18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogień w warsztacie

phrontch • 2021-01-31, 00:03
Debil odpalił papierosa, podczas gdy mechanik zmieniał olej




mesjans

2021-01-31, 13:08
Kiedyś za małolata w piwnicy chcieliśmy z kumplem spalić list do jego rodziców o wezwanie ich do szkoły. Wpadliśmy na pomysł żeby do koperty nalać benzyny i podpalić, fajnie wyglądało do momentu kiedy koperta się zjarała i paliwo rozlało się na około 2 metry kwadratowe. Uratował nas koc służący do przykrywania rowerów przed złodziejami. Potem wezwano straż pożarną bo dymu było w cholerę. I to uczucie kiedy siedzisz na ławeczce z kumplem przed blokiem i palisz głupa że nie wiesz o co chodzi gdy wokół biegają strażacy i sąsiedzi.

wodnik

2021-01-31, 14:11
debilto napisal ten komentarz... i w zyciu nie byl na warsztatcie.

defice

2021-01-31, 18:26
W oleju to można "bezpiecznie" zgasić papierosa również w oleju napędowym, więc zapaliła się raczej na pewno benzyna.

Diggerx

2021-01-31, 19:50
mesjans napisał/a:

Kiedyś za małolata w piwnicy chcieliśmy z kumplem spalić list do jego rodziców o wezwanie ich do szkoły. Wpadliśmy na pomysł żeby do koperty nalać benzyny i podpalić, fajnie wyglądało do momentu kiedy koperta się zjarała i paliwo rozlało się na około 2 metry kwadratowe. Uratował nas koc służący do przykrywania rowerów przed złodziejami. Potem wezwano straż pożarną bo dymu było w cholerę. I to uczucie kiedy siedzisz na ławeczce z kumplem przed blokiem i palisz głupa że nie wiesz o co chodzi gdy wokół biegają strażacy i sąsiedzi.



Który to ty?


willoo

2021-01-31, 19:58
Halo? Dzień dobry... ja dzwonie w sprawie tego autka co Pan u nas zostawił na wymianę filtrów... Jest taka sprawa....

chico35

2021-01-31, 20:04
CzerstWybut napisał/a:

Mysle ze to nie wymiana oleju a np filtra paliwa lub np zrzucal paliwo bo planowal cos robic przy zbiorniku paliwa. Olej by sie tak ekspresowo nie złapał.



to na 100% nie olej - nie ma takiej opcji
niech autor tego kretyńskiego opisu zmieni, lepiej nie napisać niż niż zrobić z siebie błazna

mesjans

2021-02-01, 16:35
Diggerx napisał/a:

Który to ty?



Hehe, żaden moja historia tyczy się piwnicy w bloku a nie garażu.