18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec trenuje syna by ten nie był bity w szkole

Polnischefuhrer • 2015-11-29, 23:24
Jak najbardziej popieram takie praktyki :mrgreen:

Polnischefuhrer

2015-11-30, 15:37
thewhitestar napisał/a:

Gnój 2+2 policzyć nie będzie umiał, ale za to będzie umiał prześladować białe dzieci w szkole.


Do jakich wy k***a szkół chodziliście? Specjalnych? Do poprawczaka? Raz w szkole (a w zasadzie po szkole) się biłem i serio uważam że jest jakieś tysiąc wartościowszych rzeczy do nauki dla gówniarza od napie**alania się.

A słyszałeś kiedykolwiek debilu o czymś takim jak wszechstronność i "człowiek renesansu"? Byś się zdziwił, ale na treningi MMA czy boksu chodzą nawet informatycy, by uprawiać sport rekreacyjnie ;)

ho...........zo

2015-11-30, 16:18
Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? :rofl: Już starożytni Grecy uważali, że piękny ma być nie tylko umysł, ale także ciało.


Normalni ludzie ani się nie biją ani nie płaczą, tylko zgłaszają pobicie na policję.

czarnyblack

2015-11-30, 16:31
Komenty dotyczace negowania treningu samoobrony sa pisane przez p*zdy zyciowe, ktore jedyny wysilek fizyczny maja przy masturbacji swojego ojca w wannie. Co do filmiku, ojciec i tak pojdzie siedziec, a za kilka lat i syn. W wiezieniu samoobrona sie przyda.

JA...........or

2015-11-30, 17:16
i tak dostanie kose w brzuch albo kule w płuco i tyle będzie z technik karate czy srate

po...........di

2015-11-30, 17:20
Czarny ojciec? Coś mi tu fejkiem śmierdzi

BrianGriffin

2015-11-30, 17:26
Polnischefuhrer napisał/a:

A później płakał w kącie, że go biją tak jak ty? :rofl:



Nie kazdy musi trenować sztuki walki. Lepiej dobrze zarabiać i opłacić paru bezmózgów, żeby zrobili co trzeba. Pytania?

x2345x

2015-11-30, 18:09
Czarny z ojcem? wtf? to jakiś prank

zydzyd

2015-11-30, 22:07
Adejdas1 napisał/a:



Po pierwsze, oczywiście to jest dobre, chłopak ma umieć co nieco już od najmłodszego, zawsze się tam w podstawówce poszarpie z rówieśnikami to już wiesz że z twojego syna ciota nie wyrośnie.

Po drugie, nikt nie stwierdzi że wyrośnie na przestępce przez te praktyki... Wyrośnie na przestępce bo jest po prostu czarny :niggasmile:



mistrzu k***a :D

bomba245

2015-11-30, 23:29
Postura tego ojca to mnie rozpie**ala.
Co jak co i tak nie będzie później co zbierać.
Ktoś postrzeli z gnata bądź kosa w żebra i koniec dobrego. :-)

Alonso

2015-12-01, 08:49
Spodziewałem się że stary przypie**oli małemu.

korniszon_mocy

2015-12-01, 18:19
Powiedzieć, że czarny może wyrosnąć na przestępce, to troche tak jakby powiedzieć, że olej może być tłusty :v

zip0

2015-12-03, 02:24
Czarny... Ojciec? Zajmuje się swoim dzieckiem?!?
Na dziś wystarczy internetów.