18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

vladok

2023-11-02, 23:58
Raczej: -Dzień dobry. Czy ma pani najnowszy "Ogień w cipie"?

Jokerd

2023-11-03, 00:46
nowynick napisał/a:

Kto w ogóle ma jeszcze odtwarzacz DVD?



Ja nadal mam napęd DVD w stacjonarnym.
Tak, stacjonarny też mam, korzystam częściej niż z laptopa

darek1234

2023-11-03, 00:58
Jokerd napisał/a:

Ja nadal mam napęd DVD w stacjonarnym.
Tak, stacjonarny też mam, korzystam częściej niż z laptopa



Ja mam i w stacjonarnym, kilku innych stacjonarnych, w laptopie, w sprzęcie audio video oraz dodatkowo blue ray Philipsa. W ciągłym użyciu

badrass

2023-11-03, 06:52
nowynick napisał/a:

Kto w ogóle ma jeszcze odtwarzacz DVD?



Ja mam, używam jak również magnetowid. I co w tym dziwnego?

Jokerd

2023-11-03, 08:52
badrass napisał/a:

Ja mam, używam jak również magnetowid. I co w tym dziwnego?



ch*j wie, pewnie millenials co robi głupią minę jak moja córka, która jest zdziwiona że można było mieć kiedyś komputer bez dostępu do neta, bo go nie bylo…

zwierzak30

2023-11-03, 10:35
badrass napisał/a:

Ja mam, używam jak również magnetowid. I co w tym dziwnego?



Powiem lepiej.Ja używam czasem gramofonu.
Młodsi użytkownicy uznają to pewnie,za jakiś archaizm. :)

NeinNeinNeiN

2023-11-03, 12:53
Temat już był wałkowany 1000 razy, zamykam i wypie**alaj. Jest na wszystko czas i miejsce i ten content ma swoją wartość ale nie tutaj tak, tak to nie tutaj, rozwadnianie krwi tysięcy ofiar na sadolowym ołtarzu.

Plzdntkllmy

2023-11-04, 13:36
Jokerd napisał/a:

ch*j wie, pewnie millenials co robi głupią minę jak moja córka, która jest zdziwiona że można było mieć kiedyś komputer bez dostępu do neta, bo go nie bylo…



Millenialsi mają dzisiaj po 30 lat i dobrze pamiętają te czasy, kiedy oglądało się bajki/filmy na kasetach. Ja sam jestem millenialsem i pamiętam, jak zapie**alałem co tydzień do wypożyczalni kaset, a podczas remontów w domu leciała ledwie zipiąca kaseta z utworami Dżemu i Budki Suflera z upie**olonego farbą radia

Virsitaris

2023-11-17, 16:58
Jokerd napisał/a:

ch*j wie, pewnie millenials co robi głupią minę jak moja córka, która jest zdziwiona że można było mieć kiedyś komputer bez dostępu do neta, bo go nie bylo…



Oho, elitarny Janusz, który myśli, że jak ktoś ma z 30 lat to już pewnie nie pamięta co to kaseta VHS czy płyta CD / DVD XD Tajemna wiedza o czasach, które całe szczęście już minęły, bo trzymanie tego gówna w formie fizycznej to była mordęga.

Nikt_nie

2023-11-17, 19:58
Virsitaris napisał/a:

Oho, elitarny Janusz, który myśli, że jak ktoś ma z 30 lat to już pewnie nie pamięta co to kaseta VHS czy płyta CD / DVD XD Tajemna wiedza o czasach, które całe szczęście już minęły, bo trzymanie tego gówna w formie fizycznej to była mordęga.



Ja tam lubiłem CDki, Gry super wyglądają na półce z z czasem nabierają materialnej wartosci, a co do reszty to się zgadzam.