18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec wyjaśnia konkubinie słoną zupę na obiad.

khaman • 2024-04-12, 00:01
W Kamiennej Górze doszło do zatrzymania 22-letniego mężczyzny po tym, jak brutalnie zaatakował swoją 17-letnią partnerkę w trakcie spaceru z ich dzieckiem.

Zdarzenie to, które miało miejsce w centrum miasta, szybko zyskało rozgłos dzięki nagraniu umieszczonemu w internecie, co umożliwiło lokalnej policji szybką reakcję i zatrzymanie sprawcy.

Zdarzenie zostało zgłoszone policji 5 kwietnia 2024 roku, a śledczy niezwłocznie podjęli działania, by ustalić tożsamość napastnika. W toku śledztwa wyszło na jaw, że był to nie jedyny przypadek przemocy mężczyzny wobec jego partnerki.






aaaaaaaaaaaaaa

2024-04-12, 15:38
Wychowanie kobiety nie jest łatwe....

Szach1994

2024-04-12, 19:01
AdamBrown napisał/a:

Nie wiem jak wy, ale ja widzę, że ona się na niego rzuciła pierwsza, on się jej nie pozwolił kopać, a co tam było wcześniej czy później, to na pewno sąd feministek, wysłucha uważnie jej bredzących koleżanek, ustali wysokość alimentów niezbędnych na wychowanie, zaszczepienie, i duraczenie bąbelka, źeby wyrósł na poźytecznego idiotę i wspierał ten zasrany system....
A na front, no tak system chętnie wyśle na front dowolną ilość Ukraińców, Rosjan, i Polaków, żeby się pozabijali za banderę, za zachodnie labolatoria,
I ziemię przejętą przez mosanto....



Jebac karyne pewno zasłużyła, ale za to ze ten wózek puścił w dal mając wyj***ne w malca, to powinien wypie**ol dostać

Touch_Of_Madness

2024-04-13, 01:16
Dobrze, że tym razem nie było rycerzyków.

Eronie

2024-04-13, 16:41
Ja jestem z kamiennej typ jest Polakiem ma 23 lata patus nie mam go w znajomych bo to małolat ale widziałem jego FB

Szach1994 napisał/a:

Jebac karyne pewno zasłużyła, ale za to ze ten wózek puścił w dal mając wyj***ne w malca, to powinien wypie**ol dostać



Ja

Wiewór

2024-04-13, 20:10
Pszszef napisał/a:

Łobuz kocha najbardziej! Pewnie po tym wrócili do domu i zrobiła mu lachę



Bankowo

khryme

2024-04-19, 20:22
17 latka z bachorem xD j***ne kurvisko