topic

Ogień zwalczaj ogniem

Cenzurator2000 • 2021-01-13, 15:30

Jeśli nie da się zwalczać ognia wodą, to należy zwalczać go ogniem wywołując w pobliżu eksplozję, która pochłonie tlen. Tak samo można z lewakami.

Halman

2021-01-13, 16:26
OMZRiK już jedzie na sygnale...

wigiel

2021-01-13, 18:02
ma ktoś linka albo zgrane całość tego filmiku z transniga? kiedyś było na yt ale skasowali a dobry był ;p

koliberk

2021-01-13, 18:17
wigiel napisał/a:

ma ktoś linka albo zgrane całość tego filmiku z transniga? kiedyś było na yt ale skasowali a dobry był ;p

No wlasnie szukam i nic nie ma, ciotka gugle blokuje wszystko z blackface :P

0_rafiks_0

2021-01-13, 18:22
Jaki syf! I to jeszcze na glownej. Ja pie**ole!

Cenzurator2000

2021-01-13, 20:56
0_rafiks_0 napisał/a:

Jaki syf! I to jeszcze na glownej. Ja pie**ole!

dobrze że sam cokolwiek wrzucasz :) jak zwykle, krowa co najwięcej buczy najmniej mleka daje.

plastic

2021-01-13, 20:59
jak dla mnie catboykami ciekawszy, bo jest bardziej naturalny i enigmatyczny. ten drugi "joker" to refleksyjny koleś, często mówi co myśli i widać jego motywację.
catboykami jest trudny do rozgryzienia, więc chyba ciekawszy dla publiki - coś jak agent, socjopata albo j***ny geniusz. lub wszystko na raz.

nehru

2021-01-13, 21:28
@plastic Obaj mają swoje zalety :D cat jest śmieszny, GypsyCrusader z kolei to ofiara BLM i Antify którzy zniszczyli mu życie tak na prawdę tylko za to, że był niezależnym reporterem. Do tego był trenerem personalnym i chyba mistrzem, albo jakimś kozakiem w sztukach walki, nie pamiętam dokładnie. Jak dobrze pamiętam, to na dodatek murzyni spalili bodajże sklep jego mamy. Musiałbym przypomnieć fakty, bo już nie pamiętam, co nie zmienia faktu, że jest ofiarą tego społecznego amerykańskiego syfu i przez to mu tak odkorbiło.

Catboya nie znam z historii, tylko z jakiś wkrętek na czatach.

0_rafiks_0

2021-01-13, 21:34
Cenzurator2000 napisał/a:

dobrze że sam cokolwiek wrzucasz

Weź już nie pie**ol, bo nie wybronisz się z tego gówna :)

Cenzurator2000 napisał/a:

jak zwykle, krowa co najwięcej buczy najmniej mleka daje

btw. stara wydojona?

plastic

2021-01-13, 21:40
nehru napisał/a:

@plastic Obaj mają swoje zalety cat jest śmieszny, GypsyCrusader z kolei to ofiara BLM i Antify którzy zniszczyli mu życie tak na prawdę tylko za to, że był niezależnym reporterem. Do tego był trenerem personalnym i chyba mistrzem, albo jakimś kozakiem w sztukach walki, nie pamiętam dokładnie. Jak dobrze pamiętam, to na dodatek murzyni spalili bodajże sklep jego mamy. Musiałbym przypomnieć fakty, bo już nie pamiętam, co nie zmienia faktu, że jest ofiarą tego społecznego amerykańskiego syfu i przez to mu tak odkorbiło.
Catboya nie znam z historii, tylko z jakiś wkrętek na czatach.

ano ma zalety, owszem. też lubie go oglądać i musiałem trochę pogłówkować, aby ocenić którego wolę i dlaczego. teraz już wiem, skąd w nim te trudne do ukrycia emocje.