18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogr , ogrowi kacapem ...

~McSadol • 2022-08-28, 20:49
pobity zszedł ... :dead:


kowboj

2022-08-28, 23:45
Udaje był zmęczony i poszedł tylko spać :P

krasnal_hałabała

2022-08-29, 01:51
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Czekaj, czekaj.... co niby ruskie sp***oliny umysłowe mają wspólnego ze słowianami...?



Wszystko, Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje. Żydzi natomiast są stworzeni do oszukiwania, krętactwa, donoszenia i ograbiania po cichu innych nacji oraz do ludobójstw a żółtki do pracy, zapie**olu i okrucieństwa, każda grupa etniczna ma swoje demony. Ja nie jestem rasistą, klasistą, czy innym sistą, ja jestem mizantropem, nienawidzę wszystkich ludzi z każdego narodu po równo... zresztą, z wzajemnością.

CoJaTamKurwaWiem

2022-08-29, 03:15
krasnal_hałabała napisał/a:

Wszystko, Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje. Żydzi natomiast są stworzeni do oszukiwania, krętactwa, donoszenia i ograbiania po cichu innych nacji oraz do ludobójstw a żółtki do pracy, zapie**olu i okrucieństwa, każda grupa etniczna ma swoje demony. Ja nie jestem rasistą, klasistą, czy innym sistą, ja jestem mizantropem, nienawidzę wszystkich ludzi z każdego narodu po równo... zresztą, z wzajemnością.



https://cyryl27.wordpress.com/2020/02/29/rosjanie-i-ukraincy-nie-sa-slowianami/

Tetrix

2022-08-29, 04:07
adrianthc napisał/a:

No i ch*j. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Czyli same plusy... CMENTARZ :dead:

przewodnik_elektryczny

2022-08-29, 08:49
adrianthc napisał/a:

No i ch*j. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Jeden do piachu , a drugi na Ukrainę a tam do piachu ( albo mobilnego krematorium)

jajkob

2022-08-29, 09:18
Nawet nie macie pojęcia jak bym się wk***ił czekając na kebsa gdzie cieknie mi ślina, a taki pajac mnie zabija. Najgorsza nie jest śmierć w tym wypadku tylko to, że przed śmiercią nie zjadłem kebsa.

MalcolmX

2022-08-29, 10:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Czekaj, czekaj.... co niby ruskie sp***oliny umysłowe mają wspólnego ze słowianami...?



Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rusini

mit2

2022-08-29, 13:03
krasnal_hałabała napisał/a:

Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje.


Bo germanie to są łagodni jak baranki :lol:
Tacy nie skłonni do przemocy, że z mordu zrobili przemysł...
A anglosasi? W czasach kolonialnych pełni miłosierdzia.

neo001

2022-08-29, 15:05
DariuszKalafior napisał/a:

takie filmiki mogą powstawac tylko w słowianskich narodach , nie smiejta sie bo u nas tak samo jak i w kilkunastu innych slowanskich krajach , takie mamy uroki



To co napiszesz o sp***olonych czarnych? Toć na równi sp***olone są tylko islamscy kozojebcy :D

Kamil3l

2022-08-29, 16:29
MalcolmX napisał/a:

Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich



A w dupę se wsadź wikipedię. poczytaj trochę, bo wychodzisz na debila.

Wiewór

2022-08-29, 20:58
MalcolmX napisał/a:

Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich



ch*janskich. Ruscy nie maja nic wspólnego ze Słowianami.
Od kiedy Słowianie maja takie swiniskie skośnookie ryje jak małpy?
Słowianie kończyli się na Ukrainie. W kacapii występowali nielicznie a jedynie dzielili ze Słowianami trochę kultury i wierzeń.
Jak na Ukrainie stał juz rozwinięty Kijów to w Moskwie kopali pazurami jamy w ziemi, wąchali sobie dupy i wyli do księżyca.

Kacapy nadgonily później rozwój min dlatego ze sa wyjątkowo bestialską prymitywna nacja która wszystko osiąga dzięki kradzieży. Napadli od zawsze na wszystkich, okradali do cna.
Bandyckie plemie które powinno zniknąć z powierzchni ziemi.

slumsattack16

2022-08-29, 22:02
Czy ruskich powinno sie stawiac na równi z czarnymi?

mit2

2022-08-29, 22:15
slumsattack16 napisał/a:

Czy ruskich powinno sie stawiac na równi z czarnymi?




Lackland

2022-08-29, 23:42
adrianthc napisał/a:

No i ch*j. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Ten z celi pojedzie w nagrodę na front ;)

PękniętySłoik

2022-08-30, 05:25
Wieśniak musiał ukryć swoje ch*jowe geny objawiające się zakolami do potylicy przed 30tką, ch*jową czapeczką z bazaru. Jakie to typowe dla tych pie**olonych sebów i innych wieśniaków. A swoją frustrację wyładował na ledwo widzącym młodym alkusie. Na kompost wszyscy.