18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofiary

Mi...........13 • 2012-12-21, 01:07
Jeżeli świat jutro się skończy zginie 7 miliardów ludzi. Wśród nich Kaczyński. Jak dla mnie warto.

pakicito

2012-12-21, 17:21
Cytat:

Daje piwo.Jak wejdzie na główną to będzie buldóp że znowu lemingi jado po jareczku a nie donaldzie...


po co jechać po donaldzie skoro i tak zginie :D

Kowalien

2012-12-21, 18:26
bez porządnego flejmu? rzeczywiście koniec świata :(

Fuuma

2012-12-21, 19:14
Jak dla mnie warto bo ch*j z tym kaczorem, ale za to w ch*j kozojebnców poszłoby w p*zdu.

Matuch90

2012-12-21, 23:35
Macie rację, czas w końcu odsunąć Kaczyńskiego i PiS od władzy !

Echh wy j***ne wykształciuchy, co to nigdy nic, prócz książki telefonicznej nie przeczytali... . Żal dupę ściska, aż mi za was wstyd pojeby :)

p.s.

Jeszcze naszła mnie taka refleksja. Wy to pedały musicie być. Pedały z gatunku cwe*e :D Właśnie przez takich osobników jak wam, polski naród jest ciągle j***ny w dupsko, przez postkomunistyczną nomenklaturę. Więc musicie to bardzo lubić :) Mam nawet dla was nazwę. Np. Polityczni cwe*e !
Moglibyście założyć jakieś niezależne związki, albo fundacje skupiające takich życiowych pedziów, którzy głosują w wyborach, na tych którzy potrafią później najlepiej wyj***ć obywateli.
Przemyślcie to :)

vajron

2012-12-23, 02:29
@up Jakiś pedał Cię wyr*chał czy co, że taką agresją do nich pałasz? nikt w 4 lata nie rozj***ł Polski tak jak kaczki w 2...