18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ognisty poślizg

~Sunday • 2019-09-30, 13:43

A na wężu tryb zraszacza... :mrgreen:

Kitkaa

2019-09-30, 14:11
No k***a debil !
Nagroda Darwina jak nic!!!

_P...........me

2019-09-30, 14:14
Owłosiony jak świnia, to i palił się jak świnia.

Wiewór

2019-09-30, 14:23
Oparzenia trzeciego stopnia hahahahahahahahahahahahaha


impressa88

2019-09-30, 15:13
Wiewór napisał/a:

Oparzenia trzeciego stopnia hahahahahahahahahahahahaha



Ja tu widzę oparzenia jedynie pierwszego stopnia.

Dzisiaj

2019-09-30, 15:42
no i niech ktos mi k***a powie, ze teoria ewolucji jest prawdziwa. Niech mi ktos k***a powie, ze jego przodek byl kamieniem, magicznie ozyl, potem zamienil sie w rybe, wyr*chal jaszczurke, wyszedl na lad a jego dzieci zamienily sie w banany, drzewa, ptaki, malpy a potem ludzi to chyba nie uwierze. JAkby teoria ewolucji byla prawdziwa to na swiecie nie byloby takich zjebow, lewakow i feministek

ZaSwojePiję

2019-09-30, 16:30
Dzisiaj napisał/a:

no i niech ktos mi k***a powie, ze teoria ewolucji jest prawdziwa. Niech mi ktos k***a powie, ze jego przodek byl kamieniem, magicznie ozyl, potem zamienil sie w rybe, wyr*chal jaszczurke, wyszedl na lad a jego dzieci zamienily sie w banany, drzewa, ptaki, malpy a potem ludzi to chyba nie uwierze. JAkby teoria ewolucji byla prawdziwa to na swiecie nie byloby takich zjebow, lewakow i feministek



O ch*ju złoty, co ty pie**olisz?

mesjans

2019-09-30, 16:45
Dzisiaj napisał/a:

no i niech ktos mi k***a powie, ze teoria ewolucji jest prawdziwa. Niech mi ktos k***a powie, ze jego przodek byl kamieniem, magicznie ozyl, potem zamienil sie w rybe, wyr*chal jaszczurke, wyszedl na lad a jego dzieci zamienily sie w banany, drzewa, ptaki, malpy a potem ludzi to chyba nie uwierze. JAkby teoria ewolucji byla prawdziwa to na swiecie nie byloby takich zjebow, lewakow i feministek



Widzę że nie ogarniasz teorii ewolucji. Dzięki wysokiemu poziomowi podtrzymywania ludzkiego życia oraz socjalom przeznaczonym osobom na tyle nieobdarzonym inteligencją by nie dały lub nie chciały pracować, ludzkość przeszkadza działaniu ewolucji i dlatego takie typy jeszcze chodzą po Ziemi. To co widzisz na filmie jest właśnie działaniem (nieudanym) ewolucji, tępy typ mało by się sfajcował i nie mógł by się wtedy zdążyć rozmnożyć przekazując swe geny.

dandżer

2019-09-30, 16:49
Takie filmy jarają mnie najbardziej .

Wiewór

2019-09-30, 17:16
impressa88 napisał/a:

Ja tu widzę oparzenia jedynie pierwszego stopnia.



To musisz się doszkolic.

Hrabia Drapula

2019-09-30, 18:00
ale chrupiąca skórka, po kilku godzina będzie żałował decyzji, a na drugi dzień jeszcze bardziej i tak przez kilka kolejnych

TB303

2019-09-30, 18:05
Dzisiaj napisał/a:

no i niech ktos mi k***a powie, ze teoria ewolucji jest prawdziwa. Niech mi ktos k***a powie, ze jego przodek byl kamieniem, magicznie ozyl, potem zamienil sie w rybe, wyr*chal jaszczurke, wyszedl na lad a jego dzieci zamienily sie w banany, drzewa, ptaki, malpy a potem ludzi to chyba nie uwierze. JAkby teoria ewolucji byla prawdziwa to na swiecie nie byloby takich zjebow, lewakow i feministek


O k***a, mocny troll. Na przyszłość: Zmniejsz dawki :mrgreen:

polakwrocek

2019-09-30, 18:20
impressa88 napisał/a:

Ja tu widzę oparzenia jedynie pierwszego stopnia.



1 stopień jak pomidor z gulaszu
2 stopień jak pomidor obgotowany
3 stopień jak pomidor polany wrzątkiem

Tak dla mniej kumatych w temacie.

Dzisiaj

2019-09-30, 19:04
mesjans napisał/a:

Widzę że nie ogarniasz teorii ewolucji. Dzięki wysokiemu poziomowi podtrzymywania ludzkiego życia oraz socjalom przeznaczonym osobom na tyle nieobdarzonym inteligencją by nie dały lub nie chciały pracować, ludzkość przeszkadza działaniu ewolucji i dlatego takie typy jeszcze chodzą po Ziemi. To co widzisz na filmie jest właśnie działaniem (nieudanym) ewolucji, tępy typ mało by się sfajcował i nie mógł by się wtedy zdążyć rozmnożyć przekazując swe geny.



Nie pie**ol - poszukaj sobie wykladu profesora Garrisona na temat ewolucji. Na youtubie napewno znajdziesz, bycmoze bez polskich napisow ale podstawowy angielski powinien wystarczyc. Jak autorytet Cie nie przekonuje to ja tez nie bede.