18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec roku

Manderio • 2015-04-10, 12:01
Tatuś nokautuje synka :idzwch*j:




zakmen

2015-04-10, 17:02
Motar696 napisał/a:

@zakmen

Taa... a potem autobus się zatrzyma , kierowca wysiądzie i zacznie klaskać.



twoimi jajami

Opisz mi skąd według ciebie biorą się takie przypadki albo zamilknij.

Cyrk

2015-04-10, 17:43
zakmen napisał/a:

@Cyrk

Prawdopodobnie zerowa. Za to z każdą taką akcją młody będzie coraz bardziej agresywny w stosunku do innych. Pewnej nocy chwyci nóż i poderżnie tatuśkowi gardło, zadźga matkę i powiesi się na końcu. Następnego dnia każdy będzie się zastanawiać jak do tego doszło przecież to była taka fajna rodzinka.



Tak, tak. I dlatego w krajach skandynawskich gdzie jakiekolwiek kary cielesne są zabronione nie ma agresji. Mógłbyś mi podpowiedzieć skąd pochodził Breivik albo gdzie jest największa skłonność do autoagresji i samobójstw? Nie wiem skąd wy bierzecie te teorie, że lep na pysk od czasu do czasu za dziecka tworzy agresywnych dorosłych. Fakty pokazują coś dokładnie odwrotnego. To ofiary bezstresowego wychowania są znacznie bardziej agresywne...

kalijanek

2015-04-10, 20:26
ch*j wam w dupe pedały

Unbium

2015-04-10, 20:53
Straszne głupoty piszecie.Nieraz od matki dostałem po mordzie za pyskowanie ,albo wpie**ol pasem za złe zachowanie.Teraz jestem wdzięczny i mam szacunek do rodziców. Morda pyskowała morda dostała :)

wlodi0412

2015-04-10, 21:15
Dziecko to dziecko. Nie wolno ruszać nawet ciapackiego, jeśli nie jest się jego ojcem i nie robi się tego w celach wychowawczych. Gościowi za to należy się kosa między żebra.

tracer301

2015-04-10, 21:28
Z tego co widać to rudy

zakmen

2015-04-11, 00:23
@Cyrk

Skarcenie dziecka mocnym klapsem albo ojcowskim strzałem a nokautowanie go piąchą w ryj to dość duża różnica. Jeżeli tak bardzo bronisz takiego typu zachowania to musiałeś mieć naprawdę fajnego tatuśka. Z resztą po twoich 2 postach widać że nie ma co się pchać w jakąkolwiek dyskusje z tobą. Mogę nawet stwierdzić że wygrałeś byle byś mi już nie odpisywał.

pawel91sz

2015-04-11, 03:38
Rozczulacie się nad tym, że gościu przyj***ł dzieciakowi, a jak mawiał klasyk - "jebnął to jebnął, na ch*j drążyć temat?" Ja za to chciałbym pogratulować mamuśce, zero empatii wobec dzieciaczka. Nie wiadomo czego i kogo bardziej małemu współczuć :/

AlexanderDeLarge

2015-04-11, 11:59
akurat matka zachowała się najlepiej jak mogła w danej sytuacji...