18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec zostaje zastrzelony niosąc swoją córkę

SmileyJr • 2015-05-01, 19:18
Tajlandia, Bangkok - Bratanek byłego lidera działającego w partii Pheu Thai(Virej Pao-in) zostaje śmiertelnie postrzelony podczas gdy nosił swoją dwuletnią córkę. Wydarzenie miało miejsce przed domem ofiary w ten piątek.

Thiwaphan Pao-in, lat 31, zastrzelony przy pomocy karabinu snajperskiego. Policja poinformowała, że wydarzenie miało miejsce o drugiej w nocy.


Cały_Idiota

2015-05-01, 19:26
Trzeba być sk***ysynem aby zabić ojca niosącego dziecko. Odstrzelić ku*asa snajperowi i puścić bez opatrywania na pustynię. Niech zdycha w bólu.

Oponka

2015-05-01, 19:40
mam pytanie: co ok k***a robil o 2 w nocy przed domem? normalni ludzie wtedy spia

voyager1975

2015-05-01, 19:40
Może i jest sk***ysynem ale ma dobre oko zj***ł gościa który ch*j wie co zrobił ,UP , a dziecka nie tkną ,a może chciał zabić dziecko ,jakieś info by się przydało

SmileyJr

2015-05-01, 19:41
@up
Też mnie to zastanawia. Najbardziej szkoda mi tej dziewczynki która desperacko próbuje obudzić swojego tatę.

androgenius

2015-05-01, 20:08
^ może wyrośnie na piękną, ostrą mścicielkę, która nocą prześlizguje się wąskimi zaułkami w swoim skórzanym kostiumie...













albo na dz**kę, co szlaja się po slumsach do rana :amused:

rai87

2015-05-02, 00:06
kumpeltrafilnaharda napisał/a:

Sadol sadolem, ale to jest troszkę smutne...



Smutne? Płatny morderca to zawód, zostało mu zapłacone to wywiązał się z umowy. A za taką kasę to nawet jakby do dziecko przy okazji wyjął to by mu zwisało.
ps. za darmo nie dostaje się kulki na własnej posesji o 2 w nocy od snajpera

kokos_123

2015-05-02, 00:59
@rai87 - w Polsce, to nawet samobójstwa za darmo nie można popełnić. Trzeba sobie najpierw zarobić.

Insaner

2015-05-02, 13:14
Nikt bez przyczyny nie nasyła snajpera na przypadkową osobę. Z córką, czy bez - jak widać ktoś nie miał skrupułów żeby wykorzystać okazję. Bez winy ten ojciec pewnie nie jest.

bloodwar

2015-05-02, 13:32
Nie oszukujmy się - jeżeli ktoś ma na tyle wielkie jaja żeby zabijać ludzi za $$$ to by wysadził nawet autobus pełen przeszkolaków bez mrugniecia okiem jeżeli by miał takie zlecenie. Choć po tej akcji jego wartość na rynku płatnych cyngli pewnie mocno wzrosła bo rzeczywiście mógł się zawachać a tego nie zrobił - no chyba, że akcje już nie rosną bo leży teraz w betonowych butach gdzieś na dnie jakiegoś jeziora bo pracodawca chciał mieć pewność, że nie sypnie szczegółów akcji

goniec94

2015-05-02, 13:46
@oponka sam chodzę o 3 w nocy na spacery z psem

dun

2015-05-02, 14:21
@oponka - rzeczywiscie 2 godzina to wyznacznik, cos jak godzina policyjna dla tepych dzid

do expertow, "nikt na kogo wysyla sie snipera nie jest bez winy" - naprawde? nikomu nie przyszlo do glowy, ze ludzi niewygodnych, wiedzacych za duzo, wzglednie mogacych sporo zaszkodzic w slusznej sprawie tez mozna zabic?

qwerq221

2015-05-02, 14:54
Ja pie**ole szczyt sk***ielstwa naprawdę trzeba być moralną k***ą aby coś takiego uczynić k***a dziecko ma 2 lata a mogę się założyć że zapamięta to do końca życia

gandolfini

2015-05-02, 15:01
Trzeba być skończonym ch*jem, żeby zabić gościa przy dziecku. Niech pierwszy rzuci kamień ten, który nie płakał na Królu Lwie.