18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogromny potencjał

phrontch • 2019-09-27, 10:35
Potencjał twórczy drzemiący w inżynierach z pontonu jest tak wielki, że obawiam się, iż Europa jest na przegranej pozycji w technologicznym wyścigu. Poniżej wynalazcy zaawansowanego pojazdu dla motop*zdeczek, nie wymagającego paliwa, napędzanego energią kosmosu




Janusz_k

2019-09-27, 20:21
Up! Masz piwo :)

PapierowyUmysł

2019-09-27, 21:56
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Tak, bo Sadol na tym polega że komentujemy wszystkich i wszystko. Jak ci się nie podoba jak '' ciśniemy z tych dzieci '' to idz sobie popłacz gdzie indziej. Widać to nie miejsce dla ciebie.



Kim ty k***a jesteś pajacu, żeby komuś mówić czym jest sadol? Stanowczo za krótko tu jesteś, więc trzym tam mordę.

polakwrocek

2019-09-27, 23:15
street_swc napisał/a:

serio? ciśnięcie z dzieci, że się bawią? sadol sięga dna...



Tyle że za 3-4 lata pewnie wylądują na hardzie i tak. Przecież to Indie...

mrfreak16

2019-09-28, 00:41
street_swc napisał/a:

serio? ciśnięcie z dzieci, że się bawią? sadol sięga dna...



Nie zesraj się, jakby na sadolu panowała zgoda i zrozumienie dla wszystkiego to mielibyśmy tutaj ekozjebów i druga Unię Europejską i NATO w jednym... A tak to kazdy sobie trochę popie**oli, pok***uje, wszyscy zdrowi. Czego nie rozumiesz w tym prostym serwisie? Wolność słowa ot co, nawet Twojego

:-D

varimas

2019-09-28, 00:49
mrfreak16 napisał/a:

Nie zesraj się, jakby na sadolu panowała zgoda i zrozumienie dla wszystkiego to mielibyśmy tutaj ekozjebów i druga Unię Europejską i NATO w jednym... A tak to kazdy sobie trochę popie**oli, pok***uje, wszyscy zdrowi. Czego nie rozumiesz w tym prostym serwisie? Wolność słowa ot co, nawet Twojego



A Ty to już wszędzie musisz przypier**lić coś głupiego. Drugi post - czytam komentarze - mrfreak16 znów na czele. Chłopaku wstań, odejdź od komputera, wyjdź na miasto i zacznij tam szerzyć swoje durnowate poglądy. Jestem przekonany, że wrócisz z obitym ryjem szybciej niż Ci się wydaje.

Gdzio90

2019-09-28, 02:20
mrfreak16 napisał/a:

Nie zesraj się, jakby na sadolu panowała zgoda i zrozumienie dla wszystkiego to mielibyśmy tutaj ekozjebów i druga Unię Europejską i NATO w jednym... A tak to kazdy sobie trochę popie**oli, pok***uje, wszyscy zdrowi. Czego nie rozumiesz w tym prostym serwisie? Wolność słowa ot co, nawet Twojego



Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych.

Józef Piłsudski

Kaczy164

2019-09-28, 13:56
Pff, ja robiłem samochód z kartonu

ScrappyCoco

2019-09-28, 15:31
~Velture napisał/a:

@UP'y
Pójdę o krok dalej i zamiast powiedzieć, że dzieci się bawią i ciśniecie z dzieci to po prostu stwierdzam, że sama fota jest zwyczajnie ch*jowa.



ch*jowy to ty jestes, jak twoje komentarze pod kazdym jeanym filmem. Weź wyjdz z piwnicy i przestan piedoić...

Zombie_smasher

2019-09-30, 00:18
street_swc napisał/a:

serio? ciśnięcie z dzieci, że się bawią? sadol sięga dna...



Ty k***a nowy?