09-10, 18:48

Problemy bogatych ludzi :lol:

małpigej

2020-09-10, 18:50
szkoda ze nie wstawiła tam tego głupiego łba...

SupremeLeader

2020-09-10, 19:49
Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...

bakus1233

2020-09-10, 19:49
Tatuś jej dupę zleje :-P

SupremeLeader napisał/a:

Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...


Nie mieszkasz w Polsce? Bo radar opadów pokazuje, że jest sucho w całym kraju :-D

SupremeLeader

2020-09-10, 19:59
bakus1233 napisał/a:

Tatuś jej dupę zleje
Nie mieszkasz w Polsce? Bo radar opadów pokazuje, że jest sucho w całym kraju



Irlandia kolego. Nie jest aż tak źle, bo w czerwcu nawet raz słońce widziałem.

Clistwood

2020-09-10, 21:11
Obetnie jej stary kieszonkowe o połowę ale tysiaczek wystarczy tylko dziewczyna pasa zaciągnie.

Mgmacius

2020-09-10, 21:33
SupremeLeader napisał/a:

Irlandia kolego. Nie jest aż tak źle, bo w czerwcu nawet raz słońce widziałem.



W Portlaoise nawet kropli dziś, choć p*zdziawa straszna. Gdzie tak leje?

SupremeLeader

2020-09-10, 21:42
Up. Nie leje, ale pada -a raczej padało teraz przeszło. Naas, aż dziwne że u ciebie nie padało, to tylko rzut kamieniem.

antek1g

2020-09-10, 22:32
up up, galway przelotnie ale wiatr zimny xD

croyna

2020-09-10, 23:18
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Nie marudź tylko korzystaj ze swojego white privilage

KebabRemover

2020-09-11, 00:10
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



no smiej ie ze bogate k***isko bedzie bulic za taka szybe, nie wiem ile ale pewnie to sa drogie rzeczy stawiam ze 3000 pln bo tak. ja sie ciesze jak sk***ysynek co ma lepiej mu sie noga podwinie, tak o

Syn_Milionera

2020-09-11, 02:12
Koszty to tam ch*j, gorzej że trzeba serwis zamówić i czekać z naprawą. Wiem bo w jachcie mojego starego też poszła barierka bezpieczeństwa i trzeba było naprawiać.

Obejszłem_system

2020-09-11, 09:20
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Jak to nie masz czasu na zakupy. k***a. Co Ty k***a. Na wojnie jesteś czy k***a co? coś pie**olisz.

Pralpunkt

2020-09-11, 18:08
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Kto ci każe jeść parówki z Lidla
Jedz te z biedronki