18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"ojciec roku"

arth00ro • 2012-08-22, 22:50
i wez tu sie teraz pokaz w szkole...

Sombrero360

2012-08-23, 11:47
e tam. to jeszcze nic. pamiętam jak w 3 klasie gimnazjum mieliśmy taką dyskotekę na pożegnanie. To się nazywało bal gimnazjalny (choć bal to zbyt duże słowo). Mój ojciec, jak i wielu innych rodziców zgłosił się do pomocy przy tej imprezie, więc kręcił się koło sali w której tańczyliśmy. Kiedy w pewnym momencie dj puszczał drum and bass'y (do tego wszyscy tańczą jakby ich poraziło wysokie napięcie), to nagle ktoś mi mówi, że mam zajebistego ojca. Odwracam się i patrzę, a mój starszy wywija na parkiecie... byłem zażenowany, ale moi koledzy i koleżanki byli zachwyceni :D

ojojoj

2012-08-23, 14:14
ja tez chce miec jimma careya za ojca

K-...........an

2012-08-23, 14:50
Ja pie**ole, ale z co poniektórych z was dzieciarnia... Jesteście młodocianymi moherami jak dla mnie, naśmiewacie się z pozytywnie zakręconego gościa, bo przecież wam nie wypada się tak zachowywać już niee, przecież skończyliście już gimbazjum, to teraz wypada tylko w smokingu chodzić milordzie.
Prawda jest taka, że wiek zależy od wieku duszy i ani wykształcenie, ani ilość krzyżyków w kalendarzu nie powinna zmuszać kogoś do zachowywania się w taki a nie inny sposób. Popadanie w stareotypowe zachowanie czyni z was robociki idące owczym pendem za jakimiś z dupy wyjętymi normami. Zachowywać tak a nie inaczej trzeba się w szkole w pracy w urzedzie czy podczas uroczystości. Czas wolny (na co sama nazwa wskazuje) jest WASZ i spędzajmy go tak jak chcemy, nikomu nic do tego. Jak lubicie udawać kogoś kim nie jesteście, to potem niezauważenie rośnie w was frustracja i stajecie się nieciekawymi bucami.
Jak mnie studenci zobaczyli, że chodze na koncerty punkowe, mimo ze jestem pracownikiem uczelni i doktorantem, to wielkie oczy najpierw, w kuluarach dostali dupościsku "dzień dobry" i te sprawy, wzrok po sobie... to powiedziałem "zastanówcie się, ja 2 lata temu jeszcze studiowałem jak wy, to co się na mnie patrzycie jak na prawie profesora?!"
Tak samo jest z uczniami podstawówki... 20 czerwca - jeszcze grzeczne dzieci, 1 września w gimnazjum nierozumiani buntownicy "starszego pokolenia"

Walczę z tym jak mogę, ale ręce opadają, Polacy są wybitnie bucowym narodem pod względem szufladkowania się w normach wiekowych, jak widzę nieraz jak ludzie się zachowują to wypada tylko powiedzieć :idzwch*j:

Nygus93

2012-08-23, 18:08
wstyd w szkole? byłby gwiazdą.

weerion

2012-08-24, 18:23
Sadolski tatuś i sadolskie dziecko jak miło

danielukas

2012-08-25, 16:18
Niezłe dupy w tle. Jest dalsza część?

eksiu

2012-08-28, 08:41
Freddie Mercury ? Hehe ;)