18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ogniste tornado

peniseusz • 2010-09-02, 00:42
po prostu firestorm




Earth

2010-09-02, 22:54
"Tylko co w tym sadystycznego, albo chociaz smiesznego."


k***a, większość uważa się za sadystów, bo nazwa strony sadistic.
Podejrzewam, że podczas samochodowego ktoś straciłby chociażby palec, to obsralibyście obszar w promieniu paru metrów.

Grace

2010-09-02, 23:12
guan0 napisał/a:



muszę przyznać, że wolę płonące tornada niż stojące krzyże :)



To pakuj manatki i do USA.

Black Snake

2010-09-02, 23:41
Earth, Jak byłem mały (z 7 lat) widziałem wypadek z bliska. Stałem jakieś 10m od wydarzenia. Nie srałem, tylko się trząsłem. Fioletowy Seat pierdzielnął kolesia, ten się odbił i poleciał z 5m. Teraz pewnie jakbym coś widział to zadzwoniłbym (z automatu) po karetkę i zmył się stamtąd. Bo po sądach chodzić i tłumaczyć co było, jak było itp. nie mam zamiaru.

guan0

2010-09-03, 03:07
Grace napisał/a:



To pakuj manatki i do USA.



jak załatwisz mi wizę to sp***alam pierwszym lepszym środkiem transportu. może być nawet rumuńska terenówka

okanslig

2010-09-03, 11:12
Earth, ta strona stworzona jest po to, zeby sobie wejsc i zobaczyc filmiki jak dzieci rzucaja patykami w inwalide, albo facet spuszcza wpie**ol babie, ktora odeszla od garow. Odpalamy sobie taki filmik, robimy hehe i szukamy kolejnego, a tornado z ogniem krecone z odleglosci kilometra poprostu nie pasuje. Jeszcze gdyby te tornado wpadlo w grupke imigrantow to rozumiem.

A Twojego argumentowania co bysmy niby zrobili jakbysmy zobaczyli wypadek nie rozumiem, ale nie musze.

Rezor

2010-09-03, 13:23
ciekawe jakby wyglądał kolejny film o łowcach tornad z takim czymś ;P


Torghal napisał/a:



Firestorm to po polsku burza ogniowa a nie żadne "ogniste tornado", bynajmniej te filmiki przedstawiają ogniste trąby powietrzne.

Wytłumaczył dla Państwa: Jan Miodek

Obrazek




Dupa, a nie Miodek. "Bynajmniej" to nie "przynajmniej". Jak masz zamiar kogoś poprawiać to sam nie rób przy okazji błędów ;]. W dodatku ta "burza ogniowa" :homer:

Grace

2010-09-03, 13:27
guan0 napisał/a:



jak załatwisz mi wizę to sp***alam pierwszym lepszym środkiem transportu. może być nawet rumuńska terenówka



Po co ci wiza? Zapakuj się do statku z bananami i udawaj jednego.

Torghal

2010-09-03, 14:19
Rezor napisał/a:

Dupa, a nie Miodek. "Bynajmniej" to nie "przynajmniej". Jak masz zamiar kogoś poprawiać to sam nie rób przy okazji błędów ;]. W dodatku ta "burza ogniowa" :homer:
Obrazek



Zajebiście mi pocisnąłeś panie humanisto od siedmiu boleści, nie jestem mistrzem żadnych przydawek i innych pierdół językowych, jedynie umysłem ścisłym który chciał wytłumaczyć błąd merytoryczny, gdzie popełniłem błąd (jestem człowiekiem i czasami się mylę w sprawach językowych), ponadto wiem co oznacza przynajmniej i bynajmniej - napisałem co innego niż pomyślałem, ale mój drogi, zapraszam do czytania i oglądania co to burza ogniowa, oraz tornado.

Rezor napisał/a:

Jak masz zamiar kogoś poprawiać to sam nie rób przy okazji błędów ;]



W tym zdaniu sam popełniłeś błąd, panie mądralo. Zapraszam do nauki o znakach interpunkcyjnych.

Firestorm - burza ogniowa
Tornado - silna trąba powietrzna występująca w Ameryce Północnej.

Rezor, chciałeś zabłysnąć a jedynie się ogłupiłeś i wytknąłeś mój błąd który naprostowałem w tym poście. Dziękuję.

P.S. Chyba pomyliłeś strony i wpisałeś sadistic.pl zamiast polszczyzna.fora.pl

Rezor

2010-09-03, 14:22
Torghal napisał/a:



Zajebiście mi pocisnąłeś panie humanisto od siedmiu boleści, nie jestem mistrzem żadnych przydawek i innych pierdół językowych, jedynie umysłem ścisłym który chciał wytłumaczyć błąd merytoryczny, gdzie popełniłem błąd (jestem człowiekiem i czasami się mylę w sprawach językowych), ponadto wiem co oznacza przynajmniej i bynajmniej - napisałem co innego niż pomyślałem, ale mój drogi, zapraszam do czytania i oglądania co to burza ogniowa, oraz tornado.



W tym zdaniu sam popełniłeś błąd, panie mądralo. Zapraszam do nauki o znakach interpunkcyjnych.

Firestorm - burza ogniowa
Tornado - silna trąba powietrzna występująca w Ameryce Północnej.

Rezor, chciałeś zabłysnąć a jedynie się ogłupiłeś i wytknąłeś mój błąd który naprostowałem w tym poście. Dziękuję.



Otóż nie chciałem zabłysnąć tylko zwrócić Ci uwagę, a humanistą też nie jestem. (W dzieciństwie miałem spore problemy z ortografią :P ) Jedyną osobą, która sie wygłupiła to Ty, poprawiając kogoś samemu robiąc błąd. Nie dziękuję. W ogóle to co mnie obchodzi, że umysł ścisły. Ja miałem dzisiaj twardą kupę i się nie chwalę (chyba, że teraz).

guan0

2010-09-03, 16:36
Grace napisał/a:



Po co ci wiza? Zapakuj się do statku z bananami i udawaj jednego.



wolę poudawać tonę cebuli, od bananów rosną wąsy i narty na stopach

Grace

2010-09-04, 00:09
guan0 napisał/a:



wolę poudawać tonę cebuli, od bananów rosną wąsy i narty na stopach



To udawaj co chcesz. Ważne, że tam dojedziesz.

Pamiętaj, cebula ma warstwy.

guan0

2010-09-05, 14:52
@up
dziękuję za troskę, w końcu ktoś się o mnie martwi.
prześlę pocztówkę